Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 18:14)
Pasikartosiu - tau netiketi yra pagrido.
Antra - niekas to sunio ir jo seiminkes tikros situacijos nezino. Zino tik ji pati.
Trecia- kaip ten sau ka piesi apie ta suni as nzn, bet tu tai ivardyji kaip ziauru elgesi. Nors gretimoj temoj moterei siulei mest vyra, kuriam su galva ar sveikata ryskiai kazkas negerai. Mest, palikt, net su gydytojais nepasikonsultavus. Tai kuom tu geresne su savo patarimais uz atseit ana, kuri atseit kazka kazkur ismete?

Trecia ar desimta, o tai tik rodo, kad su gyvunais tu arba galetum elgtis baisiai, arba esi pasielgus baisiai.

Tu tokius kvailus palyginimus duoti (lygini nesulyginamus dalykus) kad nori nenori visiems susidaro ispudis, jog pas tave su galva tikrai kazkas negerai.
Koks baisus demesio troškimas. Koks baisus gyvenimas turi buti pas zmogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 rugpjūčio 2019 - 17:30
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 20, 17:23)
Turiu ka atsakyto, bet gautus paklode. Tingiu. Bet matau kad tau labai norisi vis diskutuoti su zmogum, kuris tave smeizia kr kabinejasi, ane?  wub.gif  biggrin.gif

Matai man visada norisi teisingumo ir norisi viena karta issaiskinti.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 18:30)
Matai man visada norisi teisingumo ir norisi viena karta issaiskinti.

Niekaip nesuprantu kaip jums trims gali buti malonu, kai visi kiti jus laiko
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 17:27)
Trecia ar desimta,  o tai tik rodo,  kad su gyvunais tu arba galetum elgtis baisiai,  arba esi paielgus baisiai.

Tu tokius kvailus palyginimus duoti (lygini nesulyginamus dalykus)  kad nori nenori visiems susidaro ispudis,  jog pas tave su galva tikrai kazkas negerai.
Koks baisus demesio troškimas. Koks baisus gyvenimas turi buti pas zmogu.

Teip teip, kankinau muses vaikystej. Ir slykscius tarakonus inivero bendrike tapke pritreksdavau. Buu.
Kokius nesulyginamus dalykus? Vyras, suo ar katinas yra tie patys seimos nariai. Ir tu siulei mest vyra paskaicius kelis postus forume, kur nera aiski nei liga nei diagnoze.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 20, 17:26)
Eitum tu Lutuke pasportuot geriau.

darbo metu? bigsmile.gif siaip buvau per pietu pertrauka pasivaiksciojau. mirksiukas.gif

bet kodel jus man vis aiskinat ka daryti, o paskui dejuojat tarsi as jums aiskinciau? kaip jua galvoje taip viskas susiddeliojat? blink.gif
kada nors nors vienai siuliau sportuoti/nesortuoti, keisti mityba, myletis, mnesimyleti su vyru, ka nesioti, kiek ko kur ka rasyti, su kuo kaip bendrauti ir t.t.?

o del saves galiu pasigirti numeciau jau 5 kg, nedididama fizinio kruvio, nes kol kas nepajegiu daugiau. Duonos nevalgau , ryziu, labai mazai bulviu, labai mazai cukraus. Bet tai as, nei viena i to nesiulau. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 17:30)
Matai man visada norisi teisingumo ir norisi viena karta issaiskinti.

Atsiprasyk cia ir dabar vienos nates, kurios sunu isvadinai k* rvinyku.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 17:34)

kada nors nors vienai siuliau sportuoti/nesortuoti, keisti mityba, myletis, mnesimyleti su vyru, ka nesioti, kiek ko kur ka rasyti, su kuo kaip bendrauti ir t.t.?



Aisku kad soulei
Paslutinis topinis buvo - "nedeveti kelnaiciu kad vedintusi"
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 18:02)
Mano seima susitvarkius, mama priziureta, viskas nusistoveje. Kadangi maciau ne viena psichini ligoni - tai tau ir siuloma kreiptis i psichiatrus.
Koks tau skirtumas ka ji gyne? Ji palaidojo vaika, o tu nepasidalinus sapnu aiskinimu mynei ant tos vietos. As abejoju ar tu ja iskaudinai. Tu pasirodei tuk kad negali valdytis. Ir su Moontes liga tas pats. O kur dar saipymasis is onkoligoniuku, vaiku invalidu...
Kodel galvoji kad kiti meluoja kaip tu? Tu gi bandei cia kurpti pasakas anksciau, kad turi vaiku, net uzsidejys profilyje pas save. Vargse tu. Ne bereikalo sitaip su tavim.

ne visi gi tokie durni kaip tu, kiti specialiai prisirašo, kad anomimais likti, tu ką galvoji panieviežio chebra, jei paskaitytų, tavęs neatpažintų? džiaukis, kad čia neikas beveik nebeskaito, nes pypiec tau būtų
koks tau skirtumas ko aš neginu ir ant ko varau? alio, matai kokia tu idiotė? nepasidalinai su manimi Dievų, užpavydėjai, kad jokių ženklų iš savo "Dievo" negauni ir vaikaisi dabar mane 3 metus, idiotė 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 18:37)
Atsiprasyk cia ir dabar vienos nates, kurios sunu isvadinai k* rvinyku.
Papildyta:

Aisku kad soulei
Paslutinis topinis buvo - "nedeveti kelnaiciu kad vedintusi"

kiek tau kartų buvo siūlyta visų atsiprašyta, proto invalide
tu net kin kūdikį netikru pavertei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 17:48)

Dar karta kartoju - viska ka tau primenu rasei Sani nucu. Gi rasei kad vyras gere, eidavai i bara ziuret, jis ten su moterimis kartu prie baro sededavo. Ir apie pasalpas rasei.
Todel ir gyneis to savo nico.

Palauk, vaikam ne tik valgyt reikia. Dar pamokas suziyret, i burelius nuvezt, pakalbet, uzsiimt. O tu vis Sani Ubuntu paklodes audei. Tai dabar jau sm tu temu nera - 2-3 tik. O anksciau. Visur gi varydavai savo paklides. Tai ir klausimas kokia prieziura ir auklejima mate tavo mazyciai vaikai.

oje cia tai geras is kur sitie tavo gliukai, tema gi tebera galima pasiziureti rimtai lotuliukas.gif ejo i musu kaimo bara, kur is vis jokiu moteru nera, nors to nedatilizavau tada ir apie kitas jokias moteris is vis nekalbejau lotuliukas.gif ziuek cia labai geras testas patikrtinti tavo adekvatuma, jei rasi mano toki sakini , kad kazkur ejau tikrinau, kad su moterim buvo, atsiimsiu visus zodzius pasakytus apie tave mirksiukas.gif

ciaabai aisikiai matosi, kaip nusisneki, nes kieveinas gali nueiti i ta tema ir pasiskaityti.

ir i burelius suveziodavau, Lietuvoje net 3 lankem nuo maziuku dar darzelinio amziaus ir pamokas padejau ruosti, nes kai atvykom i Airija jie anglu nemokejo, ir maitinau 3 k per diena minimum gaimnau ir dar net po kelis patieklaus, nes vienas nemegsta ka megsta ktias ir panasiai. Jau tik man neaiskink kaip vaiksu auginti, garantuoju, nei puse tiek neuzsiemiai su vaikais, kiek as uzsiimdavau, juk numesdavai eneliam ir varydavot atostogauti mirksiukas.gif mano vaikai be manes ir paros nera buve iki mokyklos, paskui irgi jokiu atostogu, niekur be ju nepramogauju, max jau kai didesni buvo iseidavuakur su draugem i kavine keliom valandom.

dar karat ka tu nuolat nusisneki apie mane?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 20, 18:34)
o del saves galiu pasigirti numeciau jau 5 kg, nedididama fizinio kruvio, nes kol kas nepajegiu daugiau. Duonos nevalgau , ryziu, labai mazai bulviu, labai mazai cukraus. Bet tai as, nei viena i to nesiulau. mirksiukas.gif

šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 18:34)
Niekaip nesuprantu kaip jums trims gali buti malonu,   kai visi kiti jus laiko


pirma kas tie visi ir kam tie visi rupi, antra ar zinai ,kas tave kuom cia laiko ir trecia, nu koks tau skirtumas?

ps siaip labai geras kinas ir superinis aktroisu tas viduryje su juo visi geri kinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 rugpjūčio 2019 - 17:54
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 20, 17:46)
ne visi gi tokie durni kaip tu, kiti specialiai prisirašo, kad anomimais likti, tu ką galvoji panieviežio chebra, jei paskaitytų, tavęs neatpažintų? džiaukis, kad čia neikas beveik nebeskaito, nes pypiec tau būtų
koks tau skirtumas ko aš neginu ir ant ko varau? alio, matai kokia tu idiotė? nepasidalinai su manimi Dievų, užpavydėjai, kad jokių ženklų iš savo "Dievo" negauni ir vaikaisi dabar mane 3 metus, idiotė 4u.gif
Papildyta:

kiek tau kartų buvo siūlyta visų atsiprašyta, proto invalide
tu net kin kūdikį netikru pavertei biggrin.gif

Kai tu esi prisisikus tai ir metais kaip uzsiduchinusi muse.
Radau as savo paralelelines kl moteri, rasemes, nieko baisaus zinok nera.
Nera ko tau pavydeti tavo haliucinaciju ir nuprotejimo. Verta tik gailescio, nes greit laukais lakstanciom nuo sizo akim lakstysi 4u.gif .

Ui ui, kaip tu nesivaldai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 20, 18:37)
Atsiprasyk cia ir dabar vienos nates, kurios sunu isvadinai k* rvinyku.
Papildyta:

Aisku kad soulei
Paslutinis topinis buvo - "nedeveti kelnaiciu kad vedintusi"

tai,kad nevadinau mirksiukas.gif

ir vel siuliau, tu juoku visai nesupranti? lotuliukas.gif proteli proteli pareik bent ant svenciu unsure.gif
Atsakyti