Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

As vyra atkalboneju nuo elektroniniu, ans taip tipo nori pradeti mesti rukyti rolleyes.gif

viena pazystama su jom mete, nu mete ir jas aisku, mano vyras megino, bet jam visai jos nepatiko.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 11, 11:53)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72498094" data-time="1568188874">
<div>
<p>As vyra atkalboneju nuo elektroniniu, ans taip tipo nori pradeti mesti rukyti vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>viena pazystama su jom mete, nu mete ir jas aisku, mano vyras megino, bet jam visai jos nepatiko.</p>

O tu ir vyrui kaip cia tokiom paklodem namie varai, kas sveika ir nesveika, kas kaip kenkia, ir kaip reiktu gyvent?
Atsakyti

Tavo lovos reikalai nk neidomus. Iki kol nepradedi pati sau priestaraut.

Papildyta:
Os, karatiste biggrin.gif

tu niekam neidomi, tik tavo smegeneliu makalyne graudziai juokinga...

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 11, 11:22)
tai kad atsisveikint reikėtų šiame jūsų kontekste, o ne sveikintis
žodžiu, ir vėl tu į ne į temą biggrin.gif

Maziau terliokis tu su ja. Man niekad nepatiko priedurniai, kurie garsiai rekdavo ichi ni san... arba seip visokius garsus leisdavo biggrin.gif
As sau ramiai nusilenkdavau sudejus rankas ir visas mano pasisveikinimas budavo. Ir be to neprivaloma kalbeti arba rekti, cia kaip kam geriau isleisti visa savo energija. As suprantu- rekiant pasijauciama dodvyeiu ar tai galingu...Bet Cia daugiau vyrams budinga arba tam kas pasisventes šitam menui. As ejau tik del savigynos pramokimo, sau. O cambalos sunus ka daro netgi ne su juodu dirzu dabar - subine valosi? Koks tolkas rekauti jei tai niekur nenuveda biggrin.gif
Atsakyti

kas tas Os? biggrin.gif

Os saukia zeme :lol: :lol: :lol: 

Atsakyti

Rasei Sani budama kad po vestuviu. Nes tada labai moralizavai ir varei ant jaunimo dabartinio, kurie nori dulkintis...

prisidedu prie Burbancios linkejimu ramybes tau nelaiminga dusia, su tavim juk zmoniska kalbetis neimanoma jau....

Atsakyti

Įdomu čia daug reikėjo laiko, norint sugalvoti tokią nesąmonę, ar natūraliai greitai gavosi?

kokia nesamone? kas sugalvojo? baznycia zaksas, ka cia is vis turi omenyje?

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 11, 11:56)
O tu ir vyrui kaip cia tokiom paklodem namie varai, kas sveika ir nesveika, kas kaip kenkia, ir kaip reiktu gyvent?

Kas tau pasidarė?
Kas su tavo gyvenimu blogai?
As suprasciau jei tai darytum is neturejimo ka veikti. Bet dabar tikrai ne lazdavones. Dabar tai - tavo energija.
Kas atsitiko?

Mylimuke, tu vis dazniau ir dazniau pagalvoji apie Mario? Tau truksta to ka is jo gaudavai? Pasakyk teisybę

As gi tave myliu, parazitką tokią biggrin.gif , todel man ne tas pats kai tau negerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 rugsėjo 2019 - 11:12

Džyzis...reikia keltis, o nesinoriiiiiii...tikiuosi nepersiriesit vel kol manes nebus biggrin.gif
Papildyta:
Labai veikia tave, kitaip neatsakinetum i kiekviena posta ir nebandytum issiskirti, kad tu ne namo kampas

nu kaip kas nori taip supranta, man bendrauti smagu, o su tokiais ekspermentiniais modeliais ypatingai, kur as gyvenime tokiu rasiu ir kaip tyrineti galesiu? :lol: 

Atsakyti

O tu ir vyrui kaip cia tokiom paklodem namie varai, kas sveika ir nesveika, kas kaip kenkia, ir kaip reiktu gyvent?

o tu irgi su vyru sitaip bendrauji ,kaip cia ir tom paciom temom? :lol: as su vyru zinok turiu idomesnios veiklos ir mano vyras ne glusas kaip jus :lol:

Atsakyti

Mano drauge su vyru sugule pirma karta tik po vestuviu. 25 metus isgyveno ir ans nustraksejo pas 21 metais jaunesnę.
Taip kad nereikia cielkos saugoti TAM VIENINTELIAM, nes nezinia kuo baigsis

jei santykiu kurimas ir pasibaigia "cielkos davimu", tai zinoma neverta

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 11, 12:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72498168" data-time="1568192181"><div><p>O tu ir vyrui kaip cia tokiom paklodem namie varai, kas sveika ir nesveika, kas kaip kenkia, ir kaip reiktu gyvent?</p></div></blockquote><p>o tu irgi su vyru sitaip bendrauji ,kaip cia ir tom paciom temom? lotuliukas.gif as su vyru zinok turiu idomesnios veiklos ir mano vyras ne glusas kaip jus lotuliukas.gif</p>

Baisia protingas su viduriniu issilavinimu, o tu su trim aukstaisiais? Apie ka diskutuojat, globalini atsilima, veganizma, rukymo zala? lotuliukas.gif maniau jau tau idomesniu temu nera kaip cia, juk sitiek laiko ir energijos skiri paklodems.
Pati sakei, kad su vyru neina pasneket, o dabsr jau ji mat diskutuoja idomiai lotuliukas.gif

Ir taip, mes bendraut galim apie viska, ne taip kaip tu, stereotipi kamuojama bobele tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 11 rugsėjo 2019 - 11:16