Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 09 16, 15:12)
Siunta burba biggrin.gif .

Kaip tu to norėtum ajajaj...smaragdo pašalpine tu musu
biggrin.gif
Atsakyti
cambse, tai kada papasakosi kaip iš griazi v kniazi virtai? Lydekai paliepus, tau panorėjus kaip ten išturtėjot? Seniai čia raudojai po forumus kaip viskas blogai...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 16, 15:15)
cambse, tai kada papasakosi kaip iš griazi v kniazi virtai? Lydekai paliepus, tau panorėjus kaip ten išturtėjot? Seniai čia raudojai po forumus kaip viskas blogai...

Is vagysciu gyvena. Gi ji sake, kad diedas prie medienos dirba. Vagia medzius is musu mišku ir pardavineja kaip savo
Atsakyti

Nu ir kas kad mano vyras babajus, bet nors grazus ..

:D

O man idomus smegenu uzvingiavimai. Kaip nusprendei, kad maniskis musulmonas? Is to, ka as rasau, man cia atrodo pati nelogiskiausia isvada. As ir taip vartau, ir anaip - nu niekaip nesuprantu.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 16, 14:14)
Kaip tu to norėtum ajajaj...smaragdo pašalpine tu musu
biggrin.gif

Man giliai dzin ar tu siunti ar ne.
Bet tas akivaizdu.

Teziumuojant visas tavo blevyzgas aisku kad niekam nesi cia autotlritetas( na gal savo dviem dvarniaskom). Kad tu melage gi kiekvienas cia supranta ir mato.
Ana dien cia rasei mylimukei blevyzga apie kazkoki Mario, neva ji jo pasiilgo😂😂. Na nieks i tavo isopejusios smegenines pezalus jau nekreipia demesio. Tavo fintai visoms cia aiskus.
Esi sena marazmatine pavyduole.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 16, 15:12)
Sprendziu is to,  kad vienadienė esi.

As tai sprendziu, kad taves siryt arba vyras nepatvarke gerai, arba motina kasdien eda nervus, kad nusprendei pasikabinet nail.gif
Atsakyti
Vsio, pasirodymą baigiau siandien.
Ziurekit nesusimuškit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 16, 15:17)
Is vagysciu gyvena. Gi ji sake,  kad diedas prie medienos dirba. Vagia medzius is musu mišku ir pardavineja kaip savo

bet ar verta šitaip... tas diedas akivaizdžiai gi ją apgaudinėja, pati guodėsi
jau geriau susirinktų visas pašalpas ir viena su mama. Kaip galima su dvigubu parazitu gyvent, kuris gamtą niokoja ir tavo širdį?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 16, 14:15)
cambse, tai kada papasakosi kaip iš griazi v kniazi virtai? Lydekai paliepus, tau panorėjus kaip ten išturtėjot? Seniai čia raudojai po forumus kaip viskas blogai...

Visada buvo gerai. Jei kazka rasiau tevu karsinimo temoj pries 10 m susidurus su sunkumais, tai gali savo isprotejusiom is pagiezos akim neieskoti ikalciu toj temoj. Sunkumai laikini buna.
Nepavydek. Susirask vyra, eik dirbt. Ir tu kada nors issikelsi is savo 1 bendrabucio kambario. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 16, 14:19)
Vsio,  pasirodymą baigiau siandien.
Ziurekit nesusimuškit  biggrin.gif

Aha, kaip isnarpliota esi, tai jau begi i krumus biggrin.gif .
Priedurne.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 16, 14:19)
As tai sprendziu, kad taves siryt arba vyras nepatvarke gerai, arba motina kasdien eda nervus, kad nusprendei pasikabinet  nail.gif

Burba atejo, pasierzino cia pasiskaicius ir uzsiuto.
Na kam ta jos motina cia kist? Kas sikna valys, kas priziures...Labai zema ir menka rasineti tokius dalykus apie senatve. Pati burba saiposi is mano mamos prieziuros, suprantu ir ja is dalies, jai nemalonu kad jos melo burbula supliuskinau. Ar mane zeidzia jos pezalai apie mano mamos senatve. Ne. Tiesiog tai rodo kad zmogus isejo is kantrybes.
Nebukit tokios kaip burbos. Jos mama ir jos senatve prie blevyzgu nesiderina.
Atsakyti
Ups biggrin.gif pašalpinė susinervino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 09 16, 15:31)
Visada buvo gerai. Jei kazka rasiau tevu karsinimo temoj pries 10 m susidurus su sunkumais, tai gali savo isprotejusiom is pagiezos akim neieskoti ikalciu toj temoj. Sunkumai laikini buna.
Nepavydek. Susirask vyra, eik dirbt. Ir tu kada nors issikelsi is savo 1 bendrabucio kambario.  4u.gif

kad tik 5 metai... smile.gif sakau, kad atmintėlė tavo jau ne ta 4u.gif
nu tai gerai, jei tau gerai, bet jei būtų taip gerai, spjautum tu į tai, kad brolis turto mamos neprižiūrėdamass gviešiasi, atiduotum lodoriui viską irf staltiesėlą patiestum, tu gi karalievna, pasiturinti, aukščiau jo 4u.gif

tai sakai tik [as tave metai eina, pas kitus ne? biggrin.gif 4u.gif oi, komikė...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 09 16, 14:17)
Is vagysciu gyvena. Gi ji sake,  kad diedas prie medienos dirba. Vagia medzius is musu mišku ir pardavineja kaip savo

Pacituok.
Juokas ima. Nebent sprendi pagal save, kai ubagais budami palikot Lietuva ir tau uk teko valytoja dirbt, tai gal tavo vyras ir vage kazka. Juk lutukes tipo emigrantau esat.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 16, 14:37)
kad tik 5 metai... smile.gif sakau, kad atmintėlė tavo jau ne ta 4u.gif
nu tai gerai, jei tau gerai, bet jei būtų taip gerai, spjautum tu į tai, kad brolis turto mamos neprižiūrėdamass gviešiasi, atiduotum lodoriui viską irf staltiesėlą patiestum, tu gi karalievna, pasiturinti, aukščiau jo 4u.gif

tai sakai tik [as tave metai eina, pas kitus ne? biggrin.gif  4u.gif oi, komikė...

Bet tai kaip nepaskaitei ka as savo broliui atidaviau? biggrin.gif
Koki turta gviesiasi mano brolis? Mano brolis gyvena savo bute,kitas butas yra musu mamos. Visai nusistekenai nuotrupas berankiodama biggrin.gif .
Atsakyti