Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Jus man paaiskinkit, kodel jums taip labai norisi rietis, kabinetis prie zmoniu, vietoj to,kad pvz aptarti vyrus grazius?  :D

Man pvz raudonplaukiai pradejo patikti , tokie idomus vyrai, nu ir moterys, aisku, grazios raudonplaukes tik zinoma reakcija i vyrus kita  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 rugsėjo 2019 - 14:29

O Jūs galite garantuoti, kad būtent taip ir yra šiuo atveju?

Teoriškai pritariu. Būna, kad žmonės stresinėse situacijose savo tikrąjį veidą parodo. Būna, kad ne. Visko būna.

apie ka as turiu garantuoti? apie stresinius atvejus ar apie Monteverte?

siaip tai nieko as nenoriu garantuoti,  issakau visada tik savo nuomone.

Jei del asmenybes,  man taip atrodo, as taip gyvenime patyriau, o kiti gali galvoti kitaip :)

O del Montevertes, tai ka ji pasakoja man logiska ir suprantama, zinau zmones, kurie sugeba ir dvasinius dalykus matyti ir keisti kazka, ar pas ja taip vyksta garantuoti negaliu.

Ji yra mastantis zmogus, nepliauks nesamoniu, manau. Kazkoks poziuris musu gali nesutapti, tik tiek.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 rugsėjo 2019 - 14:30
Nei ji mato, nei ji keicia irnesakyk.gif Kitaip jau butu pasikeitus savo gyvenima i biski idomesni, negu sedejimas SM ir nariu gasdinimas savo galiom lotuliukas.gif
Atsakyti
tai sakai SM toks blogis ir brudas, labai blogai gyvenantys žmonės čia renkasi? biggrin.gif
nu smagu, tada sveika prisijungusi į vargšiausių kompaniją biggrin.gif 4u.gif

kvailėji jau ne dienom, o valandom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 18, 16:24)
tai sakai SM toks blogis ir brudas, labai blogai gyvenantys žmonės čia renkasi? biggrin.gif
nu smagu, tada sveika prisijungusi į vargšiausių kompaniją biggrin.gif  4u.gif

kvailėji jau ne dienom, o valandom 4u.gif

Matai, kiti cia tokiu galiu neturi, tai ir sedi, o tu su saviskem tik tiek gali teispausti, tuomet tikrai vargse esi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 18, 16:38)
Matai, kiti cia tokiu galiu neturi, tai ir sedi, o tu su saviskem tik tiek gali teispausti, tuomet tikrai vargse esi biggrin.gif

o tai ką, anot tavęs, aš turėčiau daryt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 18, 16:55)
o tai ką, anot tavęs, aš turėčiau daryt? biggrin.gif

Tai pati pasuk galva, ar protelis tik tokias pramogas isnesa? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 18, 17:07)
Tai pati pasuk galva, ar protelis tik tokias pramogas isnesa? biggrin.gif


Cia manes nesenai klause del aparaturos susitvarkymo planu. Skaitau jusu rietenas ir matau, kad pute jums laimes neatnese, kas ir vercia geriau susimastyti
Atsakyti

Cia manes nesenai klause del aparaturos susitvarkymo planu. Skaitau jusu rietenas ir matau, kad pute jums laimes neatnese, kas ir vercia geriau susimastyti

nu va kokia nors nauda is tu rietenu :lol: suprasi gal kad laime kune nepriklauso nuo lyties :lol: 

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 18, 17:08)
Cia manes nesenai klause del aparaturos susitvarkymo planu. Skaitau jusu rietenas ir matau, kad pute jums laimes neatnese, kas ir vercia geriau susimastyti

O kas tau yra laime?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 09 18, 17:07)
Tai pati pasuk galva, ar protelis tik tokias pramogas isnesa? biggrin.gif

kad aš nesiskundžiu. Ar skundžiuosi kažkuom? Aš atostogavau prie jūros, kalnuose. Kas savaitgalį šiaip gamtoje buvau, prie ežerų, miškuose, kai ne taip šilta buvo. Net aną savaitgalį dar gamtoje buvau. Duokdiev visiems geriems žmonėms tiek tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 09 18, 17:45)
kad aš nesiskundžiu. Ar skundžiuosi kažkuom? Aš atostogavau prie jūros, kalnuose. Kas savaitgalį šiaip gamtoje buvau, prie ežerų, miškuose, kai ne taip šilta buvo. Net aną savaitgalį dar gamtoje buvau. Duokdiev visiems geriems žmonėms tiek tongue.gif

Kodel tik geriems? 🤷‍♀️ Blogiems ypac gamtoj reiktu buti, kad pageretu biggrin.gif
Atsakyti