Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Aimeja @ 2019 10 09, 22:21)
Kaip tu gali taip kalbet? Tu skaitei ka ji metu metus cia rase apie Lietuva? Kaip tyciojosi is mums svarbiu svenciu, kaip vare apie tremtinius, kad viskas ten gerai buvo, visi tremtyje gerai gyveno, apie Ukraina ir t.t. Tau viskas cia yra meile? Dabar ji vartysis iki nukritimo, kad ji taip nesake, kad visi jos minciu nesuprato. Fuiii. Nesitikejau, kad tu tokia isverstaskure.

blink.gif
Nu tai aisku as rasysiu, kad taip nerasiau, nes nerasiau, labai lengva atspeti, kai parasai apie zmogu tokias pievas.
Cambala klonuojais kaip suprantu lotuliukas.gif
Tau rimtai moteriske kuku.

Ne tau mano meile tevynei matuoti ir suprasti mirksiukas.gif as nesu buka patriote, kuri nemato, kaip salis kencia ir ardoma, draskoma....a jum bele sventes svest kaip supranu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 09, 20:55)

ji zino mano relaias mintis ir apie Lietuva ir kitus dalykus, tai nebandyk cia dabar savo meslo ant manes pilti, supranti zmogui, kuris pazysta mane realiai, jau sunku bus kazka priburti, nors zinoma ir siaip samoningam nepriburtum  mirksiukas.gif

Mano nei viena nuomone nepasikeite, nei apie meile, nei apie seksa, nei apie pasekmes, nelabai suprantu ka is kur jus cia vartot ir vartot, kaip norit. Bet kaip tipiska pacios kazka prisifantazuojat, prisikuriat, gaunat atsakymus, kuriu norit, o paskui kazkaip mane i tai ipinat lotuliukas.gif Vienu zodziu pacios musa pacios saukia lotuliukas.gif


Tai esi melage kvadratu ir cia rasai skiedalus?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 09, 22:29)
nelakstytum iš paskos tada. O Lutukei kaip pavydi. Žiauriai pavydi, kad pas juos su vyru pagerėjo, išsisprendė. Ir turi ko. Pavydėk toliau ir pūk pavyde 4u.gif

bet kas idomiausia panasiu mums laiku buvo sunku, mazdaug pires 6 m, tik as issiprendziau tas porblemas , o ji ne, todel ir paiso viska man, kas ja kankina...nu ka padarysi, tokia zmogaus valia - kankintis, jauciu senai su vyru nesimlejo tai labai ir uzsiciklino uz sekso temos, vyras spaudzia neduoda jai, tai cia islieja pykti ant isivaizduojamu personazu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 09, 22:41)
Tai esi melage kvadratu ir cia rasai skiedalus?

as nezinau kas as jums esu, ir ka as jum skur rasau, kai grybuku uzvalgot biggrin.gif jus kelios elementariu paparstu tekstu nesuprantat.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 10 09, 21:12)
davai, pasisakom viena kitos metus.
pradedam nuo vyriausios.
kuriai cia 50++?

Man 50+ ir as niekada nevalgiau graužtukų./vyrų; niekada vyrams nepirkau kelioniu; niekada uz juos nemokejau restoranuose; niekada vyrams neskolinau pinigu (nepasitaikė prašančių); niekada bet kokia kaina neieskojau vyru demesio; niekada nelaksciau paskui juos, gal del to ir turiu bagotą jauną vyrą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 09, 22:37)
Cia tipo aiskus depresijos pozymis? O tau labai malonu keptuvea grandyt ir grindis plaut? Tada man amzina lengva depresija  rolleyes.gif

tu jos zinutes paskaityk ir suprasi, as cia sutrumpinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 09, 21:43)


as nezinau kas as jums esu, ir ka as jum skur rasau, kai grybuku uzvalgot  biggrin.gif jus kelios elementariu paparstu tekstu nesuprantat.

Tu esi sm forumo debile. Pajuokos objektas.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 09, 22:53)
Tu esi sm forumo debile. Pajuokos objektas.

dar kokius 3 k siandien pakartok ir rytoj laukiu vel koki 10 k pakartojimo kazkaip idomiai labai sios zinutes visiem atrodo, ypac man bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 09 spalio 2019 - 22:00
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 09, 21:39)
blink.gif
Nu tai aisku as rasysiu, kad taip nerasiau, nes nerasiau, labai lengva atspeti, kai parasai apie zmogu tokias pievas.
Cambala klonuojais kaip suprantu lotuliukas.gif
Tau rimtai moteriske kuku.

Ne tau mano meile tevynei matuoti ir suprasti  mirksiukas.gif as nesu buka patriote, kuri nemato, kaip salis kencia ir ardoma, draskoma....a jum bele sventes svest kaip supranu doh.gif

Ko cambsi, debile? Kiekviena turi savo nuomone.
Ir baik galvele dauzyt, nes paskutinis smegenu saukstas issitaskys. Toliau jau ner kur..
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 09, 21:55)
dar kokius 3 k siandien pakartok ir rytoj laukiu vel koki 10 k pakartojimo kazkaip idomiai labai sios zinytes vsieim atrodo, ypac man  bigsmile.gif

Tu esi nedap*sta debile.
Atsakyti
nu va 2 jau yra dar vienas liko ir galim eit miegoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 10 09, 22:04)
Cia ne joks geras darbas. Cia lindimas i kitu zmoniu prvatu gyvenima. Tiesiog is neturejimo ka veikt kisi nosi kur nereikia. Eini, klausai kas ka kur pliotkina. Prisigalvoji visokiu tipo gelbejimo darbu ir lendi. Zmones neileido, bet tu vistiek nesusipranti. Jiems matyt nieko is taves nereikia.

Man begaline geda butu, jei kas neileistu
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 09, 22:59)
Man begaline geda butu,  jei kas neileistu

tai gal zmones ne namuose buvo elementariai lotuliukas.gif gal duse maza kas. Kas pas jus per fantazijos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 09, 21:59)
nu va 2 jau yra dar vienas liko ir galim eit miegoti  biggrin.gif

Tu negalesi ramiai miegoti. Tau neduis ramybes seksas, ypac analinis. Tu neuzmigsi. Eisi ieskot pasaliniu veiksniu, gydytoju isvadu, kad galetum cia kazka rytoj ikelt.
Ne tik apie analini. Dar apie kt, nesusilaikyma..
etc'...
Atsakyti