Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 08:07)
Įvairiai,  kartą metuose. Du kartus metuose.

Papildyta:
Skaitau Gyvenimo būdą apie veganų šeimą. Trys vaikai maži,  net per gimtadienius negauna žaislų... kita NEvartojimo pusė, kaip sau norit, baisu.

Zero waste gyvenimo budas ir vegan nera tas pats. Zero waste apima kur kas daugiau. Bet cia tas negauti zaislu, manau jau perdeta tikrai. Juk zaislai nebutinai turi but plastikiniai, gali but ranku darbo draugiski gamtai is pakartotinai naudojamu medziagu ar galu gale pramoga kokia, nepaliekanti jokio pedsako zemej.

O kur cia galima, Idomu butu paskaityt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 14 spalio 2019 - 07:14
linksminotes visa savaitgali, matau biggrin.gif

perspeju, nuo vakar pilnatis prasidejo, paklodiniu trydu laikas biggrin.gif galima keliom dienom SM uzdaryt biggrin.gif biggrin.gif

Del menesiniu paankstinimo nzn, del pavelinimo atseit citrina gelbeja, nors as kazkada senai bandziau - negelbejo...

Kava man skaniausia is circle K.... kai gerumo, kai pasiemi toki puoda ir eini i praka pasivaiksciot per lapus rudeninius, ech wub.gif

Siandien bobu vasara turetu but, kaip tik tas laikas vaiksciot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žu žu: 14 spalio 2019 - 07:28
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 14, 08:14)
Zero waste gyvenimo budas ir vegan nera tas pats. Zero waste apima kur kas daugiau. Bet cia tas negauti zaislu, manau jau perdeta tikrai. Juk zaislai nebutinai turi but plastikiniai, gali but ranku darbo draugiski gamtai is pakartotinai naudojamu medziagu ar galu gale pramoga kokia, nepaliekanti jokio pedsako zemej.

O kur cia galima, Idomu butu paskaityt

Taip, ne tad pats.
Jie ir vaikus veganais padarė.
Lryto šeštadienį Gyvenimo būdas


Papildyta:
Žinoma , teisūs dėl to, kad vaikai dabar per daug žaislų turi. Bet kai yra proga
..
Papildyta:
Žinoma , teisūs dėl to, kad vaikai dabar per daug žaislų turi. Bet kai yra proga
..
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 08:07)
Trys vaikai maži,  net per gimtadienius negauna žaislų... kita NEvartojimo pusė, kaip sau norit, baisu.

mano vaikai is musu irgi negauna dovanu per gimtadienius, bet zinoma gaudavo is sveciu zaislu, tad pirkdavom zaislus tik kaledom.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 08:07)

Skaitau Gyvenimo būdą apie veganų šeimą. Trys vaikai maži,  net per gimtadienius negauna žaislų... kita NEvartojimo pusė, kaip sau norit, baisu.


Tikiuosi, kad vaikai, kai uzaugs ir tevai nebus naudingi - juos utilizuos, kad neterstu planetos ir nevartotu brangiu resursu
Atsakyti
Na mes tarp suaugusiu jau seniai dovanojam ne daiktus, o kazkoki pramoga, ispudi, kelione, vaikam kaip kada.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 14, 08:44)
Tikiuosi, kad vaikai, kai uzaugs ir tevai nebus naudingi - juos utilizuos, kad neterstu planetos ir nevartotu brangiu resursu

Tu savo vaikam jau seniai nenaudingas, gal pasiprasyk utilizuojamas?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 14, 08:50)
Na mes tarp suaugusiu jau seniai dovanojam ne daiktus, o kazkoki pramoga, ispudi, kelione, vaikam kaip kada.
Papildyta:

Tu savo vaikam jau seniai nenaudingas, gal pasiprasyk utilizuojamas?

Ir tarp vaikų populiarėja. Mano sesė sūnų visad gimimo dieną pramogai ima, dieną leidžia smagiai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 14, 08:50)

Tu savo vaikam jau seniai nenaudingas, gal pasiprasyk utilizuojamas?


As neturiu vaiku, nes MB ju neturi. O visokiu keksiu isperos - nesiskaito
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 08:53)
Ir tarp vaikų populiarėja. Mano sesė sūnų visad gimimo dieną pramogai ima, dieną leidžia smagiai.

kai vaikai mazi, jie zaislu nori, jei gautu tik pramogu, nemanau, kad butu labai patenkinti smile.gif bet vyresniams, taip - ispudziai svarbiau, nei daiktas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 13, 23:22)
Namie ne dzinsai, vasara sukneles, sortukai, kai vesiau siaip kelnes.
As perku taip, kad geriau isleisti daugiau ir nesioti ilgiau, negu pirkt pigiai, keist daznai. Juk taip ir atlieku daugiau susidaro, ir azijos vaikai daugiau kankinami smile.gif Brangiu trumpalaikiu madu nesivaikau man geriau toks rubas, kuris tiks ilgesni laika.
Ir man keista kaip Monteverte baisisi, kaio cia tu rubu ner naturaliu, man tai yra ir kiek tik nori. Aisku nereik tiketis, kad ant kruvinu pirstu pasiuta sintetika kainuos kiek medvilne ar juolab ekologiska. Na dar iseitis pirkt is seconhandu.

tai gal man būtent tie negražūs, tai aš pro juos praeinu ir nė nežiūriu ten medvilnė ar kas. Kas gi man duos antrą tokį patį gyvenimą, kad pirkti tuos, kurie man negražūs? Žiūriu sudėtį tik man gražių. O tarp gražių medvilnę rasti sunku
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 14, 07:52)
O kam tuos pakelius isvis pirkti? Popierius ar plastikas, bet papildoma siuksle. Gi yra sveriamu, Lietuvoje uzaugintu, skaniu arbatu.

aš apie patį faktą juk rašau, neliepiu pirkti ir nesakau, kad perku
Atsakyti

As neturiu vaiku, nes MB ju neturi. O visokiu keksiu isperos - nesiskaito

Žinoma,kad neturi.Nei vienas vyras nežino,kieno vaikus vedžiojasi.Bet,prie tų " išperų" gaminimo pats prisidėjai.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 14, 08:57)
As neturiu vaiku, nes MB ju neturi. O visokiu keksiu isperos - nesiskaito

Tai tuo labiau tada nesi naudingas.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 14, 09:15)
tai gal man būtent tie negražūs, tai aš pro juos praeinu ir nė nežiūriu ten medvilnė ar kas. Kas gi man duos antrą tokį patį gyvenimą, kad pirkti tuos, kurie man negražūs? Žiūriu sudėtį tik man gražių. O tarp gražių medvilnę rasti sunku
Papildyta:

aš apie patį faktą juk rašau, neliepiu pirkti ir nesakau, kad perku

Tai ka tu ten nesioji, gariunine sintetika su svarovskio kristaliukais?
Bet matai kaip, stebiesi, kad zmones mesa valgo ir negali atsisakyt, bet paciai sunku rubu atsisakyt kazkokiu smile.gif nors yra graziu tikrai ir is naturaliu medziagu.
Atsakyti