Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 15:01)
o kas cia jums juokingo? man tai siek tiek net graudu, toks zmoniu bukumas ir inirtingas to demonstravimas. unsure.gif

o kas buko paklaust kodel rasai jumoras, o ne gumoras? ar cia suskaudejo, del to, kad Andrius Uzkalnis taip taikliai tave apibudino? nu bet ten tiksliai apie tave biggrin.gif biggrin.gif net ir jumoras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2019 10 14, 15:21)
o kas buko paklaust kodel rasai jumoras, o ne gumoras? ar cia suskaudejo, del to, kad Andrius Uzkalnis taip taikliai tave apibudino? nu bet ten tiksliai apie tave  biggrin.gif  biggrin.gif  net ir jumoras  biggrin.gif

As irgi rašau jumoras ne humoras; milijonas ne milionas.
Ir pabandytum tu man i tai pabadyti biggrin.gif lituanistė chrienava
Papildyta:
Jei butu rankoves truputeli kitokios ir geles tik apacioje (mano skoniui) - pasaka butu, ne suknele

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 14 spalio 2019 - 14:29
QUOTE(Žu žu @ 2019 10 14, 15:21)
o kas buko paklaust kodel rasai jumoras, o ne gumoras? ar cia suskaudejo, del to, kad Andrius Uzkalnis taip taikliai tave apibudino? nu bet ten tiksliai apie tave  biggrin.gif  biggrin.gif  net ir jumoras  biggrin.gif

rimtai nesupranti? blink.gif
atleisk, Uzklanio neskaitau, tai nezinau, ka jis kaip ten nupasakojo, zmogus kuris nuolat kursto zmoniu negeras emocijas, susiskaldyma, patycias, ne mano interesu lauke.
O tavo zinutes kazkokios graudziios, tikiu,kad norejai kazkaip krutai pasirodyti, bet kazkaip nesigavo zinok console.gif atleisk su antra cambaliene neturiu noro bendrauti.... mirksiukas.gif nuobodzios jus ir tokios primityvios...va geriau ir skaitykit Uzklani jis tokiai auditorijai ir raso mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 14 spalio 2019 - 14:30
https://www.15min.lt...us-1168-1214678
Pasitikrinkit testa.
Pas mane 1 klaida.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 10 14, 14:29)
rimtai nesupranti? blink.gif
atleisk, Uzklanio neskaitau, tai nezinau, ka jis kaip ten nupasakojo, zmogus kuris nuolat kursto zmoniu negeras emocijas, susiskaldyma, patycias, ne mano interesu lauke.
O tavo zinutes kazkokios graudziios, tikiu,kad norejai kazkaip krutai pasirodyti, bet kazkaip nesigavo zinok console.gif atleisk su antra cambaliene neturiu noro bendrauti.... mirksiukas.gif nuobodzios jus ir tokios primityvios...va geriau ir skaitykit Uzklani jis tokiai auditorijai ir raso  mirksiukas.gif

Skaitei ir dar kaip skaitei anoj temoj Nakvisos nuoroda.
Ir visos tave ten atpazino, nors Danguole ar kas ji ten, uz tave biski gudresne biggrin.gif .

Tai ko atsakineji i postus, jei neturi noro bendraut? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 14, 15:34)
https://www.15min.lt...us-1168-1214678
Pasitikrinkit testa.
Pas mane 1 klaida.
Papildyta:

Skaitei ir dar kaip skaitei anoj temoj Nakvisos nuoroda.
Ir visos tave ten atpazino, nors Danguole ar kas ji ten, uz tave biski gudresne biggrin.gif .

Tai ko atsakineji i postus, jei neturi noro bendraut? bigsmile.gif

Eik tu geriau....dar kokius kelis testus padaryti...kokius dešimt...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 14, 14:28)

Grazi ciocia.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 14, 15:34)
https://www.15min.lt...us-1168-1214678
Pasitikrinkit testa.
Pas mane 1 klaida.

ir pas mane
kontroversiškas? mūsų kalba labai graži, sena ir visa kita, nu bet čia debilizmas su tuo kontroversiškas ax.gif visur pasaulyje yra kontra-, o ne kontro- regis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 14, 15:38)
Grazi ciocia.

Jo, graži...ne lietuvė
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 14, 14:37)
Eik tu geriau....dar kokius kelis testus padaryti...kokius dešimt...

Geda kai zmones nezino savo gimtosios kalbos.
Atvaziuos lutute i Lietuva, nueis i turgu, nores pedkelniu medvilniniu, nes salta bus, o jai is po prekystalio pedutes paduos. Tada gris i Airija ir sauks kad ja Lietuvoj apgaaaavo, arba degraduojamcioj Lietuvoj peduuuuuciu net neeeera.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 14, 15:39)
ir pas mane
kontroversiškas? mūsų kalba labai graži, sena ir visa kita, nu bet čia debilizmas su tuo kontroversiškas ax.gif visur pasaulyje yra kontra-, o ne kontro- regis smile.gif

Tai nomenklaturai reikia gi kazkaip parodyti kad dirba biggrin.gif tai ir prisigalvoja visokiu nesamoniu
Atsakyti
O dabar isjungiam visos SM, metam kompus i upe, atsisedam ir pamedituojam pries tekme ax.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 14, 15:42)
Geda kai zmones nezino savo gimtosios kalbos.
Atvaziuos lutute i Lietuva, nueis i turgu, nores pedkelniu medvilniniu, nes salta bus, o jai is po prekystalio pedutes paduos. Tada gris i Airija ir sauks kad ja Lietuvoj apgaaaavo, arba degraduojamcioj Lietuvoj peduuuuuciu net neeeera.

As zinau...mane mokykloje mokino, egzaminus laikiau. Todel iki smerčiaus ir raśysiu 'jumoras'
Atsakyti