Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Hmmm... @ 2019 10 14, 20:43)

Dar ankstyvoje draugystėje su tada dar būsimu vyru parodžiau, kaip "puikiai" moku išlyginti kostiumines kelnes. Daugiau nebeprašė nei kelnių, nei marškinių lyginti. Nu nenori, tai ir nereikia biggrin.gif Tai taip ir neišmokau normaliai. Ta prasme jei reiktų, kažkaip išlyginčiau. Bet tikrai ne taip,  kaip reikia matyt. Mokykloj nemokė, pati marškinių nemėgstu nešiot, tai neperku. Kaklaraištį kažkada įdomumo dėlei bandžiau surišti. Tai gal ką nors sudėliočiau. Internete susirasčiau instrukcijas ir padaryčiau. Bet šiaip nemoku.
O kuo tai gerai? Aš niekada nesupratau, kodėl gerai yra kai kažkas viską apmoka... Ta prasme tai tik pinigai. Kiek ten tiems mokesčiams išeina - du, trys šimtai eurų? Anoks čia žygdarbis juos sumokėti unsure.gif Aišku, čia turbūt požiūrio reikalas mastau.gif

Kas gauna minimuma, tam labai svarbu.
As nemoku nieko lygint, lygintuva naudoju gal karta i du metus, buvau perleidus MB, dabar grizo namo. Pats viska moka, ne grebliai vietoj ranku. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 10 14, 20:48)
Kas gauna minimuma, tam labai svarbu.
As nemoku nieko lygint, lygintuva naudoju gal karta i du metus, buvau perleidus MB, dabar grizo namo.  Pats viska moka, ne grebliai vietoj ranku. biggrin.gif

A, na taip. Kai perki rūbus skuduryne ir Lidle, tai tikrai gerai, kai paskolą, mokesčius vyras apmoka, bent gali kažką sau tada nusipirkti, kad ir tušą geresnį, nebyrantį...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 14, 19:46)
SM kaip prie gestapo biggrin.gif dėl visko teks pasiaiškinti
Papildyta:

tai va matot, ne žygdarbis joks ir net to vyrai kai kurių nesugeba unsure.gif


Tai dzin, galiu biggrin.gif

Nu bet aš irgi pati mokesčius sumoku. Bet ne todėl, kad vyras nesugeba, bet aš jam jų neatiduodu, nes man ramiau, kai viskas laiku ir tiksliai, o jis toks palaida bala tuo klausimu. Maždaug - kai rasiu laiko, tai ir sumokėsiu. O tas laikas atsiranda kūrybiškai ir ne visuomet tada, kai man atrodo laikas biggrin.gif Nu žodžiu, nematau aš tame jokios problemos. Tuo labiau nemanau, kad pagal tai galima kažką vertinti. Moka vyras - gerai. Moka žmona - irgi gerai. Moka per pusę - nu ir puiku. Svarbu, kad yra kas moka.

Ai, nežinau, gal čia mes kiekviena skirtingose lentynose akcentus dėliojam ir tiek. Vienai svarbiau, kad pinigus uždirbtų, kitai - kad sielos draugas būtų, trečiai - kad lovoje visad pasiruošęs būtų. Visoms svarbi tam tikra savybių kombinacija, kuri kiekvienuose santykiuose yra savita. Todėl bet koks bandymas surasti visoms tinkamą standartą yra beprasmis. Man pvz. tai, kad vyras mane gali išlaikyti yra nulio vertės privalumas. O vat kad sergančiai nepamirštų arbatos paduoti, kad pavargusiai lieptų eiti ilsėtis ir viską perimtų ant savęs, kad neknistų proto kai jo nereikia knisti ir neaiškintų kaip man reikia gyventi, kai niekas jo nuomonės neklausia - nerealiai svarbu. Kitai svarbu kiti momentai ar kitų savybių rinkinys. Kiekvienam savo.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 10 14, 20:53)
Tai dzin, galiu biggrin.gif

Nu bet aš irgi pati mokesčius sumoku. Bet ne todėl, kad vyras nesugeba, bet aš jam jų neatiduodu, nes man ramiau, kai viskas laiku ir tiksliai, o jis toks palaida bala tuo klausimu. Maždaug - kai rasiu laiko, tai ir sumokėsiu. O tas laikas atsiranda kūrybiškai ir ne visuomet tada, kai man atrodo laikas biggrin.gif Nu žodžiu, nematau aš tame jokios problemos. Tuo labiau nemanau, kad pagal tai galima kažką vertinti. Moka vyras - gerai. Moka žmona - irgi gerai. Moka per pusę - nu ir puiku. Svarbu, kad yra kas moka.

Ai, nežinau, gal čia mes kiekviena skirtingose lentynose akcentus dėliojam ir tiek. Vienai svarbiau, kad pinigus uždirbtų, kitai - kad sielos draugas būtų, trečiai - kad lovoje visad pasiruošęs būtų. Visoms svarbi tam tikra savybių kombinacija, kuri kiekvienuose santykiuose yra savita. Todėl bet koks bandymas surasti visoms tinkamą standartą yra beprasmis. Man pvz. tai, kad vyras mane gali išlaikyti yra nulio vertės privalumas. O vat kad sergančiai nepamirštų arbatos paduoti, kad pavargusiai lieptų eiti ilsėtis ir viską perimtų ant savęs, kad neknistų proto kai jo nereikia knisti ir neaiškintų kaip man reikia gyventi, kai niekas jo nuomonės neklausia - nerealiai svarbu. Kitai svarbu kiti momentai ar kitų savybių rinkinys. Kiekvienam savo.

biggrin.gif pas mus vyras sumoka, aš bet nežinočiau kur žiūrėti, kam ir kaip pervesti pinigus biggrin.gif nzn kiek už elektrą mokam ar vandenį biggrin.gif
Ir pas gydytoją internetu užregistruoja mane, tik laiką suderinam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 10 14, 20:10)
Liapotaaaa...  wub.gif

Nerealiiii... skauda visus raumenis, kuriuos žinau ir kurių nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2019 10 14, 19:56)
Nerealiiii... skauda visus raumenis, kuriuos žinau ir kurių nežinau.

As tai noriu est. Ir noriu granatu sulciu!
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 19:48)
Geriausia, kai skyrybų metu tokios rėkia- visas turtas per pusęęęęę


Kad dažniau turbūt daugiau nei pusės nori. Nes išlaikyti tą patį gyvenimo standartą be jokių pajamų nėra taip paprasta. O jei dar vaikai... Turtas turtu, jo kasmėnesinėmis pajamomis taip lengvai nepaversi, o valgyti/daiktus pirkti/pramogauti tai ir po skyrybų norisi. Taip ir gaunasi skyrybų epopėjos ir drabstymasis purvais, galvojant kas čia ko daugiau nusipelnė ir kam daugiausia atitekti turėtų. Bet žinoma, ką mes čia apie skyrybas. Tikros moterys susiranda tuos TIKRUS vyrus, kurie jas ir visą šeimą išlaiko aukštame standarte ir niekada savo antrų pusių nepalieka. Jie neserga, nemiršta ir nesiskiria tol, kol negauna aiškaus ir nedviprasmiško savo antros pusės leidimo. Blogiausiu atveju, tikra moteris susiras kitą ją išlaikantį tikrą vyrą, dar pirmam (ar jo vietai lovoje) neatvėsus smile.gif Todėl tų tikrų vyrų tikroms moterims neaktualios diskusijos apie netikrus žmones ir jų skyrybas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 19:55)
biggrin.gif pas mus vyras sumoka, aš bet nežinočiau kur žiūrėti,  kam ir kaip pervesti pinigus biggrin.gif nzn kiek už elektrą mokam ar vandenį biggrin.gif
Ir pas gydytoją internetu užregistruoja mane, tik laiką suderinam biggrin.gif


Ale ot pasisekė tamstai biggrin.gif Gauti tokį vyrą kaip aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 10 14, 21:05)
Kad dažniau turbūt daugiau nei pusės nori. Nes išlaikyti tą patį gyvenimo standartą be jokių pajamų nėra taip paprasta. O jei dar vaikai... Turtas turtu, jo kasmėnesinėmis pajamomis taip lengvai nepaversi, o valgyti/daiktus pirkti/pramogauti tai ir po skyrybų norisi. Taip ir gaunasi skyrybų epopėjos ir drabstymasis purvais, galvojant kas čia ko daugiau nusipelnė ir kam daugiausia atitekti turėtų. Bet žinoma, ką mes čia apie skyrybas. Tikros moterys susiranda tuos TIKRUS vyrus, kurie jas ir visą šeimą išlaiko aukštame standarte ir niekada savo antrų pusių nepalieka. Jie neserga, nemiršta ir nesiskiria tol, kol negauna aiškaus ir nedviprasmiško savo antros pusės leidimo. Blogiausiu atveju, tikra moteris susiras kitą ją išlaikantį tikrą vyrą, dar pirmam (ar jo vietai lovoje) neatvėsus smile.gif Todėl tų tikrų vyrų tikroms moterims neaktualios diskusijos apie netikrus žmones ir jų skyrybas smile.gif
Papildyta:
Ale ot pasisekė tamstai biggrin.gif Gauti tokį vyrą kaip aš biggrin.gif

biggrin.gif jooo
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 10 14, 20:03)
<p>Buvo šneka,kad normalu vyrui supirkti drabužius.O ar daug iš jūsų moka išlyginti vyriškus marškinius ir užrišti kaklaraištį?
</p>

Moku. Bet nelyginu. Ir kaklaraiščio neparišu. Marškinius nešioja, kaklaraiščio nesiriša gal jau 6 metai.

Atvirai pasakius truputi pasiilgau to ofisinio planktono įvaizdžio. Griežtas klasikinis vyriškas stilius man labai patinka, gundo tiesiog. Kvepia muskatu.
Atsakyti
Aš dažausi įvairiai. Kartais daugiau, kartais išvis ne. Šiaip man tinka padažyta būti, tada tokia efektinga galiu būti, bet per daug man nepatinka, nesijaučiu savimi. Bet taisyklė paprasta - kuo labiau pavargusi, tuo daugiau makiažo, kad žmonių negąsdinčiau.
O pilnatis mane erzina. Šiąnakt blogai užuolaidą užtraukiau, tai spigino tiesiai į akis. Tai nors labai gražus mėnulis, bet šįvakar užtrauksiu geriau biggrin.gif
O marškinius ir kelnes moku lyginti tobulai. Tik jau seniai to nedariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kin: 14 spalio 2019 - 20:07
QUOTE(cambala @ 2019 10 14, 20:09)
Bet vakaru vyrai zavisi tomis rusaitemis, baltarusemis, ukrainietemis. Jos pacios grazios is saves, paryskina bruozus ir tikrai grazios. Pvz tokia kaip Tatjana Lavrinovic, Ukrainos dai ninike Ani Lorak, rusu grupes Vintaz Anna Pletniova( tik ugio truksta). Grazios moterys.
Man baisiau kaip kokia angle i parde varo su tapkem ir chalatu.

Niekas nesizavi del tautybes zmogum lotuliukas.gif visokiu tu moteru yra visokiu tautybiu, kas tu per nacionaliste, jau rasizmu issireiskiai, dabar jau matai angliu nera garziu doh.gif
Lygina ji izymybes ir zemiausio sluoknio piliecius... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 14, 20:22)
Paskola,  mokesčiai perpus smile.gif

maista? uz vaiku burelius? irgi per pus ?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 14, 21:01)
As tai noriu est. Ir noriu granatu sulciu!

Ėst nenoriu jau. Noriu gero sportinio masažo. Bet tokio gero, kad nuo skausmo ašaros trykštų.
Atsakyti