Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 10 18, 10:41)

Mano vyras tai nusipirkes toki sautuva su piktzolem kovot
Negrazu tos pienes vejoj, lapai zolyte uzgozia.


kazkoks purskalas yra, kuris naikina pienes is vejos. bet jei kelios jos tik yra, tai gal irankis pades, pas mus prisiseja daug, tai purskia vyras.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 18, 10:41)
😂
Papildyta:
Mano vyras tai nusipirkes toki sautuva su piktzolem kovot
Negrazu tos pienes vejoj, lapai zolyte uzgozia.
Papildyta:

Nusipirk dabar kroku, tulpiu, narcizu svoguneliu. Pats laikas sodint. Pavasari grazu bus ir prieziuros nereikia.
Papildyta:

Pas mane viena dar dvi zydi. Nekirpsiu kol kas, silta taip. Bus minusas - tada ir ruosiu.
Ir ragane antrakart prazydo.

Tuos svogūnėlius dabar sodinti?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 10 18, 10:41)
Pas mane viena dar dvi zydi. Nekirpsiu kol kas, silta taip. Bus minusas - tada ir ruosiu.
Ir ragane antrakart prazydo.

pas mane raktazole irgi antra kart prazydo biggrin.gif o as jau viska nukarpius, uzdengus, ziemos laukiu bigsmile.gif bigsmile.gif lapus tik liko susigrebt, bet laukiu kol visi nukris tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 18, 10:45)
Tuos svogūnėlius dabar sodinti?

taip
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 18, 08:27)
Kiek nustebinsiu,  Lutuke,  bet ir toliausiai LT kampelyje yra... bendrinė lietuvių kalba smile.gif Ir visose mokyklose mokoma būtent jos. rolleyes.gif

Ar cia koks oficialus lituanistinis forumas?? bigsmile.gif as kasdiena bendrauju tarmiskai ir naudoju zodzius, kuriuos naudoju namie, pvz pedutes, as tikrai negalvojau, kad kiti zmones sita zodi supranta visai kitaip, nes uzaugau tokiam mieste, kru visi zino taip, kiap as nusakiua ir turgui nujeus ir parduotuvej, jus butent taip galit prasyti ir gausit, pedkelnias.ir tai ne toks zodsiu, kurio riektu daznai kazkaip oficialiai mineti, rastuose, pareiskimuose ir t.t. As gi nieko bendro neturiu su lietuviu kalba nuo mokyklos laiku, kazkokia oficialia, kad man reiktu labai teisingai rasyti, ir tai nebuvo mano stipri savybe mokykloje, kad gerai rasyciau, as labiau matematike, tiksliuke, taigi jusu nusistebejimai del kazkokiu keliu tarmisku zodziu man juokingi.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 10 18, 09:45)
Tuos svogūnėlius dabar sodinti?

Taip. Dar net lapkriti galima.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 18, 07:59)
Bet tai jauti, mūsų pozityvo demonstruotoja C jau ir Idomucią kaltina melu, kūrimu. Vėl pagal save viską sprendžia biggrin.gif

jos drauges tik dviveides bobos, kuriom ji nieko blogo nerasys, nes jos tyli ir nesako jai kokia ji kvanka ir kiek negatyvo cia islieja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 10 18, 10:41)
Mano vyras tai nusipirkes toki sautuva su piktzolem kovot
Negrazu tos pienes vejoj, lapai zolyte uzgozia.

o zinai kiek sveikatos pieneje, koks tai saunus augalas, pvz viename pienes lapelyje, beveik vsios dienos c vit doze. apie piene jau tiek traktatu prirasyta, ji vadinama lietuvisku zenseniu ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Žu žu @ 2019 10 18, 10:44)
kazkoks purskalas yra, kuris naikina pienes is vejos. bet jei kelios jos tik yra, tai gal irankis pades, pas mus prisiseja daug, tai purskia vyras.

ir kuom trucijat jus save ir kitus?nesakyk bent, kad glifosfatais doh.gif
Atsakyti
Ohh noooo doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 17, 20:46)
o oralinis tai tik moteriai.


labas rytas...nedaskaiciau toliau...
prasom pakomentuoti...
kunilingas ar minetas?

cia kam ką daryti priimtiniau pagal tave...? moteris daro vyrui (minetas), vyras daro moteriai - kunilingas....

nu ką...išsiploviau galvą su soda, persiploviau su actu.... rolleyes.gif
tuoj i kelionę .... rolleyes.gif

graaaži diena..... brunette.gif


QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 10 17, 21:18)
Jolab tikrai moters gyvenimas nera lengvas



man tai moters gyvenimas - šimtąkart lengvesnis už vyro...

aplink kiek pažiūriu - vyrai stresuoja, ritasi...
plinka arba pilvus augina, rūko...

moterys - kad ir išssiskyrę - žydi...numeta svorio...keicia profesiją...neria i pomegius....
isivaikina vaikus, kad ir vienos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 18 spalio 2019 - 10:39
Tai gal Žu žu prisistatys...

iš kur..kokia....bent porą žodeliu....
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 10 18, 11:54)
Tai gal Žu žu prisistatys...

iš kur..kokia....bent porą žodeliu....

O ka tai keistu? Musu nuomone apie ja? smile.gif
Atsakyti