Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 11 09, 18:38)
Kad mano vyras jaunesnis už tavąjį smile.gif o namo taip, reiktų ir man rolleyes.gif

biggrin.gif tai dziaugsmas.

As taip pagalvojau - Vyrai savo fantazijose nori tureti moteris nimfomanes, bet kai ateina realus laikas jas barškinti kiekvieną mielą dieną - baigiasi ju entuzijazmas. Vieniems anksciau, kitiems (ištvermingesniems) veliau. Nusistekena tie istvermingesni, susensta be laiko, vyriskos galio pradeda sekti ir bb gaunasi vistiek po kokio tais laiko
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 10, 12:22)
biggrin.gif  tai dziaugsmas.

As taip pagalvojau - Vyrai savo fantazijose nori tureti moteris nimfomanes,  bet kai ateina realus laikas jas barškinti kiekvieną mielą dieną -  baigiasi ju entuzijazmas. Vieniems anksciau,  kitiems (ištvermingesniems) veliau. Nusistekena tie istvermingesni,  susensta be laiko,  vyriskos galio pradeda sekti ir bb gaunasi vistiek po kokio tais laiko

Isvtermingesni nesusensta be laiko, reguliarus seksas kaip tik padeda islaikyti lytine sveikata ilgus metus.
Bet kad dauguma vyru nori fantazijose kur kas daugiau negu realiai isgali apzioti, tikra tiesa biggrin.gif

Labas dienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 10, 12:36)
Isvtermingesni nesusensta be laiko, reguliarus seksas kaip tik padeda islaikyti lytine sveikata ilgus metus.
Bet kad dauguma vyru nori fantazijose kur kas daugiau negu realiai isgali apzioti, tikra tiesa biggrin.gif

Labas dienas  ax.gif

Mano mintis is buvo, kad dazniausiai norima daugiau, nei išgalima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 08, 16:01)
tai detales , aisku nebus visu vienodos, neuzenka kelias minutes pasiklausyti,kad susidaryti pilna vaizda , kai jis pats sako reikia bent 30-40 seminaru iskausyti.

Idomu siaip kaip jus isivaizduojat ta vediska moteriskuma?


Nu taip, su jo požiūriu į moterį ir jos gebėjimus, tai nenuostabu, kad jo nuomone tik po 30-40 seminarų moteris gali sugebėti jį suprasti... Jis turi teisę į savo nuomonę, o aš turiu teisę galvoti kitaip.

Jei tas satja yra pagal vedas aiškinantis, tai ryškiausiai ką pamenu:
Moteriai savo gyvenime nieko siekti nereikia, nes bet kokie pasiekimai – stresas.
Moteris gimsta aukščiausiam tobulomo lygyje ir nėra duagiau kur jai tobulėti.
Jei mergaitė išeina mokytis, tada jau praktiškai tėvas idiotas, nes išvarė vargšę tobulybę iš namų. Moteriai privaloma išeiti už vyro. Moteris yra vertybė, kurią reik dėžutėj laikyti ir periodiškai dulkes nuvalyti.
Moteris negali tobulėti, gali tik prastėti. Tas anti-tobulėjimas vyksta kai tik moteris sugalvoja pradėti kažką daryti daugiau nei leidimasis būti saugojama ir jei nusprendžia ne tik sėdėti visa sau tobula. Jei kartais tau nepavyko su tėvu (nu tipo jis jos nesaugojo kaip reikėjo, į mokslus leido ir šiaip leido gyventi, o ne tik sekantį saugotoją rado), tai moteris turi dirbti. O vienintelis tinkamas moters darbas – susirasti gerą vyrą.

Jei kam nors norisi šito bullshito klausytis 30 kartų, kas aš tokia kad prieštaraučiau 4u.gif
Atsakyti
30 -40 Satijo (ar kaip ten jis) jo seminarų isklausyti jis rekomenduoja? Jie gi ne už dyką. Naujasis Ostapas Benderis, jeibogu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2019 11 10, 13:47)

Moteris negali tobulėti, gali tik prastėti. Tas anti-tobulėjimas vyksta kai tik moteris sugalvoja pradėti kažką daryti daugiau nei leidimasis būti saugojama ir jei nusprendžia ne tik sėdėti visa sau tobula. Jei kartais tau nepavyko su tėvu (nu tipo

Nu tai man tada pyzdiecas visiškas, nes siandien gavau 'добро' is valdzios kitais metais kuruoti parodą. Sugalvojau suburti visus savo bendradarbius, kurie 'prie meno', ir surengti parodą, skirtą Karaliskam Jūrų Laivynui.
Atsakyti

Nu taip, su jo požiūriu į moterį ir jos gebėjimus, tai nenuostabu, kad jo nuomone tik po 30-40 seminarų moteris gali sugebėti jį suprasti... Jis turi teisę į savo nuomonę, o aš turiu teisę galvoti kitaip.

Jei tas satja yra pagal vedas aiškinantis, tai ryškiausiai ką pamenu:
Moteriai savo gyvenime nieko siekti nereikia, nes bet kokie pasiekimai – stresas.
Moteris gimsta aukščiausiam tobulomo lygyje ir nėra duagiau kur jai tobulėti.
Jei mergaitė išeina mokytis, tada jau praktiškai tėvas idiotas, nes išvarė vargšę tobulybę iš namų. Moteriai privaloma išeiti už vyro. Moteris yra vertybė, kurią reik dėžutėj laikyti ir periodiškai dulkes nuvalyti.
Moteris negali tobulėti, gali tik prastėti. Tas anti-tobulėjimas vyksta kai tik moteris sugalvoja pradėti kažką daryti daugiau nei leidimasis būti saugojama ir jei nusprendžia ne tik sėdėti visa sau tobula. Jei kartais tau nepavyko su tėvu (nu tipo jis jos nesaugojo kaip reikėjo, į mokslus leido ir šiaip leido gyventi, o ne tik sekantį saugotoją rado), tai moteris turi dirbti. O vienintelis tinkamas moters darbas – susirasti gerą vyrą.

Jei kam nors norisi šito bullshito klausytis 30 kartų, kas aš tokia kad prieštaraučiau 4u.gif

Turejau ofiso kolege musulmone. Man ji tikrai patiko, jau vien tuo, kad kalbedavom apie viska. Paklausiau kaip ten su tuo moters kuno dengimu. Atsakymas labai Satja primena. Moteris yra sventa, todel ja reikia saugoti, rupintis ir dengti. Kitaip tariant - graziai ivynioti argumentai riboti moters pasirinkimo

laisve ir ja visiskai kontroliuoti.  

Kolege, beje, gimus ir augus mieste prie juros, kur beprotiskai karsta. Plaukt aisku nemoka. Net baseine nera buvus. Toks va tas moters sventumas. 

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 10, 13:34)
Nu tai man tada pyzdiecas visiškas,  nes siandien gavau 'добро' is valdzios kitais metais kuruoti  parodą. Sugalvojau suburti visus savo bendradarbius,  kurie 'prie meno',  ir surengti parodą,  skirtą Karaliskam Jūrų Laivynui.


Nu dar tik kitais metais... Visada galit atsisakyti. Vardan to moteriško tobulumo biggrin.gif Iš tiesų tai Jūs net nežinot, kad Jums to visai nereikia. Nes Jūs nuo vaikystės neteisingai užprogramuota esat. Nes Jus, greičiausiai, kaip ir visas kitas brokuotas moteris, nenaudėliai tėvai leido į darželį, mokyklą ir universitetą. O tai, anot Satjos, yr baisiai blogai, jei tu esi mergaitė. Ir tai sugadina visą tavo moterišką programą nuo pagrindų. Ir pati tu niekada jau savo tos degradacijos nepataisysi. O jei nori visgi pamėginti, tai turi tada jau būtinai lankyti Satjos ar panašius mokymus. Girdėjote Satjos žodį.

Tai vat štai. Yr Jums dar šansas. Satja Jums padės biggrin.gif

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 10, 15:49)
Toks va tas moters sventumas.


Taip, daug kas ten užmaskuota tariama teigiamybe. Moteriai nereikia mokslo ar darbinių pasiekimų, nes ji ir taip tobula. Moteriai nereikia nieko siekti, nes didžiausias jos pasiekimas - gimimas moterimi. Viskas, ko moteriai reikia - tai tinkamas vyras. O jei ji mano, kad jai reikia daugiau, tai tik todėl kad ji sugadinta. Ir tada ją reikia taisyti. Kol ji supras, kad jai nieko nereikia. Tik vyro.
Atsakyti

Nu tai man tada pyzdiecas visiškas, nes siandien gavau 'добро' is valdzios kitais metais kuruoti parodą. Sugalvojau suburti visus savo bendradarbius, kurie 'prie meno', ir surengti parodą, skirtą Karaliskam Jūrų Laivynui.

Ka toje parodoje planuoji ekspnuoti? As neisivaizduoju kur tu dirbi tiesa pasakius :). Kiek lankytoju tokios parodos sulaukia? 

:) 

Atsakyti

Taip, daug kas ten užmaskuota tariama teigiamybe. Moteriai nereikia mokslo ar darbinių pasiekimų, nes ji ir taip tobula. Moteriai nereikia nieko siekti, nes didžiausias jos pasiekimas - gimimas moterimi. Viskas, ko moteriai reikia - tai tinkamas vyras. O jei ji mano, kad jai reikia daugiau, tai tik todėl kad ji sugadinta. Ir tada ją reikia taisyti. Kol ji supras, kad jai nieko nereikia. Tik vyro.

Tiesiog puiki filosofija 21o amziaus Europoje kur puse sutuoktiniu skiriasi. Idomu kaip ten toliau toms tobuloms gyventi, kai po skyrybu reikia save ir vaikus islaikyti. 

Aj, turbut tikra moteris issirinks vyra, su kuriuo gyvens amzinai.

Siaip kai pasiziuri tai mano aplinkoje visos labai sudirbtos. Kazkaip visoms patinka dirbti, mokytis. :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 10, 17:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Hmmm..." data-cid="72540436" data-time="1573396829"><div><p>Taip, daug kas ten užmaskuota tariama teigiamybe. Moteriai nereikia mokslo ar darbinių pasiekimų, nes ji ir taip tobula. Moteriai nereikia nieko siekti, nes didžiausias jos pasiekimas - gimimas moterimi. Viskas, ko moteriai reikia - tai tinkamas vyras. O jei ji mano, kad jai reikia daugiau, tai tik todėl kad ji sugadinta. Ir tada ją reikia taisyti. Kol ji supras, kad jai nieko nereikia. Tik vyro.</p></div></blockquote><p>Tiesiog puiki filosofija 21o amziaus Europoje kur puse sutuoktiniu skiriasi. Idomu kaip ten toliau toms tobuloms gyventi, kai po skyrybu reikia save ir vaikus islaikyti. </p><p>Aj, turbut tikra moteris issirinks vyra, su kuriuo gyvens amzinai.</p><p>Siaip kai pasiziuri tai mano aplinkoje visos labai sudirbtos. Kazkaip visoms patinka dirbti, mokytis. smile.gif </p>

Tiesiog skiriasi kai netobula. Kai tobula, tai jau iki mirties santuoka, ne kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 10, 17:02)
Tiesiog puiki filosofija 21o amziaus Europoje kur puse sutuoktiniu skiriasi.

Idomu kaip ten toliau toms tobuloms gyventi, kai po skyrybu reikia save ir vaikus islaikyti. </p><p>Aj, turbut tikra moteris issirinks vyra, su kuriuo gyvens amzinai.</p><p>

Siaip kai pasiziuri tai mano aplinkoje visos labai sudirbtos. Kazkaip visoms patinka dirbti, mokytis. smile.gif </p>


Tai skiriasi tik todėl, kad nutolo nuo "tikrojo" moteriškumo manau biggrin.gif Čia turbūt nuo tada, kai leido mergaitėms mokyklas lankyti, visuomenė šiknos grioveliu pradėjo riedėti.

Tobula moteris susiranda jos vertą vyrą ir tada viskas yr gerai. O jei ten kas atsitinka, tai ji pereina į kito tinkamo vyro rankas. Paprastai kaip du kart du biggrin.gif

Joms patinka mokytis tik todėl, kad jos sugadintos biggrin.gif

Nu žodžiu, puiki filosofija, ne kitaip. Bet man kadangi patinka būti šitaip netobulai, tai nepergyvenu. Tegu tos tobulos gyvena brangakmenio gyvenimą. O aš jau kaip nors savaip gyvensiu. Ir kuo norėsiu, tuom užsiimsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 10 lapkričio 2019 - 17:11
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 11 10, 17:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72540331" data-time="1573385682"><div><p>Nu tai man tada pyzdiecas visiškas, nes siandien gavau 'добро' is valdzios kitais metais kuruoti parodą. Sugalvojau suburti visus savo bendradarbius, kurie 'prie meno', ir surengti parodą, skirtą Karaliskam Jūrų Laivynui.</p></div></blockquote><p>Ka toje parodoje planuoji ekspnuoti? As neisivaizduoju kur tu dirbi tiesa pasakius smile.gif. Kiek lankytoju tokios parodos sulaukia? </p><p> smile.gif </p>

Oi ne, mes neuzimsime pagrindiniu galeriju biggrin.gif
As dirbu muziejuje valytoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Lietuviškai išvertus esu gidė Karališkojo Jūrų Laivyno muziejuje.

Tokioms Temporary exhibitions yra specialios patalpos viename is pastatu
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2019 11 10, 17:40)
  Girdėjote Satjos žodį.


Per amžius amen

rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 10 lapkričio 2019 - 17:29