Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 12 06, 17:36)
Mes pirkom irengta, tik nebuvo tvoros. Tvora ne as staciau. O kieme augalus ir gelynus tai iskart apsisodinau, ta pati pavasari,  todel nuostabu kaip cia taip lutukei ner kas veikt. Ypac nusipirkus biggrin.gif  .Vasara biggrin.gif .
Tu gali ja laizyt kiek nori, bet kad tavo lutuke trintuke - cia faktas.
Papildyta:

Tavo airiski terminai man svetimi. Tiesiog kai parasei, tai ir prisiminiau kaio apie tave sake, kai as pasakojau apie tave.

nu vat jūs tai stebuklingai viską, o jau kitą griuvėsius tikriausiai tik perka biggrin.gif o gal jinai ir su tvora, ir su gėlynais įsigijo, kurie jai patiko? Man tai kai daug kas patinka, tai aš tikrai irgi nieko neardyčiau, nekeisčiau. Ne tas gyvenime svarbiausia. Kiek kur esu nuomojusis atostogoms, man visur tinka remontai, išdėstymas, labai greitai priprantu. Jei įsigyčiau būtent tą būstą, neardyčiau.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 12 06, 17:36)
Tavo airiski terminai man svetimi. Tiesiog kai parasei, tai ir prisiminiau kaio apie tave sake, kai as pasakojau apie tave.

Taigi rasei, kad pas jus silta, kur tu gyveni, tai ko netvarkai aplinkos? Kiek tas tavo vyras tuos gervakrumius raus? biggrin.gif
Tada tipo rove rove neisrove.. biggrin.gif

nu nu taip ir buvo biggrin.gif

o tai kaip tu manai, kiek ten tu gervuogiu 3 krumai? ir kaip juos rauti gal su rankom? biggrin.gif Tu gervuoges bent esi laukines maciusi Airijoje ar ir tu ne? Technikos gi reikia tam,jos irgi neturejom, kol kas buvo svarbensiu darbu, vis tiek iki pavasario neis nieko sodinti. O daugiau nera ka tvarkyt priekis grazu zolynukai,gelinukai, medeliai auga. Taigi visi priekiastai vyrui biggrin.gif eisiu paklausti sakysiu, cambala praso ataskaitu, kodel neisrauni man gervuogiu biggrin.gif Dar ir siltnamio darymas ant jo sazines biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 06, 17:42)
nu vat jūs tai stebuklingai viską, o jau kitą griuvėsius tikriausiai tik perka biggrin.gif o gal jinai ir su tvora, ir su gėlynais įsigijo, kurie jai patiko? Man tai kai daug kas patinka, tai aš tikrai irgi nieko neardyčiau, nekeisčiau. Ne tas gyvenime svarbiausia. Kiek kur esu nuomojusis atostogoms, man visur tinka remontai, išdėstymas, labai greitai priprantu. Jei įsigyčiau būtent tą būstą, neardyčiau.

tikrai labai skoningai viskas apsodinta, o tvora cia tokia archaiska is akmenuku visur aplink sklypa,tikrai nezadam ardyti, vartelius reiktu perisdazyti, bet irgi ne mano darbas, o nelabai ir trukdo man biggrin.gif
Kol kas vidu tvarkemes kazkiek, kad butu patogu, pirkom baldus dazem sienas, o viskas kainuoja ir uzima laiko, abu dirbam ir pailseti norisi, daugiausia dziaugemes pirma vasara, atostogavom prie juros, kepem BBQ , gulejom ant zolytes, vyra supyne itaise vaikam,planavom, kas kur bus, o ne dirbom kaip beprociai, dar turim visus bent 20 m pries akis biggrin.gif ...
Atsakyti
Ten anoj temoj apie Krucinskiene verkia, kad du menesiai mazai laiko persikraustyt, o cia ir persikrauste ir vidu suremontavo ir visas dienas visose temose sedi, paklodes raso ir teigia kad ner kas veikt...
Atsakyti

Tu esi emigrantė. Ir ne tik emigrantė, o emigrantė gyvenanti su kitataučiu, todel tavo keisti postal apie gėrį Lietuvoje tiesiog stebina. Kas do per baisūs baisūs dvigubi standartai. Stebini mane, skaiciau tave protingesne. Pasirodo apsirikau. Soriukas

As kalbu apie galimybes jaunimui Lietuvoje. Mano poziuris i jas nesikeicia nuo to, kur as gyvenu. Ir juo labiau - su kuo.  :) 

Atsakyti

kiek vargo del manes , nu dekui smile.gif Tik ir vel maisai viska, tai netampa normali civiline santuoka, santuoka itraukiama i registra, o ne sudaroma metrikacijos skyriuje, jie ir neturi ka skirti, nors oficialiai laiko pora sutuoktiniais, bent man taip aiskino tais laikais,perspejo, kad jie manes neiskirs biggrin.gifsmagus tokie perspejimai susituokus biggrin.gifmirksiukas.gifnezinau gal laikai pasikeite, gal kazkaip iskirtu, tik nelabai zinau ka tai is esmes keicia? ci adiskutuojam apie mano galimybe issiskirti? lotuliukas.gif
Tu priestarauji pati sau. Jeigu jusu civiline santuoka iregistruota, tai jus negalite tiesiog issiskirti tarpusavyje. Juk supranti, kad reiketu nutraukti santuoka per teisma. 

 

Dabar rasai, kad turi santuokos sertifikata, o skirtumetes tik tarpusavyje.  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 06 gruodžio 2019 - 18:38

Ten anoj temoj apie Krucinskiene verkia, kad du menesiai mazai laiko persikraustyt, o cia ir persikrauste ir vidu suremontavo ir visas dienas visose temose sedi, paklodes raso ir teigia kad ner kas veikt...

Kalbant apie Krucinskiene, tai labai idomu, kai nedirbanti moteris derasi del kraustymosi terminu, nes mol per menesi negali. Reiketu paciai uz abu butus moketi 2 men, tai mygom susikrautu viska be problemu.  :) Kai pinigai valstybes, t.y. - mokesciu moketoju, tada galima issidirbineti. 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 06, 17:39)
kiek vargo del manes , nu dekui smile.gif
Tik ir vel maisai viska, tai netampa normali civiline santuoka, santuoka itraukiama i registra, o ne sudaroma metrikacijos skyriuje, jie ir neturi ka skirti, nors oficialiai laiko pora sutuoktiniais, bent man taip aiskino tais laikais,perspejo, kad jie manes neiskirs  biggrin.gif smagus tokie perspejimai susituokus  biggrin.gif  mirksiukas.gif nezinau gal laikai pasikeite, gal kazkaip iskirtu, tik nelabai zinau ka tai is esmes keicia? ci adiskutuojam apie mano galimybe issiskirti? lotuliukas.gif

Ka tu gluse cia triedi. Baznycioje sudaryta santuoka ir uzregistruota metrikacijos biure tampa normalia civiline santuoka teisiskai. Tik, kad pacio veiksmo per vestuves nelieka, to ejimo ir sutuokimo su skambiais zodziais, kadangi galioja baznycios viskas. Skyrybos irgi bendra tvarka teismo procesu. Tu nezinojai? Negirdejau dar jokiu ten santuokos registru, kurie nera civiline santuoka, tik registras.
Niekas nei keitesi, nei tau ka sake, puikiai zinai viska tik vartaisi.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 12 06, 16:23)
Kaip ir minėjau, kredito istorija buto paskolai (mortgage) turi būti bent 5 metų. Net, jeigu tai dalinė paskola. </p><p>Nebent LT butą pardavė ir Airijoje už tuos pačius pinigus nusipirko, padarė cash sale. Cash sale - nebūtinai gryni pinigai. Tiesiog neėmė paskolos iš banko. </p>

Lutuke, paskaiciuokim. Kaip tu galejai gauti kazkoki mortgaga, jei pries 6 metus tu kurei savo tema kur vyras gere( Lietuvoj) ir tu auginai mazus vaikus. Tu gi vis rasei, kad vaikus auginai ilgai, kol jie nebebuvo mazyciai. Tai rasei kad isvaziavai nuo vyro, o jis is paskos. Tai kaip nuo 2013 metu sugebejai viska padaryt ir isdirbt 5 metus?
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 06, 19:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72562133" data-time="1575634869"><div><p>Tu esi emigrantė. Ir ne tik emigrantė, o emigrantė gyvenanti su kitataučiu, todel tavo keisti postal apie gėrį Lietuvoje tiesiog stebina. Kas do per baisūs baisūs dvigubi standartai. Stebini mane, skaiciau tave protingesne. Pasirodo apsirikau. Soriukas</p></div></blockquote><p>As kalbu apie galimybes jaunimui Lietuvoje. Mano poziuris i jas nesikeicia nuo to, kur as gyvenu. Ir juo labiau - su kuo.  smile.gif </p>

Taigi tu visada pabrezi kad baisiai jauna esi. Tai tu prie jaunimo ar bobų? Apsispresk viena karta.
Ir netiesa, kad kitataucio partnerio pasirink8mas populiarus ir toleruojamas Lieuvoje.
Atsakyti

Taigi tu visada pabrezi kad baisiai jauna esi. Tai tu prie jaunimo ar bobų? Apsispresk viena karta.
Ir netiesa, kad kitataucio partnerio pasirink8mas populiarus ir toleruojamas Lieuvoje.

Kalba buvo apie jaunima. Visus jaunus zmones. Ne apie mane. 

Apie kitataucio partnerio pasirinkimo tolerancija Lietuvoje irgi nieko nerasiau. 

Kai nebelieka argumentu, galima tik bandyti kabintis prie amziaus ir vyro tautybes.  :) 

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 06, 19:02)
Taigi tu visada pabrezi kad baisiai jauna esi. Tai tu prie jaunimo ar bobų? Apsispresk viena karta.
Ir netiesa,  kad kitataucio partnerio pasirink8mas populiarus ir toleruojamas  Lieuvoje.

Ji yra labai jauna, bet labai brandaus proto moteris.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 12 06, 20:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72562381" data-time="1575651737"><div><p>Taigi tu visada pabrezi kad baisiai jauna esi. Tai tu prie jaunimo ar bobų? Apsispresk viena karta.
Ir netiesa, kad kitataucio partnerio pasirink8mas populiarus ir toleruojamas Lieuvoje.</p></div></blockquote><p>Kalba buvo apie jaunima. Visus jaunus zmones. Ne apie mane. </p><p>Apie kitataucio partnerio pasirinkimo tolerancija Lietuvoje irgi nieko nerasiau. </p><p>Kai nebelieka argumentu, galima tik bandyti kabintis prie amziaus ir vyro tautybes.  smile.gif </p>

O kodel gi ne apie tave, tu ne lietuvė is Lietuvos?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 12 06, 20:12)
Ji yra labai jauna, bet labai brandaus proto moteris.

Ji yra 30+ senmergė. Bepigu lakstyti po svieta ir daryti karjera, kai nei šeimos, nei vaiku nėra.
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 06, 19:56)
Ka tu gluse cia triedi.

Oho...dar viena dedapista pražydo šitoje temoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 06 gruodžio 2019 - 19:22