Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 19, 16:40)
<p>Deja vu.</p><p></p><p>”<span>Nekalta moteris šeimoje buvo garbė... bet kur dabar dingo ši vyro garbė?</span></p><p><span>Didelė seksualinė moters praeitis bukina dvasiškumą ir moteriškumą, ir tai yra prastas rodiklis galvojant apie santuoką su tokia moterimi.“ </span><a data-ipb='nomediaparse' href='https://m.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/article.php?id=83298463'>https://m.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/article.php?id=83298463</a></p>

Netikiu, kad tai realus nutikimas. Nebent tikrai koks iskrypes diedas buvo, kad klausineja, kiek kokia moteris sekso partneriu turejus. Ir kad tokie atsakymai buvo, irgi mazai realu. Na, koks JO reikalas su kelintu vyru ta moteris sugulus? Kodel JAM kazkas turi tai sakyti? Ir kitas dalykas. Jei tai taip svarbu, tai tada turi buti svarbi ir vyru "skaistybe", kuo jau jie geresni ar blogesni? Morales normos turi buti visiems vienodos.
P.S. idomucia, nekomentuok, ka. Savo poziuri siam forume tu jau milijona kartu parasei, kai tai buvo bent kiek i tema ar visai i pievas.
Atsakyti
Leksa, kodel toks prierašas? biggrin.gif Vis dar nekeiti per 10 metu.
Kaip pati laikais? Labai seniai tave atsimenu iš kitu temu. biggrin.gif



Iš_Šviesos, nu jeigu su tūkstanciais tai tikrai bukina.
Idomucia ir aš su savo 4-6-7 esame kuklūs. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 19 sausio 2020 - 17:10
QUOTE(Leksa @ 2020 01 19, 14:19)
Prie ko cia DAVIMAS? O tavo manymu seksas negali buti abipusis mylejimasis?


Cia ir yra jusu supratimo problema.
Pareiga jums nera naturalus zodis. Daug pareigu atliekant teikia malonuma ir atliekamos be jokiu ten reikalavimu ar raginimu.
Bet uztenka ta iavrdinti pareiga ir viskas JUMS pasikeicia... Man - ne. Tai tiesiog suvokimo dalykas.

Aisku gali buti abipusis ir pav. 95 proc abipusis...


Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2020 01 19, 17:08)
Idomucia ir aš su savo 4-6-7 esame kuklūs.  ax.gif


As, kaip sake MB, esu nusivaliojes siuksle... Ji tiesiog stengiasi apie ta sh negalvoti...
Niekad neispirksiu kaltes...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 14, 15:54)
Kin, kaip tau einasi?  ax.gif  4u.gif


Jau dirbu, miego trukukumas labai jauciasi.

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 14, 16:33)
Dar apie isdavystes.
MB sako, kad jei TEORISKAI ji nueitu i sona, tai isduotu pirmiausia save, savo vertybes ir principus. Kazi ar galetu po to gyventi. Mane sokiruoja, kad as tame kontekste neegzistuoju. SUnku net suvokti teisingai situacija.
Abejoju jos meile... Kazkas panasaus i mano meile vaikams. Nera bobos - tai vaikai neturi jokios vertes nei prasmes. Taip ir cia. Jei save sutryps tai as nustoju egzistuot...

Sunku suvokti

As irgi taip galvoju. Ir manau, kad tai gerai. Nes daznai zmones buna neistikimi kai supyksta ar susipyksta. Tai jei ju istikimybe laikosi ant kito zmogaus, tada ji ir dingsta. O jei istikimybe laikosi ant savo paties moraliniu principu, tai nesvarbu, kokie bus blogi santykiai, bus ir istikimybe. Kitas zmogus bus tik tada, kai santykiu nebebus.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2020 01 19, 16:45)
Ir kad tokie atsakymai buvo, irgi mazai realu. Na, koks JO reikalas su kelintu vyru ta moteris sugulus? Kodel JAM kazkas turi tai sakyti? Ir kitas dalykas. Jei tai taip svarbu, tai tada turi buti svarbi ir vyru "skaistybe", kuo jau jie geresni ar blogesni? Morales normos turi buti visiems vienodos.


Koks reikalas? Apsirengia kaip kokia jaunikle balta suknele ir vaizduoja tyra vestuvese. Na apsireng kiek geresni ruba, nueikit viduri savaites tyliai susirasykit ir nei shuo nesulos
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 01 19, 12:22)
Mant tavo meile ir tavo meiles logika, nesuvokiama, atgrasi.

Isivaizduoju, hipotetine sitaucija.

Zinau, kad vyras ruosiasi susitikimui, sedi kabinete, dirba.
Ateinu, ir sakau: - AS noriu, dabar iskarto duodi.
Itariu anas pagalvotu, kad man nevisi namie.
O jei as pradeciau jam aiskinti, kad jei jis mane neduoda.... Na visa ta fanaberija, kuria raso Idomucia. Pagalvotu kad

Kitas variantas. AS uzsiimu su vaikais (anukais), ateina manasis ir, analogiskai reikalauja davimo, bizas uzejo, mirk plysk, duok. Neduodi, nemoki myleti, esi savanaude, neislaikei testo...

Kaip manot, kas as jam pasakyciau,ir ar ilgai su tokiu suskiu gyvenciau? Teisingai, skyrybos garantuotos.

Nes musu seimos modelis, kitoks. Lengvai galiu nueiti i vyro kabineta, isklausineti ji kaip jam sekasi, ar daug liko dirbti, ar labai pavarges, kada ryt jam reikes keltis ir t.t. ir t.t. Isgirdus visus atsakymus, priimsiu sprendima, paluketi iki kito karto, apsiriboti trumpu buckiu, ar iseidama reiksmingai pabuciavus pasakyti, jog jo laukiu, kai baigs visus darbus. Viskas.

Vyrui gi, rekes tik prisijungti prie musu su vaikais daromu darbeliu. Apkabinti mane, svelniai pakstelet i zanda ir paskyti, kad mane labai pasiilgo. As viska suprasiu. bet tikrai nepulsiu akis isdegusi tenkinti vyro poreikius palikus vaikus, ar nebaigtus REIKSMINGUS DARBUS, KURIE NEGALI LAUKTI.

Musu seimoje dabar iskarto, as noriu neegzistuoja. Viskas priklauso kaip gali, kaip troksta ABU. Todel man tas briedas, apie pionierius, davimus, testus, isbandymus ir t.t. yra atgrasus.

Labai aiskiai ir graziai paaiskinai 4u.gif
Artimi zmones paprastai jaucia vienas kito seksualines bangas, kada prieiti, o kada duoti laiko ir/ar erdves, tai nebuna to "davimo", reikalavimo klausimo. Tai tiesiog nenoras ir neisiklausymas i kito poreikius ir pojucius.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 19, 12:50)

Yra moteru kurios galvoja, kad tokie dalykai turi vykti tik vakare ir tamsiame kambaryje.
O diena ir sviesoje mylisi tik prostes.
Nieko blogo, bet nepagristas ribotumas

Taip ir su tuo davimu

Cia dar klausimas,kur didesnis ribotumas. Ar ne pas tave, nes pagal tave moteris negali rodyti, jog ji taves nori ir geidzia, lovoj turi nejudeti, o dar geriau biski priesintis galimai sueiciiai.
Pagal tai seksas tamsoje man rodos tik gelytes. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 19, 16:40)
<p>Deja vu.</p><p></p><p>”<span>Nekalta moteris šeimoje buvo garbė... bet kur dabar dingo ši vyro garbė?</span></p><p><span>Didelė seksualinė moters praeitis bukina dvasiškumą ir moteriškumą, ir tai yra prastas rodiklis galvojant apie santuoką su tokia moterimi.“ </span><a data-ipb='nomediaparse' href='https://m.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/article.php?id=83298463'>https://m.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/article.php?id=83298463</a></p>

Klausimas, ar vyru ejimas per visokias tarpuvarciu ligu nesiotojas nebukina jo vyriskumo ir dvasingumo? g.gif
Jei jau ateis liga i bendra guoli, tai zmona iskart zinos, kas atnese. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 19, 18:12)

Cia dar klausimas,kur didesnis ribotumas. Ar ne pas tave, nes pagal tave moteris negali rodyti, jog ji taves nori ir geidzia, lovoj turi nejudeti, o dar geriau biski priesintis galimai sueiciiai.
Pagal tai seksas tamsoje man rodos tik gelytes.  rolleyes.gif



Aiskinau jau ne 10 kartu. Viskas gerai ir rodyti ir geisti ir judet (nors variantas gali but ir nejudet, skaityk POZA tokia)
Priesintis tai cia irgi zaidimas arba labai jau daugiareiksmiska.

Nepatinka gaslumas, kas cia tokio, jums irgi nepatinka kokie diedai makaluojantys anuo galu ir isivaizduojantys, kad cia turit nualpti nuo garbes ir laimes
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 19, 17:36)
As, kaip sake MB, esu nusivaliojes siuksle... Ji tiesiog stengiasi apie ta sh negalvoti...
Niekad neispirksiu kaltes...

pabandyk paaukot jai ar ką, nu kaip Dievams, gal tai padės? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 19, 18:37)
pabandyk paaukot jai ar ką, nu kaip Dievams, gal tai padės? biggrin.gif  4u.gif


Ka galima paaukot?
Atsakyti

Iš_Šviesos, nu jeigu su tūkstanciais tai tikrai bukina.
Idomucia ir aš su savo 4-6-7 esame kuklūs. ax.gif

Tukstanciai moteru ir vyra bukintu. Idomu, kodel kalbama tik apie moteris. :)

Kuklus jus lyginant su kuo? 

Atsakyti

Netikiu, kad tai realus nutikimas. Nebent tikrai koks iskrypes diedas buvo, kad klausineja, kiek kokia moteris sekso partneriu turejus. Ir kad tokie atsakymai buvo, irgi mazai realu. Na, koks JO reikalas su kelintu vyru ta moteris sugulus? Kodel JAM kazkas turi tai sakyti? Ir kitas dalykas. Jei tai taip svarbu, tai tada turi buti svarbi ir vyru "skaistybe", kuo jau jie geresni ar blogesni? Morales normos turi buti visiems vienodos.
P.S. idomucia, nekomentuok, ka. Savo poziuri siam forume tu jau milijona kartu parasei, kai tai buvo bent kiek i tema ar visai i pievas.

Situacija aisku netikra. :) Pats moralas tai tukstanti kartu girdetas. :) 

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 19, 18:39)
Ka galima paaukot?

deimantukų gal kokių, nežinau. Dievai tai pasako ką, tai gal ir ji pasakys? mirksiukas.gif
Atsakyti