Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Nakviša @ 2020 01 20, 13:17)
Ne ne. Čia dar nieko. Grįžta dieds iš turo po padalinius, nusikalęs kaip šuva. 3/4 ryto parsivilkęs po dviejų skrydžių su persėdimais.
Ir visa tokia madam stoviu su šlepetėmis, trepsinti: “nus, maukis kelnes, pareiga.”

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Itariu, tuoj bus parasyta, cia tas vyriokas negali, o va Idomucia gali, jam tik reik mUraliskai nusiteikti, cia gi paprasta, kaip vienas du, trys...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 20, 13:23)
klysti. Jei su ex nepasisekė, tai nereiškia, kad su visom kirminais viskas virstų


Su MB santykius sukureme be jokiu drugeliu. Ji manes net nebuvo isimylejusi, as jos irgi. Tiesiog issivyste pastovus jausmai...
Isimylejimai tai buvo ir yra jau gyvenant.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 20, 13:19)
tai vargšės draugės tada, joms pagalbos reikia
Papildyta:

tai vat problemos ir kyla, kai sueina žmogės be drugelių pilve

Butent, man zodziai prisiversti, reikia, duoti, pareiga saukia, niekaip kitaip, o tik su problemom asociajuojasi. Kazin ar sakom, dabar turesiu pareiga darbe aptureti atostogas biggrin.gif arba turiu pareiga pamiegoti, pasidziaugti karsta vonia ar pan(priklausomai, kas kam patinka.)
Net namu tvarkymasis irgi nepasakyciau, kad pareigia, o savaime suprantama gyvenimo dalis, jei nori tvarkingai gyventi. Elementaru, jei nori pasiekti, kazka kas tau patinka, turesi ideti kazkokiu pastangu, pvz issiplauti vonia, pripilti ja vandens ar pan, bet tuos veiksmus vadnti - pareiga, nu niekas gi nevadina biggrin.gif

Pareiga man kazkas tokio nemalonaus, per prievarta, ko negali isvengti, bet darai, nes nu reikia, kad ir be didelio dziaugsmo, neturiu jauciu gyvenime pareigu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 sausio 2020 - 13:35
QUOTE(Moonte @ 2020 01 20, 14:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Itariu, tuoj bus parasyta, cia tas vyriokas negali, o va Idomucia gali, jam tik reik mUraliskai nusiteikti, cia gi paprasta, kaip vienas du, trys...

Na yra žmonių - fenomenų, kurie sugeba.
Aš po paskutinės komandiruotės, namo parsivilkau leisgyvė. Į taxi įsėdau ir viskas, buvo totaly vienodai viskas.
Tai aš taip su pertraukom dvi savaites ir tai viename mieste. O dieds “migruoja” pastoviai: dvi dienos vienur, dvi dienos kitur ir etc.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 01 20, 13:17)
Grįžta dieds iš turo po padalinius, nusikalęs kaip šuva. 3/4 ryto parsivilkęs po dviejų skrydžių su persėdimais.


Patys kalti, kad gyvenat kazkokioje skyleje kur nera tiesioginiu skyrdziu...
Bet 5 minutes skirti galima mylimai moteriai, po to geriau miegasi.

Pamaitinti greitu maistu - seimininkes pareiga net nakti, o iskelti rafinuota puota - jokios pareigos nebent viska is anksto suderinus
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 20, 13:28)
Su MB santykius sukureme be jokiu drugeliu. Ji manes net nebuvo isimylejusi, as jos irgi. Tiesiog issivyste pastovus jausmai...
Isimylejimai tai buvo ir yra jau gyvenant.

va ci air yra ta prisistore, kuri daug ka paaiskina. O kaip su prima zmona?
Gal del to tada ir atsiranda tokios filosofijos, kad reikia prisiversti, reikia duot is pareigos? nes jei zmogus netraukia, ar kai is vis per didelio potraukio seksui nera, bet yra silti siaip zmogiski jausmai, tai gal taip ir buna? Bet sutik, kad taip buna tikrai mazai kam ir man tai daugiau nesa i sutrikimus, nei normalias busenas, bet jei abiem slayginai gerai, tai ir gerai. Tik nereiktu to modelio taikyti kitiem.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 20, 13:28)
Su MB santykius sukureme be jokiu drugeliu. Ji manes net nebuvo isimylejusi, as jos irgi. Tiesiog issivyste pastovus jausmai...
Isimylejimai tai buvo ir yra jau gyvenant.

bet rašei, kad nesijauti laimingas, tau vis atrodo, kad per mažai tave myli ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 01 20, 13:32)
Na yra žmonių - fenomenų, kurie sugeba.
Aš po paskutinės komandiruotės, namo parsivilkau leisgyvė. Į taxi įsėdau ir viskas, buvo totaly vienodai viskas.
Tai aš taip su pertraukom dvi savaites ir tai viename mieste. O dieds “migruoja” pastoviai: dvi dienos vienur, dvi dienos kitur ir etc.


Nzn, lektuvais skraidyti nemegstu. SLykstus oro uostai panasus i turgus, patys lektuvai panasus i turgu, visokios izdevalkes su patikrinimais ribojimais, visur lupikavimas, nepatogus susisiekimas...

O kai vaziuoji auto tai pavargsti sustoji ir pamiegi...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 20, 13:34)
bet rašei, kad nesijauti laimingas, tau vis atrodo, kad per mažai tave myli ir pan.


Na jo visuomet norisi daugiau, maciau filmu ....
Na bet paskaitau jus ir suprantu, kad turiu angela
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 20, 13:32)
Patys kalti, kad gyvenat kazkokioje skyleje kur nera tiesioginiu skyrdziu...
Bet 5 minutes skirti galima mylimai moteriai, po to geriau miegasi.

Pamaitinti greitu maistu - seimininkes pareiga net nakti, o iskelti rafinuota puota - jokios pareigos nebent viska is anksto suderinus

5 min ne visom uztenka biggrin.gif Mes, supranti, kaip Aladino lempos, reikia patrinti gerokai pirma, tada gausi ispildytus 3 norus lotuliukas.gif

Nera ir tokiu pareigu nera seimoje, jei nori maiitna, nenori nemaitna, vyras suauges, igalus pasimaitinti pats. Moters pareiga nebent kudiki nakti pazindyti, bet dauguma tai daro is meiles.

Siais laikais zmones gyvena kartu , ne is butinumo ir pariegu neliko, gyvena, nes jiem abiem gera kartu, net kai pykstasi biggrin.gif o visas "buitines pareigas" dalijasi,arba net samdo zmones, eina valgyti i restoranus ir t.t. , kaip kam patogiau ar priimtiniau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 sausio 2020 - 13:40
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 20, 13:32)
nes jei zmogus netraukia, ar kai is vis per didelio potraukio seksui nera,


kai reiskia traukia? Tai juk taip nebuna, kad istisai traukia 7/24, kaip koks magnetas? Vasara, kai sakysim lauke temp netoli 30 tai siltas zmogus net stumia
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 20, 13:32)
Patys kalti, kad gyvenat kazkokioje skyleje kur nera tiesioginiu skyrdziu...
Bet 5 minutes skirti galima mylimai moteriai, po to geriau miegasi.

Pamaitinti greitu maistu - seimininkes pareiga net nakti, o iskelti rafinuota puota - jokios pareigos nebent viska is anksto suderinus


Niu niu...
Cia velgi, kam kas skyle. Tu gali gyventi net paciam aerouoste, i sveiakatele. As gi mieliau gyvesniu ichtiologiniam draustinyje, kur oras, vanduo svarus, miskai osia, pauksciai ciulba. O kai mums, nera aktualu kai artimas pagal suns komanda "fas" pultu krustis, tai puikiausiai susitvarkom, susiderinam, visiem gerai.

O man iskelti rafinuota puota, viena karta nusispjauti. Mano namu sandeliukas pilnas isskirtiniu, aukstos kokybes produktu, rusys kolekcinio vyno, beje kaip ir mano sugebejimai per puslvalandi suruosti vaises. O ir derinti nieko nerekia, draugai gali spontaniskai uzvirsti i svecius, tai buvo ne viena karta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 20, 13:38)
5 min ne visom uztenka  biggrin.gif Mes, supranti, kaip Aladino lempos, reikia patrinti gerokai pirma, tada gausi ispildytus 3 norus lotuliukas.gif



As dirbu ir su technika. Ten kad suprasti buna, atjungi viena moduli kita prijungi, ziuri kaip veikia...

Tai kai as vaistu pagalba atjungiau vyriska valdymo iranga ir pilnai paleidau moteriska, tai susiduriau su ta problema, kad viskas kitaip ir daug laiko reikia..

Paskui paskaiciua, kad suteneriai duoda prostems i galva, jei tos nesugeba.. Kazkaip ismoksta.
Na MB irgi pradejo rodyt nepasitenkinima kad pas mane sutriko veikimas...
Tai as pradejau ieskot kaip cia galima kazka patbulint...
Ir per kelis menesiu ismokau, o per metus isisavinau, kaip reikia nusitekti, kaip atsipalaiduot kaip gaudyti jausmus... Tai nelengva bet imanoma
Atsakyti