Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Taip ir galvojau, kad neaiskiai parasiau biggrin.gif
Turejau omenyje, kad jei moteris daugiau dirba uz vyra (kas nera retenybe), tai vyras privalo daryti valgyti namie neissisukinedamas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 07 balandžio 2021 - 13:33
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 07, 13:04)
tai kad ajau tas buvo, pries simta metu  biggrin.gif jau seniai gi su kit amoterim gyveni.

Ne cia apia nauja
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 07, 14:32)
Taip ir galvojau, kad neaiskiai parasiau  biggrin.gif
Turejau omenyje, kad jei moteris daugiau dirba uz vyra (kas nera retenybe), tai vyras privalo daryti valgyti namie neissisukinedamas  biggrin.gif

As tai manua, kas nori tas ir daro, suauge zmones turi moketi savim pasirupinti, nepriklausomai nuo to kiek dirba...
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 07, 14:35)
Ne cia apia nauja

nauja uosvine zmonai sake, neleisti taves i virtuve? Kokia keistuole, atrodo gaminimas kazkaip moteriskesniu padarys biggrin.gif Pilna vyru sefu ir net labai geru sefu ir labai vyrisku biggrin.gif as neisivaizduoju, kaip bet koks darbas galetu keisti zmogaus prigimti, jo savybes i moteriskesnes ar vyriskesnes....
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 06, 23:31)
biggrin.gif  biggrin.gif

Ot tinginiai tie vyrai.
Nors...jei moteris dirba daugiau uz vyra, tai nuodeme butu vyrui nedaryti valgyti.
O geriausia, kai seimos gyvena su kazkurio vieno tevais ir anytos valgyti daro  biggrin.gif

galiu saviškę tam išnuomoti biggrin.gif **** boba netingi. Ir aš neperdedu nei truputį. Padaro savaitei į priekį ir kaip ant kelių žmonių daugiau nei yra biggrin.gif tik tiek, kad man pas ją viskas neskanu, nes labai senoviška ir standartiška, be to kepta perkepta, saldinta persaldinta.
Papildyta:
kuris pavasarį nusinešėt? pas mus ant ežero net snigo, seubaz
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 07, 16:20)
galiu saviškę tam išnuomoti biggrin.gif **** boba netingi. Ir aš neperdedu nei truputį. Padaro savaitei į priekį ir kaip ant kelių žmonių daugiau nei yra biggrin.gif tik tiek, kad man pas ją viskas neskanu, nes labai senoviška ir standartiška, be to kepta perkepta, saldinta persaldinta.
Papildyta:
kuris pavasarį nusinešėt? pas mus ant ežero net snigo, seubaz

oi buna tokiu, mes turi tokisu draugus rusai is Kazakstano, tai ta moteris keik ji kepa, verda, vaje, ant stalovisad bandenels keliu rusiu,s uasianiukai pyragai ir t.t. na bet jio nedirba, vyras tik dirba. biggrin.gif Smagu, man tai uzeina irgi tokios nuotaikos kartais, prikepu bandeliu, misrainiu pridarau. bet siaip kas dienai tai megstu paprasta maista, kuo maziau sumakaluota.

jo salta ir pas mus, vejas zvarbus, bet jau syla pamazu, tik naktim salnos...siek tiek pasisejau zirneliu, ridisu, slaotu, bijau ka daugiau set, bulviu gal pasodinsim savaitgali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 balandžio 2021 - 15:29
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 07, 15:41)
Kokia keistuole, atrodo gaminimas kazkaip moteriskesniu padarys  biggrin.gif  Pilna vyru sefu ir net labai geru sefu ir labai vyrisku  biggrin.gif as neisivaizduoju, kaip bet koks darbas galetu keisti zmogaus prigimti, jo savybes i moteriskesnes ar vyriskesnes....


Sh- sh - sh...

Man tokie gydymai patinka...
Jokiu namu tvarkymu, jokiu virtuves darbu...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 07, 15:20)
galiu saviškę tam išnuomoti biggrin.gif **** boba netingi. Ir aš neperdedu nei truputį. Padaro savaitei į priekį ir kaip ant kelių žmonių daugiau nei yra biggrin.gif tik tiek, kad man pas ją viskas neskanu, nes labai senoviška ir standartiška, be to kepta perkepta, saldinta persaldinta.
Papildyta:
kuris pavasarį nusinešėt? pas mus ant ežero net snigo, seubaz

As, jei darau, tai tik dviem. Maniskiai trecios dienos maisto nevalgo biggrin.gif

Ziauriai šalta, net nesinori niekur nosies kisti is namu
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 07, 17:21)
Sh- sh - sh...

Man tokie gydymai patinka...
Jokiu namu tvarkymu, jokiu virtuves darbu...

Tik nesakyk, kad ir masazus kiekviena diena daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 07, 18:21)
Sh- sh - sh...

Man tokie gydymai patinka...
Jokiu namu tvarkymu, jokiu virtuves darbu...

tai as jau supratau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dar buna pas kai kuriuos as tai nemoku, nu su manim tokei bajeriai nepraeina lotuliukas.gif

masciau masciau, bet taip ir nesumasciau, kaip darbai galet paveikti zmogu, biggrin.gif na gal nuo kokio sunkaus fizinio darbo moteris gali sugrubeti, na bet kaip vyra sumoteriskinti tai neisivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 07, 19:12)
masciau masciau, bet taip ir nesumasciau, kaip darbai galet paveikti zmogu,  biggrin.gif na gal nuo kokio sunkaus fizinio darbo moteris gali sugrubeti, na bet kaip vyra sumoteriskinti tai neisivaizduoju  biggrin.gif

gali gali. Pamenat kaip esu pasakojus kaip man skambindavo kavos draugas Audrius. Plia... nu nebent jis gėjus. Taip šlykščiai subobėjęs, net purtydavo nuo to kaip jis šleikščiai meiliai tą kavą siūlo, panašiai kaip iš reklamos: "tiesiog šaldo ar šildo gomurį" biggrin.gif O vieną pažįstu, kuris pildo spausdintuvų kasetes. Tai jis pagrinde įsisukęs į mot. kolektyvus. Tai žinok visai kaip bobelės šneka. Juokeliai tokie, tonas toks. Baisu klausyti. Taip šleikščiai siūlo, saldainukus kiša, kavutę kaip priedą biggrin.gif Užmuškit mane, bet vyras turi būti vyras bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo ko gali zarnos susisukti?. Viena fainulka moteriske turi tokia beda, operuojasi. Nuo sunkaus fizinio darbo negali?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 07, 18:28)
gali gali. Pamenat kaip esu pasakojus kaip man skambindavo kavos draugas Audrius. Plia... nu nebent jis gėjus. Taip šlykščiai subobėjęs, net purtydavo nuo to kaip jis šleikščiai meiliai tą kavą siūlo, panašiai kaip iš reklamos: "tiesiog šaldo ar šildo gomurį" biggrin.gif O vieną pažįstu, kuris pildo spausdintuvų kasetes. Tai jis pagrinde įsisukęs į mot. kolektyvus. Tai žinok visai kaip bobelės šneka. Juokeliai tokie, tonas toks. Baisu klausyti. Taip šleikščiai siūlo, saldainukus kiša, kavutę kaip priedą biggrin.gif Užmuškit mane, bet vyras turi būti vyras bigsmile.gif

Vajazau...net supykino perskaicius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 07, 19:28)
gali gali. Pamenat kaip esu pasakojus kaip man skambindavo kavos draugas Audrius. Plia... nu nebent jis gėjus. Taip šlykščiai subobėjęs, net purtydavo nuo to kaip jis šleikščiai meiliai tą kavą siūlo, panašiai kaip iš reklamos: "tiesiog šaldo ar šildo gomurį" biggrin.gif O vieną pažįstu, kuris pildo spausdintuvų kasetes. Tai jis pagrinde įsisukęs į mot. kolektyvus. Tai žinok visai kaip bobelės šneka. Juokeliai tokie, tonas toks. Baisu klausyti. Taip šleikščiai siūlo, saldainukus kiša, kavutę kaip priedą biggrin.gif Užmuškit mane, bet vyras turi būti vyras bigsmile.gif

nu bet gal jis toks zmogus ir tiek, kaizn ar darbas ji pakeite biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu gal unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 07, 19:31)
Nuo ko gali zarnos susisukti?. Viena fainulka moteriske turi tokia beda, operuojasi. Nuo sunkaus fizinio darbo negali?
Papildyta:

Vajazau...net supykino perskaicius  biggrin.gif

neisivaizduoju, o tai daktarai nepasako? gal nuo stresu kokiu ?...

ale tikrai jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 07, 18:34)


neisivaizduoju, o tai daktarai nepasako? gal nuo stresu kokiu ?...



Neturiu supratimo. Gal ir nuo streso gali, nes dieda turi, tai biski toki nesveika.
Atsakyti