Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2021 06 16, 20:25)
Matosi, kad mazai vazineji po pasauli ir nematai kaip atrodo seneliai su anukais atostogose.

aš pagrinde važinėju į kalnus, tai tikrai taip, ten nematau tokių vaizdų. Daugiau neblogų vyrukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 06 16, 22:10)
aš pagrinde važinėju į kalnus, tai tikrai taip, ten nematau tokių vaizdų. Daugiau neblogų vyrukų biggrin.gif

Tai ir sakau - kalbi apie tai, ko nežinai.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 06 16, 20:25)
As kalbu tik apie save. Nesupranru seneliu, kurie karts nuo karto nepasiima su savimi anuku I keliones. Paprasciausiai nesuprantu. Nesupranru kaip dukra, kuri sako, kad labai geri santykiqi su tevais, neduoda anuku seneliams. Ir daridomiau - kodel seneliai nereiskia noro pasiimti anukus I keliones koki karta ar kitą. Cia gali buti tavo seima, Marytės ar Petrutės. Nesuprantu tokiu 'geru' santykiu.

As atsimenu mes viena karta umd kalbejom apie kontingento ir ju tevu santykius. Man ant putės plaukai pasišiaušė. Atsimenu tada parasiau 'paskaiciau as cia jus ir sypratau, kad mano nekokie santykiai su mama yra daug geresni, nei kai kuriu is jusu 'labai geri' santykiqi su tevais'.
Kaip kiekvienas skirtingai supranta santykius.
Papildyta:

Matosi, kad mazai vazineji po pasauli ir nematai kaip atrodo seneliai su anukais atostogose.

O as tai nesuprantu tevu, kurie ikisa anukus tevam, tetom ar dar kam biggrin.gif Matai kiekvieno supratimas savas.
Ir prie ko cia tie santykiai? Zinau, seimu, kur santykiai su tevais tikrai negeriausi, bet anukus augina savaitem ar net menesiais...vaikai yra didele atsakomybe, o ne tik pramoga.
As paprasciausiai nenoriu su vaikais butu kitose salyse. Suaugs, gales lydeti mociute kelionese po pasauli ir jai padeti, o ne atvirksciai. biggrin.gif

Tai va gausi tokia marcia kaip as ir matysi savo anukus atostogose, kaip kiskio ausis lotuliukas.gif

Siais laikais nesuprasi ar seniai tai ar vaikai lotuliukas.gif
Atsakyti
aš apskritai nesuprantu tokio dalyko kaip pailsėti nuo savo šeimos narių. Jei jie tokie blogi, tai nereikia iš viso jų turėti/bendrauti biggrin.gif man baisiai skamba atostogos atskirai nuo vyro, vaikų, šunų ar pan. Suprantu tik tokius atvejus, jei pats labai dirbi, negali sau leisti atostogų ir tada paprašai tėvų, kad išvažiuotų su tavo vaikais ar augintiniais
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 06 17, 09:27)
O as tai nesuprantu tevu, kurie ikisa anukus tevam, tetom ar dar kam  biggrin.gif Matai kiekvieno supratimas savas.
Ir prie ko cia tie santykiai? Zinau, seimu, kur santykiai su tevais tikrai negeriausi, bet anukus augina savaitem ar net menesiais...vaikai yra didele atsakomybe, o ne tik pramoga.
As paprasciausiai nenoriu su vaikais butu kitose salyse. Suaugs, gales lydeti mociute kelionese po pasauli ir jai padeti, o ne atvirksciai. biggrin.gif

Tai va gausi tokia marcia kaip as ir matysi savo anukus atostogose, kaip kiskio ausis lotuliukas.gif

Siais laikais nesuprasi ar seniai tai ar vaikai lotuliukas.gif

Kai palieka auginti tevams, tetoms, auklems ir t.t. - ir as nesuprantu. Bet as kalbu apie atostogas.

Vaikui idiegus šeimos vertybiu principus. Maciau del ko issiskyre su viena krasnavica nesikisau ne gramo, tik stebejau. Esu rami. Tokios, kaip tu, jis neissirinks. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 06 17, 09:53)
aš apskritai nesuprantu tokio dalyko kaip pailsėti nuo savo šeimos narių. Jei jie tokie blogi, tai nereikia iš viso jų turėti/bendrauti biggrin.gif man baisiai skamba atostogos atskirai nuo vyro, vaikų, šunų ar pan. Suprantu tik tokius atvejus, jei pats labai dirbi, negali sau leisti atostogų ir tada paprašai tėvų, kad išvažiuotų su tavo vaikais ar augintiniais

Tu negali kalbeti apie atostogas su vaikais, nes tu ju neturi.

Mane pvz restoranuose nervina, kai prisiveda rėkianciu vaiku. Mano niekada niekur nereke, todel zinau, kad tureti ne isterikus vaikus - imanoma. Isterikai vaikai aplinkai parodo kokie tevu santykiai uz uzdaru duru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 birželio 2021 - 11:34
QUOTE(Monteverte @ 2021 06 17, 10:53)
aš apskritai nesuprantu tokio dalyko kaip pailsėti nuo savo šeimos narių. Jei jie tokie blogi, tai nereikia iš viso jų turėti/bendrauti biggrin.gif man baisiai skamba atostogos atskirai nuo vyro, vaikų, šunų ar pan. Suprantu tik tokius atvejus, jei pats labai dirbi, negali sau leisti atostogų ir tada paprašai tėvų, kad išvažiuotų su tavo vaikais ar augintiniais

vat butent, gerai pastebejai.... as irgi nesuprantu, man smagu su vaikais buti, su jais atostogauti, mes gi seima, mums visiem smagu...nesuprantu mamu, kur svaitem vaiksu kakzur isleidzia, man liudna tada, jau ir taip kiek betruks uzaugs iseis is namu savais keliais, tai norisi bent dar siek tiek pasidziaugti jais. wub.gif

na bet vis tiek gi nedirbi kiaura para ir kaiurus metus, vsi tiek turi atostogu. Suprantu, kai tevai gyvena salia ir anukus jau vyresnius pasiima ten dienai kitai...Bet pvz pas mano mamos drauge dukra vis atveza vaikus, nuolat, per visas atsostogas ir beveik visai vasarai... o siaip dirba kitom dienom, tai kada ji su vaikais bendrauja? atrodo tokie nenorimi vaikai, neiznau...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 06 17, 12:34)
Kai palieka auginti tevams, tetoms, auklems ir t.t. - ir as nesuprantu. Bet as kalbu apie atostogas.

Vaikui idiegus šeimos vertybiu principus. Maciau del ko issiskyre  su viena krasnavica  nesikisau ne gramo, tik stebejau. Esu rami. Tokios,  kaip tu, jis neissirinks.  biggrin.gif
Papildyta:

Tu negali kalbeti apie atostogas su vaikais, nes tu ju neturi.

Mane pvz restoranuose nervina, kai prisiveda rėkianciu vaiku. Mano niekada niekur nereke, todel zinau, kad tureti ne isterikus vaikus - imanoma. Isterikai vaikai aplinkai parodo kokie tevu santykiai uz uzdaru duru.

nu nespjauk i bala dazniausiai taip buna, kad ko labiausiai nenori tokia issirenka lotuliukas.gif

O tavo sunus daznai su mociute atostogavo?

Gerai jei mociute jauna, o jei vyresne, mano vaikai judrus, nesedejo kaip pabuciuoti, suziureti nelengva, nu maza kas susirgtu, uzsigautu, kiek buna ir dingsta vaikai tuose uzsieniuose, ypac maziukai. Mes megstam aktyvu poilsi, kai mama atvaziuoja su ja kartu vaziuojam kazkur kazka veikiam ir jai smagu ir vaikam kartu ir jai nera tokios atsakomybes. Ar Lietuvoje kartu vaziuojam, ten irgi idomiu vietu yra.

ai, Burba, nepradek, turi neturi, koks skirtumas,Matai gi seimas aplink, vaikus, ne salioje negyvenamoje gyveni. Nuomone gali tureti. Manau jei neturedama vaiku galvoji, kad ju nepaliktum kitiem, turint dar maziau to norisi. Buna, kad jau nuo gimimo mamom dzin palieka iseina dirbti anksti ar net nezindo, ale vyras netures kaip padeti ir t.t. Kiekviena turim poziuri i rnuomone apie tai.

Airijoje gana normaliai vaikus auginasi visur vedasi nuo mazu dienu, tai tu isteriku nelabai esu maciusi, Va, kad daro bardakus restorane tai maciau ir ne viena biggrin.gif , bet dazniausiai is tu vargingesniu seimu, turtingiausios labai graziai dazniausia vaikus aukleja. Siaip kur pati vaizuoju nera vaikai uzkliuve, niekad. Pamenu viena kokiu 3 m mergyte vos pasnekedama "pardon me , could I have glass of water, please." wub.gif
Atsakyti
As tik issakiau savo nuomone. Ir jei ji nera tokia pati, kaip tavo, tai dar nereiskia, kad ji neteisinga.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 06 17, 16:28)
As tik issakiau savo nuomone. Ir jei ji nera tokia pati, kaip tavo, tai dar nereiskia, kad ji neteisinga.

visiskai sutinku, mes cia tik diskutuojam, manau, tik issakom savo poziurius...
as siaip ir sakau, kad visokiu mamu yra ir visokiu poreikiu ir visokiu seimu, va indai pvz is vis giminem gyvena kartu ir jiem gerai...As aplamai labai savarankiska nuo mazens, vieni pirmu zodziu, kur ismokau buvoas pati... neiznau ar tai egrai ar blogai, bet va tokia esu... biggrin.gif mano pazystama viena pvz turi 4 vaikus ir nei vieno pati neuzaugino, visada pas ja kas namuose gyveno tai mociutes, tai kokios tetos ir man teko jos vaikus siek tiek paziureti, atveza tipo, man reikia kur ir palieka doh.gif Nu bet jai taip gerai ir ka...Ir vaikai geri zmones uzaugo, verslus sukure vyresni mamai dabar padeda...
Atsakyti
linksmo, gero savaitgalio biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
čiur tą iš dešinės biggrin.gif
ir tau gero smile.gif
Atsakyti
As tai palapinę renkuosi biggrin.gif
Atsakyti