Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

QUOTE(zydriukasb @ 2008 10 04, 20:30)
Sveikos ,

Gal jus galesit padeti,gal kam teko susidurti ,nes baltu baltiniu apykakle visada nudazo juodo svarko apykakle.Niekaip neiskalbia. schmoll.gif

gal balinti g.gif bet jei svarkas dazo, tai vel tas pats bus.
Atsakyti
bet kad nepadeda balinimas,vistiek lieka violetine apykakle.Galvoju gal yra kokiu specialiu priemoniu isvalanciu tokias demes.Gal kam teko susidurti?
Atsakyti
QUOTE(zydriukasb @ 2008 10 05, 13:55)
bet kad nepadeda balinimas,vistiek lieka violetine apykakle.Galvoju gal yra kokiu specialiu priemoniu isvalanciu tokias demes.Gal kam teko susidurti?

manau ir valykloj tau nepades...as bandziau, tik pasvesejo truputi...po keliu skalbimu truputi nubluks...
nekokybiskas svarkas, negaima svesesniu marskiniu nesiot negu svarko spalva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 05 spalio 2008 - 17:24
FLOMASTERIO DEME ISPLOVIAU SU RINGUVOS MUILU DEMEMS VALYTI,PROCEDURA KARTOJAU KOKIUS 5 KARTUS.SVARU. smile.gif
Atsakyti
vanis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aniutka2 @ 2008 10 16, 20:55)



nzn,man jau nei vanis nepadeda schmoll.gif Reiks isbandyt Ringuvos muila, nes puse drabuzeliu su neisplaunamom demem doh.gif
Atsakyti
Ringuvos muilo drozles labai padeda ir skalbiu gerais, vokiskais milteliais. Nes tie lenkiski nieko neisplauna schmoll.gif
Atsakyti
Naudoju dėmių išėmėją iš Amway thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,

aš gal čia nelabai į temą, bet turiu vieną bėdą - ištepiau savo mėgstamiausia suknelę superglue klijais verysad.gif Tais, kur atseit viską klijuoja... verysad.gif Dėmė labai negraži, net nebežinau, kuo ją galima išvalyti blink.gif Gal kuri nors turi daugiau išminties nei aš ir žino, kaip šitoj sunkioj bėdoj man padėti? g.gif Būčiau labai dėkinga bigsmile.gif

Atsakyti
ukiskas muilas su tulzim thumbup.gif visa patrinu ant demiu
Atsakyti
QUOTE(ledai @ 2008 10 23, 18:11)
Sveikutės  4u.gif ,

aš gal čia nelabai į temą, bet turiu vieną bėdą - ištepiau savo mėgstamiausia suknelę superglue klijais  verysad.gif  Tais, kur atseit viską klijuoja...  verysad.gif  Dėmė labai negraži, net nebežinau, kuo ją galima išvalyti  blink.gif  Gal kuri nors turi daugiau išminties nei aš ir žino, kaip šitoj sunkioj bėdoj man padėti?  g.gif  Būčiau labai dėkinga  bigsmile.gif

Kazkas minejo kad nieks nepadeda ir deme kliju lieka schmoll.gif Nebent ka nors uzsiuti, ar issiuvineti, jeigu imanoma mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestyyte @ 2008 10 24, 18:42)
ukiskas muilas su tulzim thumbup.gif  visa patrinu ant demiu

drinks_cheers.gif Labai geras muilas thumbup.gif
Atsakyti
Na va,paskaitinejau as cia patarimus ir pabandziau isplauti savo lietpalcio deme(buvau isismalavusi i suoliuka),tai zinokit puikiai Ringuvos ukiskas muilas isskalbe thumbup.gif
Atsakyti