Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

mes skalbiame NEAUTRAL mirksiukas.gif jokio kvapo ir skalbia gerai
Atsakyti
QUOTE(LURDUTE @ 2010 02 03, 13:21)
mes skalbiame NEAUTRAL mirksiukas.gif  jokio kvapo ir skalbia gerai



Pritariu NEUTRAL puikus skalbiklis, bet tik jei skysta forma, nes drauge plove NEUTRAL milteliais, tai nelabai gerai milteliai issiskalauja.
Atsakyti
QUOTE(aanacondaa @ 2010 01 28, 03:24)
Labuka  4u.gif  Atėjau čia,prašydama jūsų patarimų. Nusipirkau gražias juodas kelnes,pagaliau radau ,kurios man tiktų ir patiktų.Pardavėja pasiūlė įpilti acto skalbiant,kad netaip veltųsi ir spalva neišbluktų. Kadangi mūsų skalbimo mašina sugedo ,pastarąsias dienas,skalbiu rankomis. Na tai įdėjau į vandenį tas kelnytes,įpyliau vandens karšto, o į jį acto du šaukštus. Ir vakare paskambino draugai,pakvietė pas juos,aš ir išvažiavau pamiršus tas kelnytes išimt ir išskalbt normaliai. Tai palikau nakčiai,kitos dienos vakare jas išėmiau ir išploviau su skalbimo miltelisi,mačiau buvo baltų dėmių po to acto,bet maniau,kad išsiplaus. Na ir dabar pasižiūrėjau jas išdžiūvusias jau - ogi visos nusėtos baltais blėmais  unsure.gif  verysad.gif  Prašau patarkit ką daryt ,kad pasitaisytų,nejaugi sugadinau kelnytes nepataisomai  verysad.gif  unsure.gif


Bijau, kad kelnytės nebepataisomos blink.gif
Keistas tas patarimas acto pilti? Šiais laikais yra specialūs skalbikliai juodiems drabužiams.
Atsakyti
Merginos help, gal kuri žinote kaip gerai skalbti drabužių pažastų vietą? Aš labai gausiai prakaituoju, deja verysad.gif , naudoju stiprius antiperspirantus, kremukus, kurie stabdo prakaitavimą ir naikina nemalonų kvapą. Labai greitai nuo tokių stiprių priemonių dėvisi drabužių pažastų sritis, pagelsta, sunkiai atsiplauna, rankomis trinu ūkiniu muilu su tulžimi ir nieko nepadeda. Kas žino efetyvų receptą doh.gif ?
Atsakyti
Labas vakaras. Nusipirkau džinsus su odine etikete (ant jos firma užrašyta). Viskas atrodė gerai, bet staiga vieną dieną (buvo gal 4tas skalbimas) išėmus iš skalbyklės džinsus, pamačiau jog jie buvo išdažyti tos etiketės, o pati etiketė pakeitusi spalvą, galima sakyti apgadinta. Dabar kiekvieną kartą išskalbus, etiketė rudai išdažo kai kurias vietas, tai tenka jas valyti. Gal yra žinančių dėl ko taip atsitinka, ar milteliai netinka, kaip skalbti, ką daryti, kad to būtų išvengta. Iš anksto dėkui:)
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic_ @ 2010 02 20, 22:03)
Labas vakaras. Nusipirkau džinsus su odine etikete (ant jos firma užrašyta). Viskas atrodė gerai, bet staiga vieną dieną (buvo gal 4tas skalbimas) išėmus iš skalbyklės džinsus, pamačiau jog jie buvo išdažyti tos etiketės, o pati etiketė pakeitusi spalvą, galima sakyti apgadinta. Dabar kiekvieną kartą išskalbus, etiketė rudai išdažo kai kurias vietas, tai tenka jas valyti. Gal yra žinančių dėl ko taip atsitinka, ar milteliai netinka, kaip skalbti, ką daryti, kad to būtų išvengta. Iš anksto dėkui:)


Gal etiketę bandyti impregnuoti priemone, skirta batams g.gif ...
Papildyta:
QUOTE(aanacondaa @ 2010 01 28, 02:24)
Labuka  4u.gif  Atėjau čia,prašydama jūsų patarimų. Nusipirkau gražias juodas kelnes,pagaliau radau ,kurios man tiktų ir patiktų.Pardavėja pasiūlė įpilti acto skalbiant,kad netaip veltųsi ir spalva neišbluktų. Kadangi mūsų skalbimo mašina sugedo ,pastarąsias dienas,skalbiu rankomis. Na tai įdėjau į vandenį tas kelnytes,įpyliau vandens karšto, o į jį acto du šaukštus. Ir vakare paskambino draugai,pakvietė pas juos,aš ir išvažiavau pamiršus tas kelnytes išimt ir išskalbt normaliai. Tai palikau nakčiai,kitos dienos vakare jas išėmiau ir išploviau su skalbimo miltelisi,mačiau buvo baltų dėmių po to acto,bet maniau,kad išsiplaus. Na ir dabar pasižiūrėjau jas išdžiūvusias jau - ogi visos nusėtos baltais blėmais  unsure.gif  verysad.gif  Prašau patarkit ką daryt ,kad pasitaisytų,nejaugi sugadinau kelnytes nepataisomai  verysad.gif  unsure.gif


Gal milteliai blogai išsiplovė g.gif ... Nes actą seniau pildavo ir džinsams, kad spalva skalbiant nebluktų...
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2010 02 20, 13:21)
Merginos help, gal kuri žinote kaip gerai skalbti drabužių pažastų vietą? Aš labai gausiai prakaituoju, deja  verysad.gif , naudoju stiprius antiperspirantus, kremukus, kurie stabdo prakaitavimą ir naikina nemalonų kvapą. Labai greitai nuo tokių stiprių priemonių dėvisi drabužių pažastų sritis, pagelsta, sunkiai atsiplauna, rankomis trinu ūkiniu muilu su tulžimi ir nieko nepadeda. Kas žino efetyvų receptą  doh.gif ?



Aš irgi terrliodavausi su ūkiniu muilu su tulžimi, dabar marškinių rankogalius ir apykakles prieš skalbiant apipurškiu tokiu valikliu Super 10 (kelias minutes reikia palaikyti iki skalbiant). Esu tikra, kad ir prakaito dėmes taip pat pašalintų.
Atsakyti
Iš patirties galiu pasiūlyti pora superinių dėmių valymo būdų. Pati geriausia priemonė šviežių uogų dėmėms- rūgusio pieno produktai (kefyras, jogurtas ir pan.), kraujo dėmėms- vandenilio peroksidas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas gales patarti smile.gif

turiu paltuka, pamenu etiketeje buvo parasyta, kad skalbti negalima, reikia cheminio valymo. Ar yra kaip namu salygomis ji vis delto isskalbti nesugadinus? kaip valyti tokius rubus, kuriems reikia chem.valymo?

Tiksliai nezinau, kas ten per medziaga, bet pavirsius burbuliuojas, reikia nurinkinet. (etikete esu nuplesusi doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2010 02 20, 14:21)
gal kuri žinote kaip gerai skalbti drabužių pažastų vietą?

Kiek esu girdejusi kad skalbimo milteliai su enzimais isskalbia prakaito demes, bet pati dar nebandzius, tai nezinau tiesa ar ne.

Papildyta:

QUOTE(aanacondaa @ 2010 01 28, 03:24)
Nusipirkau gražias juodas kelnes,pagaliau radau ,kurios man tiktų ir patiktų.Pardavėja pasiūlė įpilti acto skalbiant,kad netaip veltųsi ir spalva neišbluktų. Kadangi mūsų skalbimo mašina sugedo ,pastarąsias dienas,skalbiu rankomis. Na tai įdėjau į vandenį tas kelnytes,įpyliau vandens karšto, o į jį acto du šaukštus. Ir vakare paskambino draugai,pakvietė pas juos,aš ir išvažiavau pamiršus tas kelnytes išimt ir išskalbt normaliai. Tai palikau nakčiai,kitos dienos vakare jas išėmiau ir išploviau su skalbimo miltelisi,mačiau buvo baltų dėmių po to acto,bet maniau,kad išsiplaus. Na ir dabar pasižiūrėjau jas išdžiūvusias jau - ogi visos nusėtos baltais blėmais  unsure.gif  verysad.gif  Prašau patarkit ką daryt ,kad pasitaisytų,nejaugi sugadinau kelnytes nepataisomai  verysad.gif  unsure.gif


Manau niekas tau nepades. Be to prie to paties daug cia skaiciau apie acto naudojima ir pavirsiams valyti. Nenaudokit merginos niekur acto, is pradziu gali pasirodyti labai grazu, bet sugadinsit ne tik rubus, bet ir visus kitus planamus pavirsius!!!!! Yra pakankamai specialiu priemoniu kiekvienai demei ir t.t.
Atsakyti
man geriausiai demes isima ukiskas muilas ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas zinot, kaip reikia isbalint marskinius, kai jie uzsidaze man nuo spalvoto saliko skalbimo masinoje. Nezinau kas man uzejo, kad imeciau kartu...galvojau kad sviesus spalvotas salikas neleis spalvos verysad.gif
Atsakyti