Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

Sveikos, gal kas bandėt tokį dėmių išėmimo peštuką: user posted image
Ar vertas jis dėmesio? g.gif Na, būna juk tokių dėmių, kad net nežinai iš kur jos atsirado ir su kuo valyti doh.gif Dažnai tokios ir lieka....
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 05 16, 00:58)
Idomu rasalo demes is dzemperio isimtu?Nes Ariel skystas demiu isemejas nesugebejo verysad.gif .Kur perkat balikli,nes tokio neteko matyt? g.gif


Yra super demiu valikliu specifinems demes: 1. riebalams, tepalams; 2.rasalui, tusiniui, dazams; 3. Rudims 4. kraujo, pdazu, kiausinio demems.
Juos naudoja ir skalbyklos, tai tas rasalui manau ir padetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheshkiux @ 2007 09 07, 21:01)
Žolės, kavos, šokolado, kraujo ir dar visokiias dėmes kuo puikiausiai išima lietuviškoji "Ūla" ( audinių baliklis be chloro). Veikia kaip Ace (žalias) tik dar geriau. Beje yra ir milteliais (Vanish'o analogas) plastmasiniame indelyje. O ir pigesnis 2-3 kartus už ACE ar Vanish... ax.gif


Aš taip pat rekomenduoju šią priemonę. Tiesa, esu bandžiusi tik miltelius. Bet kadangi jais esu visiškai patenkinta, daugiau alternatyvų ir nebeieškau. Gelbėja skalbiant visokio tipo dėmes, įveikia net ir įsisenėjusias. Jei sutepta nelabai stipriai, pilu kartu su skalbimo milteliais. O jei reikia ypatingų pastangų - užmerkiu daiktą kuriam laikui prieš skalbdama. Ypač smagu, kad šių miltelių pagalba atsiplovė jau beveik nurašytos staltiesės, buvusios suteptos aliejumi nuo silkės, aplietos vynu, kava ir arbata. Po penkerių metų atskalbė pirmojo vaiko marškinėlius ir seilinukus, dėmių kuriuose nebuvo įveikę mano anksčiau naudoti valikliai, tame tarpe ir Vanishas. Žodžiu, esu patenkinta ir gerai apsiginklavusi skalbėja smile.gif
user posted image Randu pirkti Super Netto, Norfos parduotuvėse, esu mačiusi Senukuose.
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kaip panaikinti blizgesį nuo kelniu su vilna? Pirkau dėvėtas kostiumines, o ten užpakalis ar lygintuvu taip sulygintas, blizga ar nuo dėvėjimo - nesuprantu.
Atsakyti
Praktiškai neteko bandyti, bet teoriškai: patrinti blizgančias vietas skudurėliu, sudrėkintu skiestu actu, galima ir šepetėliu pabraukyti. Vėliau lyginti lygintuvu su garu per audinį.
Atsakyti
Kol naudojau Vanish pagal instrukcija visos dėmelės likdavo, gal ir ne tokio ryškios, bet vis tiek. Bet vieną syk užpyliau ant dėmių ir užmiršau biggrin.gif tai pabuvo kokias 2-3 val. kai prisiminiau galvojau bus rūbeliams šakės, bet pažiūrėjau viskas ok ir dėmių nebuvo thumbup.gif Dabar visada taip darau ir dar nepasitaikė, kad išgraužtų rūbelio spalvą. Bandžiau ir Ūlą ir Ringuvos su tulžim, tai dėmių visiškai neišimdavo, nebent šviežias, bet jei pabūna ant drabužio dieną, dvi, tai tada nea.
Atsakyti
cia gal nedrabuzis, bet nezinau kaip elgtis.

esu nusipirkus is maximos pigia pagalve su uzpildu poliesteriu doh.gif ji po naudojimo susoko i tokius gumbus blink.gif parasyta kad galima skalbti 40temp. bet kazi ar ji pasidarys tokia kaip seniau visa istisa? ar dar gali labiau susibumbuluoti ten ta sintetika vidui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 04 09, 20:01)
cia gal nedrabuzis, bet nezinau kaip elgtis.

esu nusipirkus is maximos pigia pagalve su uzpildu poliesteriu doh.gif  ji po naudojimo susoko i tokius gumbus blink.gif  parasyta kad galima skalbti 40temp. bet kazi ar ji pasidarys tokia kaip seniau visa istisa? ar dar gali labiau susibumbuluoti ten ta sintetika vidui doh.gif

Bandykit skalbti skalbimo masinoje su stalo teniso kamuoliukais, kad ismustu. Gal pades? Taip skalbia pukinius drabuzius.
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Kaip išvalyt nagų laką iš megztinio?
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 04 14, 13:16)
Sveikos.  4u.gif  Kaip išvalyt nagų laką iš megztinio?

Ar Ariel dėmių valiklis nepadėtų?
Atsakyti
QUOTE(Mix @ 2012 04 14, 22:25)
Ar Ariel dėmių valiklis nepadėtų?


Manau, kad čia padėtų nagų lako valiklis arba acetonas mirksiukas.gif Tik reikia žiūrėti kokia medžiaga, kad nesugadinti....
Atsakyti
Labas visoms! Nu kokia beda! unsure.gif
Issitraukiau is spintos balta suknute su melynais apvadais (nemaciau jos metus laiko), pasiziuriu, ogi priekyje ir gale (ant baltos vietos) kazkokie nesvarumai, kaip plemukai purvo, bandziau su suvilgintu skudureliu muiluotu valyti, bet nieko is to neisejo, o kita savaite svarbia proga noreciau ja uzsideti. Suknute 100proc medvilne. Nebutu tu melynu apvadu, tai drasiai balinciau ir viskas, o dabar bijau kad viena vieta suvilgius balikliu, veliau skalbiant nenusiplautu ta melyna. Kazkaip nesinori nesti i valykla ir moketi ~50lt uz pora demiu, be to ir laiko per mazai turiu... HELP help.gif help.gif
Atsakyti