Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

NUDAZE MANO RUBUS doh.gif TAI ant rozines maikutes ir pilku kelniu liko melynos demes. ir ja spavyko isvalyti naudojant vanish demiu isemeja juo patryniau tas vietas pries uzmerkdama. tada pamerkiau i karsta vonia dar ipyliau vanish ,lock ir ace, padariau toki nebloga misinuka biggrin.gif palaikiau pora val ir imeciau i skalbimo masina, idejau dar calgon tablete skirta indu plovimo masinom ir isskalbiau 60 laipsniu temp. neliko nei vienos demes ir spalvos liko tokios pacios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esstera @ 2013 10 15, 15:54)
NUDAZE MANO RUBUS doh.gif TAI ant rozines maikutes ir pilku kelniu liko melynos demes. ir ja spavyko isvalyti naudojant  vanish demiu isemeja juo patryniau tas vietas pries uzmerkdama. tada pamerkiau i karsta vonia  dar ipyliau vanish ,lock ir ace, padariau toki nebloga misinuka biggrin.gif  palaikiau pora val ir imeciau i skalbimo masina, idejau dar calgon tablete skirta indu plovimo masinom ir isskalbiau 60 laipsniu temp. neliko nei vienos demes ir spalvos liko tokios pacios  smile.gif

Oho, buvo rizikos doh.gif
Atsakyti
bandziau amway demiu isemeja, bai geras, efektyvus, ne tas zodis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marina376 @ 2013 11 19, 18:47)
bandziau amway demiu isemeja, bai geras, efektyvus, ne tas zodis  biggrin.gif



gal ir man reiktų pabandyti... o kokias dėmes jis jums išėmė? Nes pvz. nebežinau kuo skalbti vaiko seilinukus jei susitepa su morkom ar slyvų tyrele tai nei tulžies muilas, nei vanish nepadeda... sad.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos: nepasisekė su nauju pirkiniu - juodas vilnonis kostiumas nudažė baltus marškinius. Gal kažkam panaši bėda buvo? Kaip bandyti juos gelbėti?
Atsakyti
Su kuo išvalyti džinsus?Nusidažė vietomis rudai,nuo tos etiketės kur diržas užsikiša.Bandžiau su Vanish Oxi Action-neišsiplauna.Džinsai nauji,gaila išmest. verysad.gif
Atsakyti
o man baisiai dzinsiniai sviesus sortukai susivare verysad.gif zodziu issipurvino nes suslapo, atsisedau ant zemiu ir vandens misinio baidarej zodziu plaukiant sad.gif(((( bandem plaut, kaip ir pasiplove, taciau dabar matos toks ale lyg ir geltonumas ar kas, noretus dar geriau isplaut, galvoju ka bandyt ar buda su zole ar buda su zemem? ar jei banysiu su spiritu, nesusigadins man ten pats dzinsas?
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu klausimą. Iš kur galėtų ant baltų drabužių atsirasti mažos geltonos dėmelės. kai padėjau į spintą jų nebuvo. kaip jas būtų galima išvalyti, nes labai gaila marškinukų, spėjau tik kartelį juos apsimauti, o atsirado keliose vietose dėmelės sad.gif balinti nelabai galiu, nes apykaklė yra juoda, o ne balta. PRAŠAU padėkite smile.gif
Atsakyti
Asmeniskai pati universalioms demems (prakaito, padazu, kosmetikos, aliejaus ir pan.) naudoju AQUAGEN TENSO priemone (profesionali man lyg) ir labai patinka, bet dabar pamaciau atsirodo ir atnaujinti STAIN OFF gal kas esate bande?
Kiek matai STAIN OFF1-riebalams, makiažui, tepalams, STAIN OFF2 rašalui, tušiniui, STAIN OFF3 rudims ir kalkems, STAIN OFF4 kraujui, padazams ir pan.
Mačiau dabar galima ir rinkinuka įsigyti su nuolaida. padėkit, noriu info.

Papildyta:
QUOTE(Donja @ 2013 07 18, 17:48)
Pati neseniai atradau amway serijos baliklis kartu su skystu skalbikliu.Baliklis ne balina, bet pašalina dėmes ir atgaivina spalvą.Vyras remontuoja auto,du vaikai namie murziai,-džiaugiuosi neatsidžiaugiu.Gal kas iš pažįstamų turi,paprašykit,pabandykit:)


As sitam aprasui naudoju vienus profesionalus miltelius EMULGEN BIOPLUS (ispaniski). Maisas galingas, bet tikrai pagal si aprasa viska daro ir užtenka jo labai ilgai nes dedu tik 15 g/Kg skalbinių tongue.gif
Atsakyti
Gal galetumete rekomenduoti priemones ar kokiu kitokiu budu isvalyti nesvarumus is medziagos, nepanaudojant vandens ar skystu priemoniu. Madziaga yra tokia kuri palieka deme jie valai su kuo slapiu (bandziua su slapiom servetelemis). gal yra kokie milteliai? nieko neradau googlei.
Atsakyti
Įvairių sunkiai pašalinamų uogų, vyno dėmės iš drabuzžių labai lengvai pasišalina pilant ant jų verdantį vandenį: pilti kol neliks dėmės, pabandykit, man patiko mirksiukas.gif
aišku ant kokių šilkinių gal netiks.
Atsakyti
Sveiki, turiu beda- isskalbus juoda sintetini ruba skalbimo masinoje, atsirado kazkokiu keistu demiu - tokiu kaip patamsejimu, atrodo, kad medziaga slapia nors sausa. Atsirado ties pazastim ir visur kitur. Kas cia, ir kaip butu galima panaikinti? Aciu
Atsakyti