Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

pas mane ta problema jau kokie metai
skalbimo masinai 5 metai
ir nesvarbu su kuo plaunu- ar milteliai, ar skysta priemone, nenaudoju nei nukalkintojo, nei minkstikslio kai plaunu juodus rubus- demes vis tiek yra
as tiesiog skalauju antra karta.
bet gal reiketu gerai nukalkinti masina.. mama kazkada liaudiska kazkokia priemone minejo, kad geriausiai nusikalkina su citrinos rugstim, tk proporciju reikes pasiklausti.( netgi masinu meitrai patvirtina kad geriausiai nukalkina citrinos rugtis)
kai isbandysiu - parasysiu rezultatus
tikiuosi- nereikes masinos keisti po ekperimentu..
p.s. masina Whirpool
Atsakyti
Atrodo radau į savo bėdą atsakymą...

Tos baltos dėmėlės likdavo nuo prastos lyginimo lentos. Ta lenta tokia iš suspaustų
drožlių, aišku pirkta papigiai, tai ko norėt, jau kokius 4 metus atitarnavo...
Ir nuo lygintuvo su garais, tos drožlės truputį išpurto, nu pasidarė tokie guziukai ant lyginimo lentos, o jei lygini, tai ir lieka tos baltos dėmėlės ant rūbų.
Nu žiūrėsiu kaip bus po kokių 4 -5 skalbimų ir lyginimų. Lyginimo lenta dabar nauja su tokiu geležiniu tinkliuku, tai jau kaip ir neturėtų būti tų dėmių.
Tikiuos, kad atsakymą radau.

Atsakyti
Na nežinau ar čia lyginimo lenta kalta g.gif Pas mane ta pati problema ir skalbenkė tik 2 metų, o vyro sportinė apranga (aš jos nelyginu) ir kiti tamsūs drabužiai taip pat lieka su dėmėmis
Atsakyti
QUOTE(SUNmom @ 2006 10 07, 12:40)
pas mane ta problema jau kokie metai
skalbimo masinai 5 metai
ir nesvarbu su kuo plaunu- ar milteliai, ar skysta priemone, nenaudoju nei nukalkintojo, nei minkstikslio kai plaunu juodus rubus- demes vis tiek yra
as tiesiog skalauju antra karta.
bet gal reiketu gerai nukalkinti masina.. mama kazkada liaudiska kazkokia priemone minejo, kad geriausiai nusikalkina su citrinos rugstim, tk proporciju reikes pasiklausti.( netgi masinu meitrai patvirtina kad geriausiai nukalkina citrinos rugtis)
kai isbandysiu - parasysiu rezultatus
tikiuosi- nereikes masinos keisti po ekperimentu..
p.s. masina Whirpool



Taip - citrinos rūgštis labai gerai nuėda kalkes, tačiau tik prie aukštos temperatūros. Įjunkite tuščią skalbyklę maximalia temperatūra. Geriausia, kai skalbyklė užkaitna vandenį iki 95 laipsnių. Deja, proporcijų tikslių nežinau, tačiau manau, kad 5 šaukštų turėtų pakakti.
Atsakyti
100-200gr i skalbykle pyliau citrinos rugsties
bugnas tai tikrai blizga.
bet dar juodu rubu neskalbiau..
Atsakyti
QUOTE(SUNmom @ 2006 11 11, 20:43)
100-200gr i skalbykle pyliau citrinos rugsties
bugnas tai tikrai blizga.
bet dar juodu rubu neskalbiau..

o citrinos rugstis tirpus tirpalas turi but kaip dabar yra visokiu pirkt buteliuose,ar is pacios citrinos spaudet ?ar ar granulem pylet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tora @ 2006 11 13, 22:47)
o citrinos rugstis tirpus tirpalas turi but kaip dabar yra  visokiu pirkt buteliuose,ar is pacios citrinos spaudet ?ar ar granulem pylet? blush2.gif

dar manau kad baltos demeles buna kai per daug milteliu prikraunam,dabar pas mus milteliai kompaktiski apsurdas kazkoks
Atsakyti
iš rūbelių mums daugelį dėmių išimt padeda Ringuvos muilas su tulžimi, bet per laiką jau atsiradę ir neįveikiamų dėmių, tai sakiau jei turėsiu antrą 2.gif kaikuriuos mylimesnius rūbelius perdažysiu ax.gif būtų neblogai rausvai wub.gif arba salotiniai, oranžiniai lotuliukas.gif
Atsakyti
as beveik visus rubelius vyrinu,tai demes lengvai prapuola,ir nereikia trinti.cia mano mociute taip patare.
Atsakyti
o as naudoju Amway firmos demiu isemeja - valgom morkas , bet merliukai , rubeliai , seilinukai - tokiu spalvu kokie ir buvo , ir be demiu thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^lauryte^ @ 2007 03 01, 16:02)
o as naudoju Amway firmos demiu isemeja - valgom morkas , bet merliukai , rubeliai , seilinukai - tokiu spalvu kokie ir buvo , ir be demiu  thumbup.gif  mirksiukas.gif


as turiu frosh demiu isemeja, man jis irgi labai geras. Kazkodel as labai esu nusiteikusi pries visus zzzamway'us...man jie tokia chemiju chemija, kad net nzn o dar skelbias kad is naturaliu medziagu t,.t..t
Atsakyti
visur tos chemijos pilna ir niekur mes nedinksime g.gif
Atsakyti