Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

Sunfl kaina čia už kg ? Tai normaliai sakyčiau. Norfoj smulkios ir vidutinės tokios po 3.5 . Tiesą pasakius didelių aš ir mačiuse nesu aplamai tai neįsivaizduoju kokios jos būna ☺

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2018 02 18, 17:11)
<p>Sunfl kaina čia už kg ? Tai normaliai sakyčiau. Norfoj smulkios ir vidutinės tokios po 3.5 . Tiesą pasakius didelių aš ir mačiuse nesu aplamai tai neįsivaizduoju kokios jos būna ☺</p>

Taip kaina uz kilograma Siaip nepasakyciau kad aplamai kainos dideles buvo. Pvz mes netgi pietavom viesbutyje ir visai nedaug isleidom.
Atsakyti

Mes tai  neradom, kur valgyt Palangoj. Patiko tik vienas baras, bet jame iš vakaro buvom, tai kitos dienos pietum į Klaipėdą važiavom :)

Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2018 02 18, 17:35)
<p>Mes tai  neradom, kur valgyt Palangoj. Patiko tik vienas baras, bet jame iš vakaro buvom, tai kitos dienos pietum į Klaipėdą važiavom smile.gif
</p>

Mes pietavom Mūza hotel. Visos kitos kavines buvo pilnos.
Atsakyti
Koncertas- fantastika wub.gif wub.gif wub.gif . Daug gerų renginių esu buvus, o šitas,
net nežinau, kaip apibūdint- gilus, paveikus. Paveikus gal. Tikėjausi, kad bus gerai,
bet kad šitaip- net susapnuoti negalėčiau. Apie karą. Apie taiką. Jei kieno mieste bus,
būtinai eikite. Ypač, jei chorinė muzika nesvetima. Šiuolaikinio kompozitoriaus Karlo Jenkinso kūrinys „Ginkluotas žmogus: Mišios už taiką“. Ne tik orkestras grojo, o trys chorai kartu dainavo, bet ir ekrane rodė tokį kaip filmą apie karą. Tas viskai bendrai... Net mano mažąjai taip dėmesį patraukė, kad be jokių "kada baigsis" praėjo, tik pasiklausdavo, jei ko nesuprato iš vaizdų.




QUOTE(V-Rinė @ 2018 02 18, 09:57)
<p>Sunfl. Ir ką ten matėt. </p><p>Virusų nebijot ? Sveikatos turėjai grūstis minioje ? Tai tu šaunuolė tada. Aš apseisiu ☺ nirs šiandie lb vaikai rėkavo kad davai varom kur. Jei norės galės su tėvu į kaimą į laukus ☺☺☺</p><p>labas rytas. </p><p></p><p>Pempe pažiūrėk jei bus brolienė ji blondinė tiesiais karčiais ir įstrižu ilgų plaukų tokiu kirpimu na kur priekyje ilgi užpakali trumpi. Stovi iš dešinės puses 2-3 dažniausiai.  Nu vž ☺</p>

O kokie jų rūbai? Aš nuo vargonų klausiau, tai nei veidų, nei šukuosenų neįmačiau, bet daug įsirašiau. Bet visi chorai pramaišiui stovjo, kaži, ar atsekčiau.



Papildyta:

QUOTE(V-Rinė @ 2018 02 18, 12:56)
<p>Sunfl virusai kur žmonių masiniai susibūrimai . Anokia paslaptis. Aš pvz stengiuos kažkiek to vengti. gal ir kaimas esu - bet kaip sakoma kas saugosi tą ir dievas saugo. Galbūt dėlto ir nesergam jau min 10 metų -tfu tfu tfu. O stintose vakar abejoju ar išvengėt masinio susibūrimo. Bet aišku linkiu nesusirgt ir kiekvienas pagal save juk....</p><p>varysim į kaimą į sodybą  praeit. Va čia tai bus tikrai grynas oras 😅😆😆</p>

Kaimas kaimas biggrin.gif


QUOTE(Sunflowers @ 2018 02 18, 13:25)
Mase zmoniu buvo tik kai ruoniai issimaude. Jeigu butu mase zmoniu pvz patalpoje tada taip daug bacilu, nu bet grynam ore abejoju. Na bet cia kaip kas supranta.
Kepam stintas 😎

Mmm , kaip skanu. Grynas oras nepakenks drinks_cheers.gif



QUOTE(Avonuke @ 2018 02 18, 15:51)
<p>Sveikos ,
</p><p></p><p> ate kokie grazus skaiciai !  wub.gif  SveIkinimai jums  4u.gif
</p><p> Vakar ir nebenuejom I ta Peledu kalna . B po zvejybos grizes puse dienos pramiegojo biggrin.gif  Siandien dar rodo , bet niekaip neapsisprendziu eit ar ne hmm.gif.
</p><p>  Apturejom  labai nemalonu ivyki unsure.gif  . Sianakt is Olandijos grizinejo MB brolis. Skambina apie pirma valanda nakties ir sako, kad vezejai isdure - turejo vezt iki Siauliu , o tik pravaziavus siena pranese, kad vaziuos tik iki Kauno blink.gif  . Pasiule laukt kito vairuotojo  apie 6-8 valandas arba suktis patiems kaip ismano . Maniskis aisku tuoj ruostis parvezt,  isvaziavau kartu . Kelias tolimas ,  oras bjaurus  , maza ka , sakau bent pakalbinsiu, kad neuzmigtu , nes dar net atsigules nebuvo.   O man dar tokia negera nuojauta  unsure.gif  .  Netoli Kauno autostradoj  stirna "pasigavom"  verysad.gif  .  Gerai, kad spejo dar siek tiek pristabdyt , kliudem tik uzpakaly . Patys sveiki, bet vienos puses visas lempas isdauze, kapota aplankste, ko gero teks keist ir bamperi verysad.gif  . Dar neaisku kas islys , kai tvarkyt prades . Taip su pinigais sunku , o dar papildomos islaidos verysad.gif .
</p><p>  Kaune dar ir policija atsivijus sustabde biggrin.gif  . Sako galvojom gal nezinot , kad lempos nedega , patikrino girtuma ir dar iki pat stoties palydejo , nes nelabai zinojom kaip nuvaziuot . Grizom jau be nuotykiu , bet pavargom  kaip doh.gif  . Nuvaziavom  virs 600km , nes nuvezt reikejo i Mazeikius .Nebenoriu net pagalvot fear.gif
</p>

oje unsure.gif Ir tikrai gerai baigėsi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Pempe. Šiaip vengti masinių sisibūrimų epidemijų metu visada rekomenduojama. Kaime tu.😠😠😠😠😆😆

Ko mūsų choras - nepasišiukšlino ? ☺

Atsakyti
Siaip bacila i namus ir su batais gali parsinesti smile.gif
Atsakyti

Aišku gali. Ir į laiptinę išėjus gali tuberkuliozę pasigaut.... na bet kam tos rekomendacijos - plauti rankas, vengti susibūrimų ir tt. Nu ne aš tigis sugalvojau. Tai apie ką čia ginčijamės. Ir negalvokit kad aš lyg kokia psichinė su kaukėmis vaikštau darbe ar sėdžiu namuose langus užsitraukusi.... Tačiau prieš einant parduotuvėn tikrai pagalvoju ar man ten reik. Ir rankas iš kur begrįščiau plaunu visada. Būtent išskirtinai dabar kai eina epidemijos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 18 vasario 2018 - 19:13
QUOTE(V-Rinė @ 2018 02 18, 19:10)
<p>Aišku gali. Ir į laiptinę išėjus gali tuberkuliozę pasigaut.... na bet kam tos rekomendacijos - plauti rankas, vengti susibūrimų ir tt. Nu ne aš tigis sugalvojau. Tai apie ką čia ginčijamės. Ir negalvokit kad aš lyg kokia psichinė su kaukėmis vaikštau darbe ar sėdžiu namuose langus užsitraukusi.... Tačiau prieš einant parduotuvėn tikrai pagalvoju ar man ten reik. Ir rankas iš kur begrįščiau plaunu visada. Būtent išskirtinai dabar kai eina epidemijos.</p>

As tai diskutuoju nesiginciju. Ir as taip darau.
Atsakyti

Avonuke o tai kasko neturit? Policiją kvietėt ar taip ir nuvažiavot? Ar toje vietoje buvo ženklas "laukiniai žvėrys"? Jei ne, tai iš valstybės galit išsireikalauti, kad padengtų nuostolius, tik aišku turi būti pranešimas apie įvykį.

Cartman stirna dar nieko, briedis baisiau.

Atsakyti

Tiesa, dukrą pas senelius išsiuntėm. Tai taip tuščia ir nyku namie.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2018 02 18, 19:26)
<p>Tiesa, dukrą pas senelius išsiuntėm. Tai taip tuščia ir nyku namie.</p>

Kodel?
Atsakyti