Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

QUOTE(pikkolo @ 2019 04 01, 13:52)
<p>Ale žinokit niekam, išskyrus kolegę ir buhalterę, net neįdomu, kad išeinu. Vis laukiu laukiu kas ateis, paklaus kur kas yra, kaip ten tas anas. O dar mūsų keikūnas, komercijos direktorius, nustebo kad jau paskutinė diena. Ir vis vena visi sau tyliai sėdi. Tai tyliai sėdžiu ir aš. Perkėliau failus į serverį ir tiek.</p>

nu nesakyk, va mums rūpi mirksiukas.gif , o buhalterei tai ypač, gi jai atsiskaitymas paskaičiuot reikia biggrin.gif, kolegei tai jau čia aišku nuo širdies bigsmile.gif
Atsakyti

Tai jau gavau visus atsiskaitymus, atostoginių daugiau nei algos.

Atsakyti

Ai gal ir gerai. Atsimenu, kai iš dar anktesnio darbo išeidinėjau, atėjo su manim atsisveikint buvusi departamento vadovė, su kuria visad šaltas karas buvo, bukietą atitempė, kalbą sakė, ašarą braukė  :lol: o aš tik per ją praktiškai išėjau į niekur, nes kitu atveju, kad ir nelabai patiko, būčiau dar pasitrynus, kol kitą darbą susirasiu.

Atsakyti

Nu žinokit paskambino komercijos direktorius, net gi atsiprašė, kad čia taip išėjo ir bla bla bla. Jaučiu kad iki dabar negalėjo ar nenorėjo patikėti, kad išeinu iš tikrųjų. Bet įdomiausia, kad buvo ofise iki beveik 15 val, nieko nesakė, o paskambino už gero pusvalandžio. Gėda matyt buvo.

Atsakyti

Pikkkolo ŠAUNUOLĖ :ploja2:  tikriausiai gėda.

Taip,ANT šiandien paroj dirba,reanimacinėj brigadoj,tai tik tris iškvietimus turėjom :B   laisvalaikis :)​ 

Atsakyti
Lyžuka žiūriu cibulius ☺ mojavai ? Nesakyk kad tavęs nerodys ☺

Pikkolo ir koks jausmas ???? Laisvo oro direktorė...jau pradėsi dairytis kito darbo ar dabar bandysi atsijungt ir pailsėt ?
Atsakyti

Ieškosiu, bet neintensyviai. Vasara artėja, vaikų atostogos, mažiau reiks galvą sukt kur dukrą padėt. Nulėksim į Palangą, galėsim ilgiau gal pabūt, jei orai leis. 

Atsakyti

Labas rytas ponios ir panelės :4u:  

Pikkolo kur būnat Palangoj? neblogai radau tris naktys su neribotu baseinu ir pusryčiais 80e dviem...ale tik nuo sekmdienio :hmm:  o antradienį budėjimas ir tik balandžio mėnesį :unsure:​ 

Dorotėja kur  tavo garsioji kavinė? kitą savaitgalį būsiu Klaipėdoj viena :B 

Atsakyti
sVEIKOS smile.gif

MES Į KANARUS GUNDOMES , irgi kainos geros, bet skrydis iš varšuvos verysad.gif 10 dienu gautus apie 250 eur butas nuomuotis bet jau be jokiu maistų mirksiukas.gif
Atsakyti

Į Palangą birželį važiuosim, į tetos butą, bangų gatvėje. O liepą kur nors prabangiai, visa šeima. Dar neužsakiau, reik išsirinkt.

Atsakyti
Sveikos,
ei čia kaip tame anekdote- viena sako varysių į Palangą, kita į Kanarus, o mano atlyginimas rodo- į sodą, į sodą... smile.gif

Pikkolo įtariu jus tą tetą kur butą turi Palangoj yyypatinagi mylit ir gerbiat smile.gif smile.gif

ko šiaip gero?
Lyžuka nemačiau tavęs, o savo pažįstamą iš mūsų vieną mačiau, vat. Ana mat fifa blondė tai aną parodė smile.gif
Lb nepatiko ko tas gražulis tą prezidentę vis kišo.Kažkaip neskaniai atrodė man visai....vistiek turi būt pagarba kažkokia...
Atsakyti
mes sedejom vidurinio sektoriaus pačiam gale ten kur pakyla nuo kurios filmavo, o aš pati tik pažiurejau ta gabala kur radzis dainavo jau man kaž-kaip akustikos biggrin.gif truko, žodziu visiškai ne tas per tv ir nuejau gult, nežinau kodeol bet prasivarciau visa nakti 4 val ryto dar buvau neužmigus smile.gif
Atsakyti