Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

QUOTE(V-Rinė @ 2019 04 26, 16:11)
pas mamą dar gyvenat ar kitur išėjot?

nuojauta pas tave smile.gif

dėjom tai dėjom, nustebinom ir tėvus ir gimines, ir patys save.
nusipirkom. aišku kukliai, bet aš niekada nebuvau maksimalistė smile.gif
akyse žiburiukai gal jau išnyko, bet širdyje jie liks visam gyvenimui
Atsakyti
Li- nusipirkot savo būstą ? Ar ne taip supratau ? Nu šaunu labai. Vilniuje pačiam ar kur kitur ?

O kodėl žyburiukai turi išnykti ??? Akyse ir širdyje ☺ visas gyvenimas dar prieš akis ☺ planų ugnelių ir žiburiukų dar turi būti ir būti ☺

Aš jau namie. Nu oras košmaras - ar jie durni su tokiu karščiu....😥 kažką reik maisto gamint. Neturiu nei.minčių nei idėjų....
Kas pas jus šiandien valgomo ?
Atsakyti

Oras tai ką žinau. Balandžio galas, o atrodo kaip liepos vidurys. Ir sausa kaip. Jau laistėm žolę, 3 kartus. 18 kūbų jau išlaistėm, nes perdžiūvę viskas, reikėjo atliet gerai. 

Buvom trumpam kieme. Gal dar išeisim. Tik vaikinas nesutinka rengtis trumpom rankovėm, o su ilgom šiltoka. Užsispyręs labai. Vos kepurę uždėjau, ir tai tik kai pagrąsinau jog mes su sese eisim, o jis liks namie.

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 04 26, 17:30)
Li- nusipirkot savo būstą ? Ar ne taip supratau ? Nu šaunu labai. Vilniuje pačiam ar kur kitur ?

O kodėl  žyburiukai turi išnykti ??? Akyse ir širdyje ☺ visas gyvenimas dar prieš akis ☺ planų ugnelių ir žiburiukų dar turi būti ir būti ☺

nusipirkom ir ramu smile.gif
Vilniuj, apie kitur ir negalvojom, nes čia vaiko mokykla ir vyro darbas.

o dėl tų žiburėlių taip parašiau, nes dažnai sako, kad kai kažką gauni ko labai nori, tada mažiau ir vertini jau, kai tavo. bet aš vis tiek vertinu, man labai patinka, nes labai norėjau
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 04 26, 12:54)
Sunfl tai kodėl sakai nevalytum toje situacijoje? smile.gif aš maniau kad tu neikada nevalai- na kaip aš pvz. Ai man reiktų ir išvalyčiau, baisiai čia.... nematau tregedijų ir principų nesilaikau. Bet kažkaip vyras man net pasiūlęs nėra kad išvalyk tu smile.gif

Pffff kiekvienas savo valom biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Li @ 2019 04 26, 17:17)
nusipirkom ir ramu smile.gif
Vilniuj, apie kitur ir negalvojom, nes čia vaiko mokykla ir vyro darbas.

o dėl tų žiburėlių taip parašiau, nes dažnai sako, kad kai kažką gauni ko labai nori, tada mažiau ir vertini jau, kai tavo. bet aš vis tiek vertinu, man labai patinka, nes labai norėjau

Oi Li nerealu turėti savo namus wub.gif
Beje labas wub.gif
Atsakyti
sveikos damos ax.gif

na tikiuos, kad mazieji jau pasveiko, kas sirgo, dabar perskaiciau kur palikau pries kelias sav.. unsure.gif

pempe, smagu del tavo sunaitelio smile.gif rimtas zingsnis. ale kas cia per klausimas nezinau tik kieno, ar mate busima marcia biggrin.gif tai butu keista, jei pranestu, kad susizadejo, o ji nebutu macius.
nu bent jau man taip rodos.

Li, smagu tave cia ir matyti. nors, as jau pati cia laaaabai retas svecias, bet kai prisimenu, pasijungiu.
o del buto tai liuks, o cia tas kur dabar esat, kur tada sakei issikelet?
as turbut gerus puse metu taip kaip cia pasakyt, aikciojau iejus i buta po isikelimo biggrin.gif dabar jau metai buvo kaip gyvenam, tai kazkaip praejo. bet tie pirmi menesiai tai faini. ypac dar kai renkies baldus kokius, ar kokias dekoracijas, na smulkmes, vis atrodo yra ka veikti, o paskiau staiga ziuri, kad viskas padaryta biggrin.gif nu paskiau prasideda kokie tvarymai ko nors.

Cartman, tu kaip vilniete, gal zinai centre koki padoresni hosteli (ne hoteli)? vienas vaikinukas vaziuoja keliom dienom, jis nori hostelio, bet sakau as tai nieko nezinau, ypac VIlniuj..
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2019 04 26, 13:32)
sveikos  4u.gif

sakot pasiilgot? smile.gif

taip, paskaitinėju aš čia tyliai  unsure.gif

O kaip fain, kad pasirodei, sveika bigsmile.gif wub.gif



QUOTE(V-Rinė @ 2019 04 26, 15:30)
Li- nusipirkot savo būstą ? Ar ne taip supratau ? Nu šaunu labai. Vilniuje pačiam ar kur kitur ?

O kodėl  žyburiukai turi išnykti ??? Akyse ir širdyje ☺ visas gyvenimas dar prieš akis ☺ planų ugnelių ir žiburiukų dar turi būti ir būti ☺

Aš jau namie. Nu oras košmaras - ar jie durni su tokiu karščiu....😥 kažką reik maisto gamint. Neturiu nei.minčių nei idėjų....
Kas pas jus šiandien valgomo ?

Vakarienei šaltibarščiai, o dieną nemačiau, ką valgė biggrin.gif


Pavargau šiandien, ir visą dieną uždaryta. Nemačiau nei to gero oro, viskas man normaliai biggrin.gif
Ryt vėldarban, tikrai nenorėčiau jau ax.gif . Bet niekas noro neklausia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2019 04 26, 18:26)
sveikos damos  ax.gif 

na tikiuos, kad mazieji jau pasveiko, kas sirgo, dabar perskaiciau kur palikau pries kelias sav..  unsure.gif

pempe, smagu del tavo sunaitelio smile.gif rimtas zingsnis. ale kas cia per klausimas nezinau tik kieno, ar mate busima marcia  biggrin.gif  tai butu keista, jei pranestu, kad susizadejo, o ji nebutu macius.
nu bent jau man taip rodos.



Aha, man irgi smagu, nors ta pirmoji euforija jau praėjo smile.gif . Gal, kad nebūtų labai ką veikti, turėčiau laiko galvoti, o dabar - tik pirmyn ir pirmyn. Niekada negalvojau, kad tokiam, kaip mano darbe, tiek reikalų bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti

Kai savaitgaliais mano okupuoją mašiną ir tenką vyrui mane vežiot kur man prireikus ir panorėjus,tai neapsikentus dulkių išvalau bent jau paneles su drėgnom servetėlėm ir kilimėlius išpūrtau,kad pačiai smagiau būtų :B

Atsakyti

grange, hosteliuose nelabai nusimanau. Bet lyg šita vieta turėtų būt faina, jie koncertus dar rengia, tai esu buvus keliuose, tai bent aplinka tikrai faina :) https://downtownforest.lt/o toliau turbūt tiesiog atsiliepimais internete vadovautis.

 

Li, kuriam rajone įsikūrėt?

Atsakyti
Sveikos.
Dabar galvoju man vyras nei kart nevale auto 🤔 bet jaučiu ir nepatiktų jo išvalymas biggrin.gif man net namus negerai sutvarko biggrin.gif
Norėčiau šiandien į tą mugę sodinukų nuvažiuoti, prie jūros norėčiau dar biggrin.gif Bet tikriausiai reiks apsiriboti namais unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 27 balandžio 2019 - 07:27
Aš pavakariais tikiuosi pamatyti Ventės ragą ax.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras ☺
ką vaikiat tokią karštą dieną ? Nu jau nebenormaliai ☺ tipo reik šortus jau traukti ir spintas perkraustyt ? Jetau kaio tingiu....☺
Aš ilgsi sode buvau. Vis kažką radau ką paveikt ☺ o jūs ką ?
Atsakyti