Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškai įgarsintos pasakos

Gal kas Sigutę galit įkelt? Kiek žiūrėjau nuorodų jau nebeveikia..
Atsakyti
QUOTE(Besame @ 2010 09 07, 19:10)
Gal kas Sigutę galit įkelt? Kiek žiūrėjau nuorodų jau nebeveikia..


Prašom mirksiukas.gif Sigutė - iš LRT archyvo
Atsakyti
Pasakos
Vladas Bagdonas – «Gražiausios Jūrų Pasakos» – 2005
01. Malūnėlis jūros dugne (Lietuvių pasaka) 6:53
02. Undinės jaunikis (Italų pasaka) 4:59
03. Undinių paslaptys (Estų pasaka) 5:07
04. Jūros močios dovana (Estų pasaka) 4:24
05. Dorai pelnytas pinigas (Norvegų pasaka) 7:51
06. Išmintingas senelis laive (Lietuvių pasaka) 3:41
07. Trys vėjo mazgai (Latvių pasaka) 7:29
08. Neringos žvejų pasaka (Lietuvių pasaka) 2:57

Atrodo kad nebuvo įkeltų g.gif
Atsakyti
Perziurejau tema, bet taip ir nepavyko rasti nuostabiu Keistuoliu teatro pasaku Kita karta. Gal kas turite? Labai noretume labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2010 10 11, 22:19)
Perziurejau tema, bet taip ir nepavyko rasti nuostabiu Keistuoliu teatro pasaku Kita karta. Gal kas turite? Labai noretume labai  4u.gif


Aš seniai ieškau šito disko. Matyt, kad niekas neturi, net pirkt tokio nemačiau parduotuvėse, internete tik ko gero gal ir yra:ax:
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2010 10 12, 15:00)
Aš seniai ieškau šito disko. Matyt, kad niekas neturi, net pirkt tokio nemačiau parduotuvėse, internete tik ko gero gal ir yra:ax:



vienoj internetinėj parduotuvėj yra. Kažką reiks galvot.... Nostalgija nereali tom pasakom, labai noriu, kad ir vaikas tokias girdėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 12 09, 15:02)

ax.gif Ar aš ko nemoku, ar veikia tik pirmos dalies nuoroda??? cray.gif
Labai prašau padėkit aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif, nes mano mažylis dabar tik šias pasakas (iš pirmos dalies) ir klauso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapiuksss: 22 lapkričio 2010 - 17:34
QUOTE(lapiuksss @ 2010 11 22, 18:33)
ax.gif  Ar aš ko nemoku, ar veikia tik pirmos dalies nuoroda??? cray.gif
Labai prašau padėkit aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif, nes mano mažylis dabar tik šias pasakas (iš pirmos dalies) ir klauso...


Siūlau parsisiųsti ir 1-ą, kurią turi, bet ten nėra Aštuonetas iš Trepsės namų 2 dalies

Vaikų Radijo Teatras, vakaro pasakos iš LRT archyvo 4u.gif

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.
Atsakyti
Ar galima butu V.V.Landsbergio. Pelyte Zita? parsiunte vyras man, bet puse neatidaro g.gif gal kuri turite ir galite ideti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2009 11 29, 19:34)
bet jis galioja tik nuorodoms, idetoms is my opera. com puslapio, jei reikes slaptazodzio is kito puslapio - reikia eiti i ta puslapi ir susirasti mirksiukas.gif


bet tai, jei aš noriu i dvd diska persirasyti, tai nepasileis, nes reikes paswordo ?

Atsakyti
QUOTE(Greiciuke @ 2010 11 29, 16:52)
bet tai, jei aš noriu i dvd diska persirasyti, tai nepasileis, nes reikes paswordo ?


Pasvordas reikalingas tik išarchyvuojant atsisiųstą WinRAR o tomą, t.y. atsisiųstą jūsų suspaustą dainų ar pasakų rinkinį. Kai paprašo slaptažodžio, eilutėj reikia jį įrašyti. Ne visi archyvai būna su slaptažodžiais, tiesiog kai kas nori savo dedamus į internetą failus apsaugoti, tam ir deda slaptažodžius.
Kad suprastum apie ką kalbu, skaityk 1 žinutę, kur kalbama apie failo išarchyvavimą

Kai išskleisi pasakas į atskirą papkę, į diską įrašysi kaip paprastai.
Atsakyti
Pamačiau ir sentimentai sukilo, man dar pasakų maža laugh.gif

iš senosios plokštelės pasakos

Gal kas jau turit nusipirkę, labai įdomūs būtų atsiliepimai apie vilko ir lapės draugystę ir vėjo botagėlį 4u.gif
Atsakyti