Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

QUOTE(mickute7 @ 2020 05 31, 18:55)
<p>Giega, kiek vanduo juroje?</p>
<p>Diena prikepiau blauzdeliu, o dabar vakare sukineju lavasus ir skaicuoju kokia lavaso savikaina  hmm.gif nu soorry - blynas, sauja kopusto, viena blauzda, puse agurku, puse pomidoro, majonezo saukstas  hmm.gif  3 eurai ??????</p>

Nezinau kiek,niekas cia nematuoja...Bet tikrai siltesne jura,nei Baltija rugpj menesi mirksiukas.gif

Oho,ko taip brangiai g.gif

Smagiai pasibuvom,gerai idegem.Nors ir tepemes kremais,bet vis tiek pas MB pakabukas is tolo sviecia biggrin.gif
Paziuriu laida,eisiu maudytis ir gult mirksiukas.gif Ryt viska susitvarkysiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas. Šiandien oras geras, be to darbelių nemažai reikėjo pasidaryt tai ir neatbegau visa diena. Ryt prastai jaučiausi, žemas spaudimas buvo, galva skaudėjo, silpna. Vėliau po kavos atsigavau. Isneom su dukriuku i lauką, tai gal virš valandos pasivaikščiojom, gryzom pavalgėm ir atėjo jos krikšto mama, vėl ja į lauką pasiėmė. Tai aš per tą laiką spinta susitvarkiau, atrinktų rūbelių, sukeliau į tokį puslapį kur vaikų rūbus galima perleisti kažkam kitam už kelis eurus. Jei ne nupirks liks sesės dukrytei. Bet galėtų kažkas paimt, nes tada atsipirktų koks nors naujas daiktas dukriuku.
O blogoji dalis - labai smarkiai mano maziuke sukando uodai, visas kūnelis suestas. Tai vyras nupirko tinklelius uždėjo, dar tėvai į razetes nuo uodų nupirko kištukus. Ant lubų kambarį apie 10 uodų radę užmušėm. Košmaras.... Dar ji šiek tiek alergiška, tai visur tinstam. Veidas tai kraupiai atrodo. Tikiuosi ryt jau bus geriau. Vos ne verkiau su ja kartu šiandien, gaila man... Tepu specialiomis priemonėmis (aloe vera spec tepaliuka, is aromama pieštuku nuo uodų ir pan.) na matysim kas čia toliau bus. Mickute ar pas jus yra uodu?
Ryt į darbą, keltis apie 5 val. Po 2 mėnesių tai jausmas kaip I nauja darbą kad pradėčiau eit, net jauduliukas šioks toks yra biggrin.gif
Bute jau grindys sudėtos, dabar rėkia jau duris pirkt ir baldus, plintusus, šviestuvus. Ech kaip faina ☺️
Labanakt wub.gif
Atsakyti

Nu nera  :hmm:  :hmm:  as nesu tokia jautri, bet MB  butu jau pradejes dejuoti. vienam kambaryje ant lango jis yra tinkleli uzsidejes. nu bet tikrai jei butu nors koks durnelis pas mane kambaryje zyses, tikrai girdeciau, ypac , ka prabundu ryte ir nesimiega, ir  ne dai bog dar uodas zystu  :blink: 

Atsakyti