Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

QUOTE(giega @ 2020 09 28, 14:13)
O kokia jai operacija darys?Adenoidu?Bent jau kai mano dukrai dare,tai ji labai greit atsigavo.Realiai kita diena jau net nesijaute,kad po kazkokios operacijos mirksiukas.gif

Adenoidų ir tonzilių (angina) 4u.gif

Atsakyti

O as 1,5h sedejau darzely biggrin.gif Kaip pirma diena reikejo.. Paverksleno bevaziuojant.. Ten is pradziu irgi nedrasi buvo,ant ranku man kabejo,bet pamazu pamazu isizaide smile.gif ir ka,reik vaziuot namo-verkimai-noriu but darzely biggrin.gif Parsiveziau,ta apsisuko ir atgal i darza isejo biggrin.gif imeciau i fb filmuku biggrin.gif

Sekmes operacijose. Manajai tada tik adenoidu dare.Bet dabar visas tas op daro su pilna narkoze,neisgazdina taip siaubingai vaiku,neisdrasko ,tai ir gyja ten viskas graziau.
Atsakyti

Grįžau, viską pasidariau, atsisėdau ir nebeturiu jėgų atsistot :D nu jau toks tingumas užėjo, jau taip šiandien “traukia prie žemės” :rolleyes: 

Atsakyti
Labukas

Na ka,prasidejo mano darbo sav biggrin.gif
Silta visai mirksiukas.gif Bet jau su tamsa keltis reikia..
Atsakyti

Labas rytelis

Vis dar grazus ir silti orai,  leksiu praisvaikscioti, o tai vakar parsinesiau Avono uzsakyma, dabar jau reikia isnesioti padruskems. Vakare bandysiu kokiu obuoliu - kriausiu pasipjaustyti, nes po biskeli puna, nors ir nuo medzio skinti ir kokios obuolienes biskeli prasivirti, kad ir nedaug, va taip  su  miltiniais blynais blynais labai noreciau pavalgyti  :P 

Atsakyti

Labukas :) saulėtas ir pas mus šis rytas, tikrai fainas oras ir net keista, kad poryt jau spalis :blink: vaje vaje kaip greit :hmm: 

Planai šios dienos įprasti, tik su drauge tinkamės vakarop, norim lėkti kokio rato apsukti prie jūros ar į pušyną, nes namuose dar spėsim atsibūti :) 

Mickute, ar populiarus dar tas Avon? aš atsimenu, kai dar mokykloj mokiausi, tai labai populiaru būdavo :rolleyes: 

Atsakyti

Mickute, ar populiarus dar tas Avon? aš atsimenu, kai dar mokykloj mokiausi, tai labai populiaru būdavo :rolleyes:

TIk  pries pusvalanduka grizau namo. praisvaiksciojau, oras tikrai superinis, dr visia nealta.

Del Avono - :hmm:  na siuo metu pasiula didziule, tik rinkis, visi siulo su visokiomis akcijomis atrakcijomis. Bet turiu klienciu. gal jos jau senokai ji naudoja ir yra patenkintos. Kiekvienos atisrenka sau tinkamas prekes- pas mane  viena vat  kuno sviesta ima, o ten kazkoki krema zinau is Mary Kay.  kitoms kaina prieinamesnes. tai kad kiekvienam savo  :mirksiukas:  :ax:​ 

Atsakyti

Del Avono - :hmm:  na siuo metu pasiula didziule, tik rinkis, visi siulo su visokiomis akcijomis atrakcijomis. Bet turiu klienciu. gal jos jau senokai ji naudoja ir yra patenkintos. Kiekvienos atisrenka sau tinkamas prekes- pas mane  viena vat  kuno sviesta ima, o ten kazkoki krema zinau is Mary Kay.  kitoms kaina prieinamesnes. tai kad kiekvienam savo  :mirksiukas:  :ax:​ 

Aš pamenu daug kartų esu pirkusi aliejuką plaukams tą tokį žalią, na tikrai man atrodo labai populiarus produktas būdavo, o gal ir yra :) 

Kavinuosi, buvau iki parduotuvės išlėkusi, tai nepataikiau šiandien su apsirengimu :rolleyes: ryte tikrai buvo vėsu, šilumos nedaug, bet dabar tikrai labai šilta, o aš su megztuku, dar paltuku :D​ 

Atsakyti

na taip, plauku galiukams tas zalias, jis vis dar   labai populiarus , tikrai viena is einamu prekiu .

dar megztuku netraukiu, biskeli ilgesnemis rankovemis bliuske issitraukiau,  bet diena, kai saulute, tai viskas gerai, ryt anksti reiks iki poliklinikos eiti, tai jau tikrai kazka uzsidesiu

Atsakyti
Storus megztinius jau tik kai visai salta buna,deduosi biggrin.gif O siaip pas mus visa ziema gali su kokiu lengva striukyte pravaiksciot mirksiukas.gif Ypac,kai is masinos i namus/parde..Nereikia jokiuose sustojimuose stovet mirksiukas.gif
Po darbu vaziavau mazosios is darzelio pasiimt.Toks laikas,kai ir mokyklos baigia pamokas..O ten tas darzelis prie mokyklos.TAi masinos visiskai ner kur pastatyt.PAstaciau toliausiai,vos ne tas pats nuo namu peskom ateit buvo..Kita karta tikrai peskom eisiu rolleyes.gif
Vakar bego atgal i darzeli,siandien jau ne tokia patenkinta buvo biggrin.gif Lupa patempus atejo..
Atsakyti

Labas rytelis :4u:​ 

Atsakyti
Labukas

Kaip treciadieniuu ju i darbuko nemazai.. Bet apie 15 h tureciau pasibaigt..
Oras neblogas mirksiukas.gif Einu dirbt biggrin.gif
Atsakyti