Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labukas :) gražus, saulėtas šis rytas, vos šaltukas, tai labai super oras! rytiniai ritualai atlikti, net keista, kad pašte eilių nebuvo, greit apsisukau ir pradedu dieną, tokia nusimato pusiau darbo, pusiau ne :) 

Almost, ačiū! einu tuoj Mimozos taurę ta proga! šiandien galima ir nesulaukus vakaro! :D 

Atsakyti

Voque su gimtadieniu  nuosirdziausi  sveikinimai ir visu tavo noru issipildymo  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: 

akvile.jpg

Atsakyti

Ačiū, Mickute :wub:  :4u: 

Oi pilnas staigmenų šis rytas ir visuomet per gimtadienį dar kartą suvokiu kiek mane supa nuostabių žmonių :wub: aš jų turiu labai nedaug, bet vertinu nerealiai :wub: ai per daug emocionali aš šiandien :D​ 

Atsakyti

Ačiū, Mickute :wub:  :4u:

Oi pilnas staigmenų šis rytas ir visuomet per gimtadienį dar kartą suvokiu kiek mane supa nuostabių žmonių :wub: aš jų turiu labai nedaug, bet vertinu nerealiai :wub: ai per daug emocionali aš šiandien :D​ 

tavo diena, tai ir dziaukis  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Labas rytelis

Big Bang su tavo DIenele  :wub:  :wub:  :wub:   :wub:BUk laiminga ir mylima !!!!

 

roziu-dezute-raudonos-rozes-ir-viena-bal

Graziai pasale - 5, MB net anksciau isvare is namu, kad langus pasigramdyti   :P  dar kaip tik jam  vakar sakau - inesk bulves is balkono, burokai ar obuoliai tai nebijo salcio   :D  nemelavo Sulija sik arta su tais saltukais. Puiku, rengiuosi ir braukiu  prasilakstyti  :P​ 

Atsakyti
Labukas

Bigbang, sveikinimai su gimtadieniu!!!🎁🥂🎂🍾

As kazkaip galvojau kad bigbang ir Vogue ta pacia diena gimkes biggrin.gif

Saltoka ir pas mus.. Isimeciau dar tokia liemene, nes ir vejas siaurinis lygtai ir lietu zada, tai kiaurai traukia..

Bankrutuoja tokia didele parduotuve Debenham.. Vyksta labai didi ispardavimai.. Kad papult i internetini ju puslai, stovet eilej reikia biggrin.gif Mebeturiu laiko jau..
Atsakyti

Labukas :) na grįžtam į vėžias, nėra čia ko švęsti savaitės pradžioje :D vakar tikrai tokia faina diena, daug dėmėsio, daug gražių žodžių, linkėjimų ir staigmenų :wub: vakare dar jaukiai su SB pavakarojom, po vyno taurę išgėrėm ir tiek :rolleyes: 

BigBang, su gimimo dienele! tegul išsipildo slapčiausi norai ir tegul gyvenime būna kuo daugiau pozityvių dienų :4u: 

Giega, žinau šitą parduotuvę, esu buvusi. O tik pas Jus bankrutuoja ar visas tinklas? :huh2:​ 

Atsakyti

OI koks fainas oras  :wub:  pasale, bet saulute, taip smagiai prasilekiau. aisku is poliklinikos isejau, nu tai kaip visada per turgelius parduotuves  apejau, tai tik abar grizus atsisedau kavytes atsigerti  :P​ 

Atsakyti

Bankrutuoja tokia didele parduotuve Debenham.. Vyksta labai didi ispardavimai.. Kad papult i internetini ju puslai, stovet eilej reikia. Mebeturiu laiko jau..

Eina sau, cia tai naujiena  :blink: 

Labukas :) na grįžtam į vėžias, nėra čia ko švęsti savaitės pradžioje :D vakar tikrai tokia faina diena, daug dėmėsio, daug gražių žodžių, linkėjimų ir staigmenų :wub: vakare dar jaukiai su SB pavakarojom, po vyno taurę išgėrėm ir tiek :rolleyes:

Giega, žinau šitą parduotuvę, esu buvusi. O tik pas Jus bankrutuoja ar visas tinklas? :huh2:​ 

Kaip smagu skaityt! Dziaugiuosi labai uz Tave, kad tiek daug svarbiu zmoniu turi aplink  :wub:  :4u: 

Jie UK tinklas, bet turejo ir Airijoj parduotuves. Airijoj jau pernai ar uzpernai uzdare su pykciais dideliais (neispeje darbuotoju, neismokeje normaliai iseitiniu ir pan.), o cia va prasom tikrai naujiena  :blink: 

Labas rytas!

mickute - jau kaip pavydziu to ziemisko oro jums  :wub: 

BigBang - sveikinimai gimtadienio proga! Daug idomiu skaitiniu ir kokybisko laiko su seima  :4u: 

As siandien dirbu is ofiso, bet jeigu bus ramu, tai pasedesiu prie mokslu siek tiek. Kita savaite atostogaujam ir penktadieni kita paskaita bus, tai nenoriu visko pasilikt tam laikui  :) 

Grazios dienos visoms ir skanios kavos  :4u:​ 

Atsakyti

Kaip smagu skaityt! Dziaugiuosi labai uz Tave, kad tiek daug svarbiu zmoniu turi aplink  :wub:  :4u:

:wub:  :wub:  :4u: 

Pas mus irgi šiandien fainas oras, saulėtas ir nors tikrai šaltukas jaučiasi, bet jau geriau tikrai toks oras, o ne drėgnas ir vėjuotas :rolleyes: 

Visai nemenkai šiandien dovanų užsakiau, norisi kuo greičiau, nes pristatymai vėluoja :)​ tik ne visas internetu pirksiu, tai reikės dar į kelias parduotuves :rolleyes: na yra dar laiko - spėsim.

Atsakyti
PAvargau..LAbai daug darbo siandien buvo..Ir iseigines tik dar sekanti savaitgali nusimato...

Na Almost jau parase apie Debenhama...Jau pernai jie ant bankroto ribos buvo,tada va ir uzsidare Airijoj parduotuves..O dabar nebeistempe ir UK...Siaip,kai dabar viska perka internetu,tai nelabai tokie dideli shopingcentrai ir reikalingi...
Atsakyti

labukas


Kazko ner intiko namie.. Lygtai rase kad bus kazkokie tvarkymai... Nepamenu ar dabar ar jau turejo but..


Siandien darbo tiek kiek man patinka-117 biggrin.gif Gal net i sportus nueisiu biggrin.gif Nes gi jau viska atidare biggrin.gif
Atsakyti