Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

 Mūsų cardio vaikščiojimai gaunasi, o man labai jėgos pratimų trūksta, tai tuo ir užsiimsiu  :)​ 

Aha, ir aš labiau su svoriais mėgstu :rolleyes:​ 

Atsakyti

Liuks, kad neigiamas ir kad sergantys ne rimtai negaluoja  :4u:

Ačiū  :4u:

Nu va klausyk, nėr tos operacijos, kuri nepasibaigtų maloniom procedūrom kaip sakoma  :D

Aš tai neatsidžiaugiu, kad prieš kelis metus nusprendėm galutinai išsideklaruot iš Lietuvos ir nebepildyt visų tų deklaracijų. Kasmet būdavo galvos skausmas kaip ten viską teisingai supildyt, nusiųst  :unsure:

Na masaziukai tai tikrai patiks, baseinas man is viso lafa  :P  dar ten magnetus delios, dar kazka, nu pagulesiu, vis kazkoks uzsiemimas, tuo labiau jau kad priklauso nemokamai, tai ir jamam. Va dantiste tai siandien dar biskeli pakankino - jautrus tas dantis buvo, tai tie prisilietimai nelabai jau malonus buvo. O sake, kad nekankins  :rolleyes:  :P 

Kad jau nuo pernai visai supaprastintos tos deklracijos, nera ka ten  pildyti. Ir seniau ten praktiskai visa sistema pati sukeldavo, tiek kad tas isdestymas kad zmones balamutindavo, o dabar va atsisedau ir  Mb pridaviau   :D  :D  :D 

Ai nusipirkau hantelius po 20kg,

oi tai dar abu is karto po tiek kilnot ruosiesi ????? :blink:  :hmm:​ 

Atsakyti

Aha, ir aš labiau su svoriais mėgstu :rolleyes:​ 

Aš dar laukiu nesulaukiu šiltesnio oro ir kol galėsiu lėkt su lyglente plaukiot. Oj tada bus to sporto ir judesio per akis tikrai  :wub: 

Va dantiste tai siandien dar biskeli pakankino - jautrus tas dantis buvo, tai tie prisilietimai nelabai jau malonus buvo. O sake, kad nekankins  :rolleyes:  :P

oi tai dar abu is karto po tiek kilnot ruosiesi ????? :blink:  :hmm:​ 

Aš va susitvarkiau dantis, kur reikėjo jau būtinai ir galiu rami dabar sėdėt  :D  :D 

Nu taip  :D Gal ne iškart pirmoj treniruotėj, bet kilnodavau rankoms po 15kg hanteliukus tam tikriems pratimams, kojoms būdavo jau ir po 70kg štanga, tai derinsiu gumas ir hanteliukus  :) Kadangi neaišku, kada čia pas mus tas sporto sales atidarys, o ir man dėl mokslų ir darbų gal neišeis iškart taip ir lėkt į tą salę, tai namie pasijudinsiu su svoriais, kiek įmanoma  :) Kai pajudi, įpranti, raumuo įpranta, tai tie 15 - 20kg hanteliukai nėr taip jau ir sunku. Nu raumeniui jaučiasi tikrai, bet tai iki visko užaugi, kaip aš sakau  :D​ 

Atsakyti

PAgaliau namie...Sitam raj dirbau,kai tik sita deliveriu darba pradejau...LAbai jau jis didelis...Su 120 stopu savo senam jau 14h namie buciau,o cia tik po 16h baigiau..NA aisku,biski ir is depo velavom isvaziuot,ir laiko daugiau uzsidejau,ir marsruta pamirsus,vaziavau,kaip sistema sudejo,o ji biski megsta pirmyn atgal pavedziot biggrin.gif NA ryt bus lengviau biggrin.gif

Siandien vos kaciuko nepavogiau biggrin.gif Orentalas arba labai jau salia gulejes biggrin.gif Be jokio pavadelio,be jokio dirzelio lakste po pieva.MAtos,kad jaunutis,bande pagaut balandi.PAsaukiau,atbego prie ranku,leidos paglostomas biggrin.gif Bet aplink daug namu,pieva pilna zmoniu,nu nebuvo,kaip paimt biggrin.gif biggrin.gif Be to darbo pradzia beveik buvo,tai kur man ji det masinoj biggrin.gif biggrin.gif

Mes ir jau daug metu issideklarave is LT mirksiukas.gif O kam daryt tas deklaracijas LT,jei nei dirbi nei gyveni,nei pajamu gauni biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytelis

Su jumis pasisveikinu ir leksiu va tuoj iki poliklinikos 


Siandien vos kaciuko nepavogiau biggrin.gifOrentalas arba labai jau salia gulejes biggrin.gifbiggrin.gifB

Mes ir jau daug metu issideklarave is LT mirksiukas.gifO kam daryt tas deklaracijas LT,jei nei dirbi nei gyveni,nei pajamu gauni biggrin.gif

:D  Orentalas grazus  :wub:  bet jei  prie ranku leidziasi tai ryskiai naminis, gal tik pamedziot isejes :mirksiukas: 

tai aisku, kam dar tas bereikalingas galvos skausmas del tu deklaracija  :ax: 

Atsakyti
LAbukas

Tai tikrai ten kazkieno tas kaciukas,uz tai ir sakau,kad pavogt norejau,o ne siaip benamiuka priglaust biggrin.gif biggrin.gif Tik keista,kad toki pobrangi katinuka taip paprastai i gatve isleido..Nors gal ir pats pabego per koki atvira langa..O kates namus gi randa..Dazniausiai...

NA ka,135 siandien..Reik persiziuret kelia..Siandien vieni sunaus draugai prase,kad nuvaziuociau apziuret nuomuojamo namo..Jie dirbo metus Airijoj ir dabar grizta,o as vienintele,kuri anksti darba baigiu biggrin.gif SAvo mamu prasyt nenori,nes daro siurpriza-grizta i Londona gyvent,su anukiuku,kuri abi mamos tik per skypa mate biggrin.gif TAi ziuresiu,jei anksti baigsiu,pagelbesiu..Bet vakar su maziau stopu darba tik po 16h baigiau..Bijau,kad siandien panasiai bus...
Atsakyti

Labas rytas!

Vakar taip gerai pajudėjau, viršutinės kūno dalies treniruotę dariau su svoriais, tai nusiplukiau kaip priklauso. Penkių mėnesių pertrauka vis tiek ne juokas  :blink:  :D  Šiandien jaučiu raumenis, kurių jau neprisimenu turėjus  :D 

Ryte išėjau vėl ratuką palei jūrą vos atsikėlus, turim čia tokį beveik 3km pajūrio taku  :wub: Taip gerai mane pakrauna energijos, atgavina tas ošimas, grynas oras, sportiški žmonės aplink  :) 

Šiaip nusimato labai darbinga diena, tai va atsigersiu vandens, kavos ir kibsiu į veiklas. Ir darbo, ir mokslo - tik spėk suktis  :) Tikiuos greit neaptingsiu, nes vakar tai bimbinėjau praktiškai visą dieną tokia meh visa  :unsure: 

giega, mickute - dėl deklaracijų rašėt, tai mes su vyru gal kokius penkis metus kol čia gyvenom, buvom vis tiek Lietuvoj prisideklaravę. Nežinau, netrukdė mums, dirbom čia, nesinaudojom visokiom nemokamom paslaugom Lietuvoj grįžę. Tiesiog nebuvom galutinai išsideklaravę, gal ir tėvams atrodė tokia kaip viltis, kad greit grįšim. Pamenu, kai jau nusprendėm ir viskas, išsideklaravom, tai mano mama apsiverkė  :D Jau tada turbūt visi supratom, kad nu viskas, įsikūrėm čia jau ilgam  :) Tai va tada ir tvarkydavau aš tas deklaracijas kasmet. Ir buvo visokiausių niuansų, kai nedirbau kelias savaites, kai reikėdavo susižiūrėt viską, nusiųst popierius, žodžiu. Bereikalingas galvos skausmas, kuriuo nebereik užsiimt  :D Po pavasario dar planuoju ir lietuvišką banko sąskaitą užsidaryt su galais, nes nebereikės ir jos visiškai. Tai bus viskas tada su popierizmu. Nu tik pasas lietuviškas, to tai nekeisiu į airišką, bent jau kol dvigubos pilietybės nepatvirtins  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Laba diena su vištiena :) dabar pačiai įdomu, kai parašiau iš kur toks keistas pasisveikinimas kilęs :D 

Diena greita, na tikrai per greita, veiklos yra, tai ir nepastebiu kaip pralekia laikas. Dabar va kavos pasidariau, truputį panaršysiu po interneto platybes ir tiek žinių. 

Deklaracijas reikės susipildyt, bet kai aš turiu mokėti valstybei, o ne ji man, tai tikrai nesiskubinu :D bet reikės nedelsti, nes kuo anskčiau susimoki, tuo pačiai ramiau.

Oras bjaurastis tikras. Vėjuota, šlapia, drėgna ir šalta. Va teip, visa puokštė :B bet ofisiuky šilta, jauku, tai sėdžiu sau ir vargo nematau :rolleyes:​ 

Atsakyti

Ir kaip diena? kas vakarienei? :mirksiukas: 

Aš gerai, kad ryte spėjau pasigaminti troškinio su raudonais lęšiais, tai ramu :ax: jau toks aromatingas, su daug prieskonių, su cinamonu, uch, kad valgysiu :ploja2:  :D​ 

Atsakyti
Ir pas mus labai oras sugedo..TAip lyt pradejo...Gerai,kad jau darba baigus buvau,labai nemalonu per liuti vaiksciot biggrin.gif

VAlgyt nieko nedarau biggrin.gif Buvo zuvies likuciu,yra sriubos mirksiukas.gif UZ valandziukes vaziuosiu to namo apziuret...Tikiuosi nustos tas lietus..
Atsakyti

Saltoka ir siandien ir  langus MB gramde siryt ir kitomis naktimis dar salcio pranesa, bet kazkaip sausa ir tai smagu. man diena greitai prabego- ryte kai isejau 9.15, tai beveik 13.30 tik grizau  :P   poliklinikoje pora valandu uztrukau- pusvalandi  pagulde elektra prijungus, nu ne 220  :lol:  kazkokius  prilipde ant kojos sudukus, tai tokius virpesiukus jutau, tai ramiai pusvalandi pragulejau, paskui pusvalandi pasimankstinome saleje, paskui vel pusvalandi gulejau su prijungtu magnetu. tai jau 12 isejau  is  reabilitacijos, dar pas savo  daktare reikejo biskeli uzsukti pasiklausti, tai ten gera pusvalandi pralaukiu, nu taip laikas ir bega, pakeliui dar su pazistamu spejom pasisneketi, tam  vakar tik gipsas nuo kojos nuimtas, nu tai 2 invalidai senai nesimate susitiko  :D  :D  tai jau grizau alkana kaip suo  :lol:  :lol:  :lol:     sriubos likucius damusiau ir lasinuku pasipjausciau, vakarienei turejau  kazkada  pirkta pica kameroje, tai aisku dar mesytes, pomidoru pripjausciau, surio uztarkavau ir uzteko . ir tos dar nesuvalgem . dar skruzdelynas tupi, bet kol kas dar vis nelieciam, vis jam vietos nelieka   :P  Ryt vel proceduros, tik  vietoj mankstos baseinas bus. po to griztant reiks uzsukt i kirpykla,   prekes kirpejai uznesti, antakius ta proga patvarkys, va ir vel puses dienos bus  veiksmo pilna  :P​ 

Atsakyti

Labas rytelis

As jau kavyte geriu ir uz valandos leksiu  i poliklinika.

Giega, ar pavyko apziureti nama?

spėjau pasigaminti troškinio su raudonais lęšiais, tai ramu :ax: jau toks aromatingas, su daug prieskonių, su cinamonu, uch, kad valgysiu :ploja2:  :D​ 

Su kuo tu cia ji gaminai? 

Laba diena su vištiena :) dabar pačiai įdomu, kai parašiau iš kur toks keistas pasisveikinimas kilęs :D

vaikysteje taip   lyg sakydavom   :D 

Vakar taip gerai pajudėjau, viršutinės kūno dalies treniruotę dariau su svoriais, tai nusiplukiau kaip priklauso. Penkių mėnesių pertrauka vis tiek ne juokas  :blink:  :D  Šiandien jaučiu raumenis, kurių jau neprisimenu turėjus  :D

Ryte išėjau vėl ratuką palei jūrą vos atsikėlus, turim čia tokį beveik 3km pajūrio taku  :wub: Taip gerai mane pakrauna energijos, atgavina tas ošimas, grynas oras, sportiški žmonės aplink  :)

per daug uzsigriebei kaip pirmai dienai  :P  o del juros tai jau ir pavydukas  :wub:​ 

Atsakyti