Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis

siandien nors issimiegojau  :P  aisku tai is vakaro ilgai bludinau. siandien jau lauke salciau apsiniauke, bet reiks iki parduotuves nulekti - lietiniu darysiu, tai varskes nusipirkti reikia

Atsakyti

Sveikos :) ir pas mus šiandien jau vėsiau, vėl tik 6 šilumos, tokia nemaloni drėgmė jaučiasi :B 

Eisiu tuoj kavos ir nieko įdomaus neturiu ką papasakoti, viskas tas pats ir įprastai :rolleyes: vakar vakarojau su knyga, baigiau vieną skaityti, tai pradėsiu šiandien kitą, jei ūpo bus :) reikėtų vėl kažkur pasižiūrėti akcijų ir papildyti atsargas, nes mokėti po 16-18Eu, tai truputį brangoka :huh2: 

Atsakyti

pas mus net biskeli lyg ir lynoja. prasivaiksciojau, reikejo i vaistine nulekti, nes internetu buvau uzsisakius,  tai ejau pasiimt uzsakymo, tuo paciu ir iki Savo dar nuejau. na tai aisku jau grizau visko prisipirkus. o sakiau varskes einu  :P  braskes po 2 eur, tai kila pasiemiau,   prie lietiniu liuks bus  :D​ 

Atsakyti

Uogų ir man reikėtų nusipirkti, kaip tik subaigiau vakar, o man namuose turi būti visada daug vaisių arba uogų :) vaje, kaip aš laukiu to meto, kai bus daug gėrybių pas MB tėvus, kai galėsim kimšti pilnais žandais ir tą tikrąjį skonį pajust :rolleyes: nes dabar tai tikrai ne visur pirktos braškės turi tą skonį, kitos išvis kietos kažkokios :rolleyes: 

Atsakyti

Kriauses  kemsam dabar su MB  :P​ 

Atsakyti
LAbukas

O as tik nesenai grizau..Pavargau..PArduotuves atsirade,o vis dar perka ir perka internetu biggrin.gif Siandien 176 stopai..
Atsakyti
Labukas


NA ka,siandien tik biski virs 100,nu bet ikiso 17h deliveri blink.gif Vel blogai biggrin.gif 13h jau darba baigsiu..Ir atiduot nelabai kam turiu,nes ramadanas prasidejo,visi babajai nori irgi anksciau namo grizt...

Bigbang,o baigus kursus galvoji darba keist,ar cia tik del saves?As taip ir nepriejau prie savo nagu biggrin.gif NA gal siandien ax.gif

Vogue,pradek elektronines knygas skaityt biggrin.gif Aisku gyva knyga maloniau,bet kai pagalvoji kiek sutaupai ir pinigu,ir namie vietos ir gamtos mirksiukas.gif Man tai labai patinka ta el knyga mirksiukas.gif Ir i keliones patogiau-nes mazas formatas,o knygu daug joje,viena perskaitei,gali imtis kitos ir nereik kalno veztis mirksiukas.gif Ir tamsoj gali skaityt,nes ji sviecia biggrin.gif Pvz MB jau 21h miega,o as dar noriu paskaityt,tai net sviesos uzsidegt nereikia mirksiukas.gif
Vienintelis minusas-issikrauna biggrin.gif Ilgai aisku ta baterija laiko,bet neapsiziuri retkarciais ir atsijungia knyga biggrin.gif
Mano knyga dar ir prie interneto gali prisijungt..Bet as isjungus ta interneta,uztenka telefe,kompe..O kai internetas pajungtas knygoj,tai ji dar greiciau issikrauna..realiai uztenka pacio paprasciausio el-knygos varianto mirksiukas.gif
Atsakyti

Labukas  :4u: 

As siandien ankstyva, tai ir neuzmigau MB isejus, eilini karta  dar patinginiavau su kava  ir savo serialais, po 8 jau ismoviau i parde, vakarienei kepsiu saslyku, tai vat uzsimaniau dar  kartu kokia cukinija pasikepti, pomidoriuku, tai ir iki turgelio nuejau pasivaikscioti, nors nera labai silta, bet kazkaip neskubejau namo, dar apsukau grisdama rajono kampa uzuot tiesiai esusi namo. kadangi grizus dar buvo anksti man valgyt, tai biskeli balkone pasitvarkiau, nors kazkiek, nes dar siaip per salta, tiek kai stiklintas  vis tiek silciau. dabar jau sedau pusryciauti. ar pietauti   :hmm:  ai koks skirtumas  :P 

dar kazkokias naujienas prabegomis perziuriu  telefe, bet siaip daugiau jei noriu kazka paskaitineti, tai  tada jau sedu prie kompo. knyga dar  galiu saules sviesoje ir be akiniu paskaityti, o dar  i telefa blizginti  :oh:  man jau akiu gaila darosi 

Atsakyti

Sveikos :) na kada atšils bent truputį orai, kada? :blink: balandžio vidurys, bet šalta, man tikrai šalta :D dar ta dregmė pas mus jaučiasi, nemalonu tikrai. Savaitgalį truputį lyg žada šilumos, saulėtos dienos nusimato, tai būtų liuks visai :rolleyes: 

Giega, esu galvojusi, bet nesusigundžiau ir džiaugiuosi :) man knyga yra knyga, tai geriau mažiau turėsiu, bet tikrų. O ir visą dieną prasėdžiu prie pc, tai kažkaip ir užtenka prie ekrano praleisto laiko :) 

Vėl norėjau rašyti, va ir ketvirtadienis :D nu kodėl man šitaip visada, pačiai juokas ima :D ir būtent trečiadieniais visada peršoku :D 

Einu kavos, toliau dirbti ir daugiau jokių planų. Vakarienės gaminti nereikia, visko yra, tai va galėsiu skaityti vakare arba kažką gal pažiūrėti šiandien, gal MB anksčiau grįš :rolleyes: 

Atsakyti

Vėl norėjau rašyti, va ir ketvirtadienis :D nu kodėl man šitaip visada, pačiai juokas ima :D ir būtent trečiadieniais visada peršoku :D

turbut labi savaitgaliu lauki  :P​ 

Atsakyti

turbut labi savaitgaliu lauki  :P​ 

Net nežinau, bet va ryt atsibusiu žinau, kad negalvosiu, kad penktadienis :D čia man tik trečiadieniais taip :D​ 

Atsakyti

nu va gavau pakvietima rytdienai ir as  Covid-19 AstraZeneca vakcinacijai

Atsakyti