Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

LAbukas

PAs mus siandien galima sakyt,kad salta biggrin.gif Tik +13 blink.gif 30 ir man per karsta,jei dirbt reikia biggrin.gif Bet pliaze gulet-pats tas biggrin.gif

KAs tuos namus suvercia,jei kieme visa diena prabunam biggrin.gif Einu apsitvarkysiu,robota siurbt paleisiu ir su mazaja varysiu i shopingus..Nezinau,kiek ilgai kantrybe nes,nes ji labai nemegsta po parduotuves trintis..O man net i kelias reikia..Vakar galvojau,kad grynai relaksinis shopingas bus,kad galesiu neskubedama visur apeit ir grynai pries miega,pasake,kad marti dirba..O dar ir keliaus 5;30,veziau MB i darbininku susitikimo vieta,kad man masina liktu biggrin.gif Grizus aisku atgal i lova ir iki 8 pamiegojau biggrin.gif
Atsakyti

Giega, pamenu dar visai neseniai pas Jus buvo labai šilta, o mes skundemės, kad šalta, kad vėjuota, kad jokia vasara net "nekvepia" :rolleyes:​ 

Atsakyti
PAs mus vis atvirksciai biggrin.gif Jei LT karsta,tai pas mus salta biggrin.gif KAi ateis vesuma pas jus,atsils pas mus biggrin.gif

Siaip taip su mazaja aplekiau shopingus..Po antros pardes jau prases nesama..O as dar pagalvojau,kad pasiimt vezima,bet taip ir nepaemiau...Uzmaitinai Macdaku,dar pora apejo biggrin.gif Bet jau tik per butinas..O norejau daugiau pasivaikstinet..Reik i pavesine visokiu papuosimu..Nupirkau toki ala jurini laikrodi,dar paveiksla su buriniu laivu-sita is sendaikciu pardes,uz 5£ biggrin.gif
Dabar uzkaiciau garu puode idarytas paprikas mirksiukas.gif Mazoji uzmigo knygute bevartydama biggrin.gif Vel marti pyks,nes siaip ji nemiega pietu biggrin.gif NA bet jos tik siaip aplink namus zaidzia,o mes sitiek pardziu apvarem biggrin.gif
Atsakyti

Aš darbuojuos, daug vandens geriu, va uogų/vaisių privalgiau ir daugiau nieko nesinori :rolleyes: 33 dabar pas mus, namai prišilę, tai jėgų kažką daryti visai nėra. 

Atsakyti

Turkijoj pernai kai buvom, tai diena +35, nakti +32 biggrin.gif Kambary kondikai, bet eini programu ziuret, jokios atgaivos biggrin.gif uz tai ir maudemes kiekviena nakti juroj po prigramu biggrin.gif

Kaip nuo siandien prasidejo klases, bet visos ryte, tik ketv yra vakarine.. nu eisiu nors i ja..
Atsakyti

Labas rytas

Na kaip ka tik per TV sake- sianakt buvo pati silciausia birzelio naktis.  sianakt taip ir pramiegojau neuzsiklojus, vakar tai dar paryciui   uzsimeciau paklode.  dar pakepsim kelias dienas 

Atsakyti

 5;30,veziau MB i darbininku susitikimo vieta,kad man masina liktu biggrin.gifGrizus aisku atgal i lova ir iki 8 pamiegojau biggrin.gif

Tau gerai, kad dar sitaip gali uzmigti 

Atsakyti
LAbukas

Oi,as galiu laisvai uzmigt biggrin.gif Ypac,jei va taip anksti keliaus mirksiukas.gif Buna,kad ir pietu pamiegu mirksiukas.gif Nedaznai,bet jei pavargus,o ko ne..

Pas mus vis dar apie +17-19..Bet ir nebelyja mirksiukas.gif Siaip tai sitoks oras idealus darbui-neperkarsta,nepersalta,saule nespigina i akis mirksiukas.gif Va tik savaitgaliams noris gero oro biggrin.gif
Jei tikrai nebelis,pradzius zole,tai siandien ryt reiks nupjaut..Marciai vel uzduotis bus-nudazyt kas liko biggrin.gif Buciau vakar as nudazius,bet prapurske visa diena...
Atsakyti

Sveikos :rolleyes: kažkaip šiąnakt geriau sekėsi išmiegoti ir nors labai karšta, bet labiau pailsėjus jaučiuos nei vakar ryte :rolleyes: tai pasportavau anksti, bet dabar toks iššūkis su sportu, nes energijos ir jėgų tikrai mažiau, o ir prakaitas sunkiasi per visur :D nesu aš tas labai daug prakaituojantis žmogus, bet tokiom dienom net ir man jau bėga per visur :D 

Lekiu šiandien į kirpyklą pasigražinti, tai truksim maždaug iki 2 valandų, o tuomet vėl viskas įprastai, vėl darbai ir panašiai :)​ 

Atsakyti

Labas rytelis

dziaugiames vasara toliau  :P  vakar diena grisdama dar pora kilu braskiu nusipirkau, tai persirinkau, nusiploviau, o grizus sublenderiavau ir i kamera  :P  as irgi daug skysciu isgeriu, nesuosi su savim buteliuka vandens, bet kai ir pas klienta ateini tai tikrai dar salto  vandens po pora puodeliu ikali. nes  va vakar tik i 5 auksta uzlipau ir kakta slapia  :D  aisku nesuosi bliuzele persirengti, nes   kupra tai slapia  buna.

Atsakyti

Sveikos :rolleyes: oi truputį atgaiva po lietaus, po perkūnijos ir žaibų :rolleyes: jau taip naktį gerai "nupylė", atgaiva gamtai ir mums bent kažkiek :) vakar tai galvojau neužmigsiu, atrodo pajudu truputį ir šlapia visa. Einu po šaltu dušu, bet tam kartui atsivėsinu ir tiek :D tai turim tą tokį purškalą terminio vandens, pasidėjau prie lovos, įsitaisiau, apsipurškiau ir tada nejudėjau kol užmigau :D vasarėlė tikra! 

Truputį su reikalais šiandien išlekiam, o šiaip įprastas trečiadienis, paparčio žiedo neieškosim, vakare futbolą žiūrėsim ir tiek :)​ 

Atsakyti
Labukas

Pas mus saulyte sviecia, bet nekarsta, pats tas oras dirbt biggrin.gif
Vakar biski mb gimje paminejom, svesim savaitgali mirksiukas.gif sulipdziau torta- tingini tik jad i torto forma. Idejau riesutu, siaip as ju niekad nededu, tai kazkaip labai saldziai gavos biggrin.gif Be riesutu man but buve skaniau biggrin.gif na bet pabandyt reikejo, kita kart zinosiu biggrin.gif
Atsakyti