Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meluoti ir kentėti ar sakyt tiesą ir rizikuoti?

Pas autorių akivaizdžios psichologinės problemos, perdėtas nepasitikėjimas savimi. Pas mus kurse buvo fiziškai nepatrauklių žmonių, iš kurių niekas nesišaipė. Nes ne tas galvoje, kai bendrauji su asmenybe, kuri turi tiek parako ir idėjų, kad dar 5 užtektų. Bet buvo ir tokių, iš kurių pasišaipydavo, bet yai labiau susiję su keistu charakteriu, neadekvačiu elgesiu, asmens higienos trūkumu ar pan.

Jei turi krūvą kompleksų, nebūtina apie juos kalbėti, kad aplinkiniai tai pajaustų. Pasitaiko, kad žmogus kalba kažką, bet klausaisi ir supranti, kad kažkas ne taip, kad kažkas iki galo nepasakoma. Dėl to su savo neišsakytais kompleksais atrodai kažkoks ne toks, tik mergina iki galo nesupranra kame kampas.

Jei man 30metis vaikinas pradėtų pasakoti ne apie ateities planus, karjerą, keliones, pomėgius, sportą ir t.t., o kad nekenčia savo kūno, nes mokykloje iš jo šaipėsi... arba šiaip atrodytų kompleksuotas ir keistas, neprasidėčiau arba užbaigčiau santykius. Tokios problemos sąlyginai normalu 16mečiui, bet paskui ateina laikas jas išaugti. Ar jūs pays norėtumėte, kad kažkas užkrautų jums panašias problemas, su kuriomis nesugeba ir neaišku ar ateityje sugebės susitvarkyti? Pas jus prioritetai ne ten sudėlioti, skleidžiate negatyvą, dėl to ir bėga nuo jūsų.

Apie žuvusią merginą iš karto nepasakokite, pasakykite, kad turėjote nelaimingus santykius, apie kuriuos sunku kalbėti ir apie kuriuos papasakosite atėjus laikui.
Atsakyti
cia panasiai jei mazas kakodavo i kelnes tai visa gyvenima reikia pabrezti -kad kakodavo i kelnes smile.gif ir dar visiem,tai pagalvos kad galva nesveika
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2017 07 13, 21:06)
<p>Kiek turejau vaikinu, niekad nesidomejau, ar ju mokykloj niekas neenge. Neidomu. Koks skirtumas koks zmogus buvo mokykloj? Man svarbiausia dabartis. Bet jei vaikinas pradetu pasakoti,kaip nekencia savo kuno i t.t., draugyste uzbaigciau. Man reikalingas psichologiskai stiprus zmogus kuris neverklens del nezinia ko, su kurio bus lengviau eit per gyvenima. O ne toks, kuriam as turesiu buti psichologe. </p>

O man netgi visai idomu tie pasakojimai. Nes is jaunystes patirciu formuojasi zmogus, ir svarbu ne tik tai, ka jis pasakoja, bet ir kodel pasakoja butent tai, kodel jam paciam tai svarbu. Kartais noritn geriau pazinti zmogu labai naudinga patyleti uzuot klausinejus- suzinosime daug daugiau apie ji smile.gif
Atsakyti

Aš niekad tokiu dalyku neklausiau ir neisivaizduoju,kad kazkam specialiai idomu ar jo/jos mokykloj niekas nepravardziavo.

Gal kam ir idomu, be jei jis pradetu kaip autorius verkslent,kaip mokykloj ji skriaude ir pravardziavo, koks jo kunas slykstus,kazin ar tai nebutu jusu paskutinis klausytas jo pasakojimas.

meginu isivaizduot pokalbi:

--e, klausyk,o mokykloj tau patiko?

-ne......

-o tai ko?

-nu skriaude mane visi, uzpakali sparde, tyciojosi, koks as storas/kudas/mažas/aukstas. Zliumbiau tada, dabar irgi. Fui, tu paziurek,koks slykstus mano kunas, paciam net britku.

Na, ar reikia taip kalbet ir pasakotis? Ar reikia visa gyvenima nuoskaudas is vaikystes savy nesiotis? Isaugti is to reikia.

Atsakyti
uzstriges praeityje
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 12, 00:06)
Bet neatsakai į visus klausimus. Nebėk pats nuo savęs, nes joks psichologas nepadės. Ar ir tėvai Tavo baisūs? Ar jie norma? Tik Tu baisus jauties? Tėvai kada sakydavo kažką ta tema, kad nekoks vaikas esi, nepasisekė tau grožio prasme? Ar tik kiti žmonės? Kada tai prasidėjo? Kas pirmas išvadino Tave baisiu? Gal tai siejosi su kažkokiu kitu įvykiu? Gal kažkokią gėdą apturėjai ir kiti dar užjuokė priedo?
Suprask, tai svarbu. Nemokamai galima tai forume pasinagrinėti su forumiečių pagalba, o tai jei tylėsi ir vengsi klausimų, psichologas irgi nepadės.
Beje, nė negalvok valdiškai eiti, ten jiems patiems pagalbos reikia biggrin.gif  O mokamas irgi ne kiekvienas geras bus. Pagalvok, juk realybėje ne su kiekvienu sutari, taip ir psichologas, jei energetika nesutiks, jis tik daugiau žalos tau pridarys, nei pagalbos.


Tėvai lyg ir norma, patenkinti jie savimi. Tėvai man kaip ir nieko nesakydavo ta tema, gal kartais iš pykčio. O kada pirmas kartas buvo tai sunku prisiminti, bet manau nuo 3-4 klasės,o gėdos tai daug apturėjau, todėl kažkaip nieko ir nebandau, vistiek iš anksto žinai rezultatą.
Psichologą po mėginimų ir pastovių minčių apie savižudybę šią savaitę susiradau privatų, nors tos pagalbos linijos siūlo ir valdiškus.

Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 07 13, 14:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="jonukas30" data-cid="71717193" data-time="1499803607"><div><p>Nežinau, na su tėvais nelabai sutardavau, kažkokios ten meilės niekad nebuvo, tik, kad finansiškai stabilus, nepriklausomi. Išsiskyrė jie, gyvena vartotojo įkelta nuotraukaGal kam teko susidurti su psichologais? Ar verta eiti pas juos? Kažkaip suprantu, kad geriau pabandyti nei nebandyti, bet šiaip keista, kad tiesiog pokalbiai be gydymo gali kažką pakeisti.</p></div></blockquote><p>O kokio gydymo tu tikiesi? Tavo problema psichologine - zema saviverte. Tokio dalykos neisoperuosi ir tabletem neuzmusi. </p>


Na gal, bet tai kad turėtum savivertę turi būti kažko vertas,o kai esi niekas tai niekas. Bet ir ta savivertė jau tebūnie, jos neturėsiu, bet man jau svarbiau kitų dalykų atskiratyti, nes jau darosi nepakeliama, darbe sudėtinga darosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonukas30: 26 liepos 2017 - 23:36
QUOTE(jonukas30 @ 2017 07 27, 00:31)
Tėvai lyg ir norma, patenkinti jie savimi. Tėvai man kaip ir nieko nesakydavo ta tema, gal kartais iš pykčio. O kada pirmas kartas buvo tai  sunku prisiminti, bet manau nuo 3-4 klasės,o gėdos tai daug apturėjau, todėl kažkaip nieko ir nebandau, vistiek iš anksto žinai rezultatą.
Psichologą po mėginimų ir pastovių minčių apie savižudybę šią savaitę susiradau privatų, nors tos pagalbos linijos siūlo ir valdiškus.

Papildyta:
Na gal, bet tai kad turėtum savivertę turi būti kažko vertas,o kai esi niekas tai niekas. Bet ir ta savivertė jau tebūnie, jos neturėsiu, bet man jau svarbiau kitų dalykų atskiratyti, nes jau darosi nepakeliama, darbe sudėtinga darosi.

Bet šiaip netgi yra tokia tendencija, kas mažas negražus, tas užaugęs visai žavus. Gal neišaugi pats iš bjauraus ančiuko amžiaus? Ar sportuoji, ar sveikai valgai? Ar vyr. hormonai tvarkoje? Jei taip, tai pats veidas tikrai visko nelems. Skirtingi visiems patinka. O jei nesportuoji, valgai bet ką, tai nenorėk didelių rezultatų. Taip ir atrodai tada kaip apsileidęs žmogus.
Taip ir nesupratau, gėdą patyrei dėl kitų įvykių ar 3-4 klasėje tik dėl išvaizdos? Buvai tvarkingas vaikas, mokeisi, stengeisi, bendravai su klasiokais, o jie vistiek tave užėsdavo taip iš nieko?
Atsakyti

Autoriau, o kas, tavo nuomone, tavo kune yra tokio bjauraus? Esi zvairas, kuprotas ar kas?

Atsakyti

Tėvai lyg ir norma, patenkinti jie savimi. Tėvai man kaip ir nieko nesakydavo ta tema, gal kartais iš pykčio. O kada pirmas kartas buvo tai sunku prisiminti, bet manau nuo 3-4 klasės,o gėdos tai daug apturėjau, todėl kažkaip nieko ir nebandau, vistiek iš anksto žinai rezultatą.
Psichologą po mėginimų ir pastovių minčių apie savižudybę šią savaitę susiradau privatų, nors tos pagalbos linijos siūlo ir valdiškus.

Papildyta:

Na gal, bet tai kad turėtum savivertę turi būti kažko vertas,o kai esi niekas tai niekas. Bet ir ta savivertė jau tebūnie, jos neturėsiu, bet man jau svarbiau kitų dalykų atskiratyti, nes jau darosi nepakeliama, darbe sudėtinga darosi.

Daug psichologu dirba tiek privaciai, tiek valdiskai. Tas istitikunimas, kad valdiskas negeras, yra lauztas is pirsto. Nu bet jei nori leist pinigus, tai leisk.

O ko tu turi buti vertas? As pazistu zmoniu, kurie nieko ypatingo nepadare, o saviverte iki dangaus. Lygiai taip pat pazistu mokslu daktaru, kurie save plaka. Viskas tavo galvoje. Beje, kazko pasiekti yra labai sunki, jei tu pats savimi netiki ir savz nuvertini. Turi pirma patiketi viduje, kad tu nuostabus, protingas, taletingas...Tada drasiai imsiesi nauju projektu, mokysies nauju dalyku ir megsi pazintis.

O siaip saunuolis, kad darai kazka. Linkiu, kad tau pavyktu pasiekti savo tikslu. Stiprybes.

Atsakyti

 Buvai tvarkingas vaikas, mokeisi, stengeisi, bendravai su klasiokais, o jie vistiek tave užėsdavo taip iš nieko?

Mano klaseje butent ir budavo edami tvarkingi ir gerai besimokantys vaikai, nes tai nera kieta. Ir jeigu is taves tyciojasi, tai labai sunku su tais zmonem "bendrauti". 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 07 27, 19:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="71736450" data-time="1501136513"><div><p> Buvai tvarkingas vaikas, mokeisi, stengeisi, bendravai su klasiokais, o jie vistiek tave užėsdavo taip iš nieko?</p></div></blockquote><p>Mano klaseje butent ir budavo edami tvarkingi ir gerai besimokantys vaikai, nes tai nera kieta. Ir jeigu is taves tyciojasi, tai labai sunku su tais zmonem "bendrauti". </p>

Prastesnio lygio mokyklose ar klasėse (kur mokėsi pvz. vaikai iš vaikų namų, iš prastesnio socialinio lygio šeimų) ir pas mus taip buvo. Bet gerose klasėse tai buvo baisi gėda gauti dvejetą. Aš buvau kartais padraika, gaudavau ir du, tai jau spausdavo mane žvilgsniais, kalbomis ir pan. biggrin.gif Bet aš mokėjau atsiriboti. Nors, be abejo, tai nėra malonu kaip bepažiūrėsim.
Tai čia jau žiūrint kur ir su kuo Jonukas30 buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 27 liepos 2017 - 21:04

Prastesnio lygio mokyklose ar klasėse (kur mokėsi pvz. vaikai iš vaikų namų, iš prastesnio socialinio lygio šeimų) ir pas mus taip buvo. Bet gerose klasėse tai buvo baisi gėda gauti dvejetą. Aš buvau kartais padraika, gaudavau ir du, tai jau spausdavo mane žvilgsniais, kalbomis ir pan. biggrin.gifBet aš mokėjau atsiriboti. Nors, be abejo, tai nėra malonu kaip bepažiūrėsim.
Tai čia jau žiūrint kur ir su kuo Jonukas30 buvo.

Nu taip. Pas mane buvo gera mokykla ir tas engimas del gero mokymosi, nerukymo, alko nevartojimo peasidejo paauglysteje. Iskart buvai ne prie chebros, jei nerukydavai uz kampo. 

Atsakyti