Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis kažko nesupranta, ar man reikia keistis?

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 31, 14:22)
cia nei viena neskaite, gali nusiraminti  mirksiukas.gif , ne apie orginaliu vedu studijavima snekam, o apie tai ka siuo metu moko daug lektoriu LIetuvoje pvz Torsunovas ir t.t., nezinau kaip tai atsispindi su realiom vedom, Manau ta Is_Sviesos ir turejo omenyje, jei ne lai patikslina minti.

Tie tavo lektoriai ir Vaizgantas desto savaip suprastas mintis tu knygu nuorodu, kur as tau idejau.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 31, 15:19)
TAIP BUTENT. Buvo ne taip ir su saviverte ir su moteriskumu, gi ne karta jau rasiau, ir moterisku problemu turejau ir konfliktu su vyr, bet gyvenau , mokiausi , tobulejau.  mirksiukas.gif Man kaip ir jums buvo tos nesamones  kaltos i galva, kad moteris turi pirmiausia ir svarbiausia baigti mosklus, padaryti karjera, tada galvoti apie vaikus. Laimei ismokau savas pamokas ir toliau mokinuosi. Nemokau kitu tik dalinuosi savo suvokimais,  mirksiukas.gif



O tai kas pasikeitė dabar, kur tu čia patobulėjai? Vistiek dirbi ir vyras neišlaiko, nesuteikia galimybės sėdėti namuose, auginti būrį vaikų, būti ta moteriška ir energijos šaltiniu vyrui namuose. biggrin.gif
Atsakyti

1. aha pagal tave yra taip vyras mazai uzdirba, viskas su juo gerai, moteris serga tai irgi visiskai normalu ir gerai, ir niekam nieko netruksta ir labai vienas kitam tinka mazia uzdirbantis vyras, kuris ir save sunkiai isilaiko ir ligota moteris taip daznai ir buna beja
O jei vyras sveikas, uzdirba daug, islaiko seima, ir moteris sveika, uzsiima jai patinkanci aveikla, nepervargsta, jei abu vienas kita myli, istikimi ir mylisi kiek sirdis geidzia ir be apsaugu - tai jau cia kaip sakant atsilikimas nuo laiku viduramziu sablonas
Papildyta:
2. prie ko cia vedu idejos? neesi tokiu dalyku is kitur girdejusi , abu yra kurejai, tik skirtingus dalykus kuria.
viskas gi lygybe siais laikais ar ne? Dar kart sakau man tos dabar pateikiamos vedu idejos tikrai ne visiskai priimtinos, yra ten geru minciu, bet daug su kuo nesutinku, taigi neprimetinek man tu vedu
3. aha ir pazindys tavo vyras jusu vaikus ir tikriausiai gal isnesios ir pagimdys maza kas medicina eina i prieki Cia vidurmaziu isitikinimai, kad moteriai reikia ramybes per nestuma, oi atsiprassau is vis isitikinimas kad moteris turi gimdyti - viduramziai...
Taip viena giredejau naikintuvo pilote padave i teisma darbdavius Jav, kadangi nescia nebetilpo i naikintuvo vidu neturi gi niekas priklasuyti nuo lyties ar ne?
4. O ka man paduoti i teisma, kad as pvz nesugebu tiek daug pakelti svorio kaip mano vyras?

5. Matai reikia ne moklsus baigti, o islysti i gyvenima is knygu ir mokslu ir formuliu, nuvaziuoti i kaima ir suprasi be mokslu, ka moterys gali ir ko negali padaryti O geriausia zinok butu pastoti, isnesioti vaika ir ji paauginti ir tuo metu pameginti padaryti tuos "vyriskus" darbus, kurie tau neatrodo vyriski

1. Pagal mane visai ne taip. Kiekvienas gyvena kaip nori, etikeciu neklijuoju. Kadangi nesu gydytoja, neisrasineju diagnoziu ir neleidziu sau skelbtis del ko ta ar ana serga. Kas nors nori gyveni kaip musu babytes? Ok, bet nereikia sneketi, kad cia tokia moters prigimtis, nes nei tu nzn kas tai is tikruju yra, nei as. Tai nelaikyk saves kazkokia sventaja ar dievo pateptaja, kad aiskintumei kaip gyventi yra teisinga.

2. Esu girdejusi. Islamas pvz. Pas juos moteris sventesne, del to dengiasi. Mano kolege musulmone man taip pasakojo. Ji Nicoje uzaugus, bet tokia sventa, kad gyvenime pliaze nebuvusi, plaukt nemoka, net baseine nebuvusi. Ir vaiksto apsidengusi per karscius, kurie trunka 3-4 men. Bet va, sventesne ji nei vyras. Realybeje tai tiesiog jas taip kontroliuoja. Lygiai taip pat, kaip ir kitu religiju atstoves, tik viskas pateikiama per siek tiek kita prizme, pasakaites apie moters prigimti ir moteriskuma. Rezultatas tas pats.

3. Nesakiau taip.

4. O tu dirbi sandelyje? Ar jus gal namie sofas kasdien tampote is 1o auksto i antra, kad tiek vyrisku darbu aplink?

5. Kaime buvau. Kokius tu nori, kad as darbus daryciau? Mesla mezciau? Tu mezi kasdien, ne? Tam paciam kaime niekas nebearia arklio isikinkes. Ir lyg dabar visa LT ir visa Europa tik kaimuose gyvena. Vienintelis dalykas, kurio nedarau, tai nenesu maisu is parduotuves. Bet jei MB butu nykstukinis vietinis, tai vienas nesusitvarkytu ir tektu man prisideti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 31 rugpjūčio 2017 - 13:51

 Jei jau vyras išlaiko šeimą pilnai, tai dažniausiai viskuo rūpinasi žmona, nes jam laiko nelieka. Todėl ir normalu, kai dirba abu sutuoktiniai, gal vienas mažiau, kitas daugiau,pagal situaciją, vaikų amžių, bet abu, tada ir atsakomybė už šeimos išlaikymą yra paskirstoma, ir vaikų priežiūra, ir pagaliau šeima jaučiais saugiau, jei vienas iš jų netektų darbo ar kokia bėda atsitiktų.

Va butent. Ir tokiu atveju automatiskai kencia moters karjera. :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 08 31, 15:47)
</p></div></blockquote><p>Va butent. Ir tokiu atveju automatiskai kencia moters karjera. smile.gif
</p>


Kiek man teko sutikti, tai visai nedirbančios moterys realiai būna užsikuitusios buityje ir vaikų auginime. Apie jokias karjeras, tobulėjimus, laiko sau, mėgstamas veiklas net kalbos nėra. Netgi namų tvarkytoją dažniausia turi tie, kurie abu dirba arba kaip taisyklė dirbanti moteris ją samdo. biggrin.gif Jei jau moteris namuose, tai savaime suprantama, kad ji skalbs, virs, vežios vaikus po būrelius, poliklinikas ir t.t., nes vyras neturi laiko. Iš savo praktikos, jei tokią nedirbančią draugę pakviesi į kavinę, spektaklį tikėkis, kad ji negalės, nes būtinai kažkas atsitiks ir buitinės pusės, tai vaiką parsivežti reikia, tai pietus padaryt, tai paskambino vaikas, kad kokią aprangą pamiršo, tai negali, nes tą dieną vyras grįžta anksčiau, tai namuose reikia būti, valgyt paduot ir t.t. ir per savo ilgametį darbinį kursų, seminarų lankymą, nei karto neteko sutikti nedirbančios moters, kuri atėjo pasitobulinti, nusipirko pati kurus, nes tai įdomu, aktualu, nori žinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 31 rugpjūčio 2017 - 14:02

Kiek man teko sutikti, tai visai nedirbančios moterys realiai būna užsikuitusios buityje ir vaikų auginime. Apie jokias karjeras, tobulėjimus, laiko sau, mėgstamas veiklas net kalbos nėra. Netgi namų tvarkytoją dažniausia turi tie, kurie abu dirba arba kaip taisyklė dirbanti moteris ją samdo. biggrin.gifJei jau moteris namuose, tai savaime suprantama, kad ji skalbs, virs, vežios vaikus po būrelius, poliklinikas ir t.t., nes vyras neturi laiko. Iš savo praktikos, jei tokią nedirbančią draugę pakviesi į kavinę, spektaklį tikėkis, kad ji negalės, nes būtinai kažkas atsitiks ir buitinės pusės, tai vaiką parsivežti reikia, tai pietus padaryt, tai paskambino vaikas, kad kokią aprangą pamiršo, tai negali, nes tą dieną vyras grįžta anksčiau, tai namuose reikia būti, valgyt paduot ir t.t. ir per savo ilgametį darbinį kursų, seminarų lankymą, nei karto neteko sutikti nedirbančios moters, kuri atėjo pasitobulinti, nusipirko pati kurus, nes tai įdomu, aktualu, nori žinių.

Taip. Pasirasau po kiekvienu zodziu. Man tas tobulejimas namuose irgi toks mistinis dalykas, daug kas kalba, niekas nemate :D.

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 08 31, 14:29)
O tai kas pasikeitė dabar, kur tu čia patobulėjai? Vistiek dirbi ir vyras neišlaiko, nesuteikia galimybės sėdėti namuose, auginti būrį vaikų, būti ta moteriška ir  energijos šaltiniu vyrui namuose.  biggrin.gif

Taigi ka tik rasiau islaike visa laika kol auginau vaikus, dabar pati uzsinorejau studijuoti isigyti nauja profesija ir dirbti, tai ka dirbu, nes tai man idomu labai. galeciau ir nedirbti, jei noreciau, tie pinigai papildomi musu seimai, ju nereikia pragyvenimui smile.gif Ir vaikai jau paauge, lanko mokykla tai ir man atsirado daugiau laiko daryti daugiau, kas man idomu, o jei uz tai gaunu dar ir pinigu ar blogai? mirksiukas.gif
Atsakyti

Tai visai blogai tada. Nei pinigų, nei tėvų ax.gif

Nu. Baisu.ir kaip mes gyvenam...

Atsakyti

Tu tirkai durna ar apsimeti? 

As kosytes, uzpakalius priimu kaip savaime suprantama vaiko auginimo rutina, kuri man nera nei idomi nei maloni. Aisku? Vaiko auginimo procese man atrodo kur kas svarbiau meile kuria jauti ir duodi, apkabinimai, bucinukai, pasaka pries miegeli, dienos aptarimas, bendra veikla ir t.t Tai formuoja vaika kaip asmenybe ir butent tai man teikia malonuma,  o ne uzpakalio prausimo technika.

Butent.

Atsakyti
QUOTE(Gervuogine @ 2017 08 30, 22:09)
Tuoj paaiskinsiu. Maximos pardavejos tikrai pacios vaikus augina. O i darbus anskciau grizta ir vaikus auklems palieka tos moterys, kurios dirba intelektualesnio pobudzio darbus ir gauna didesnes pajamas. </p><p></p><p>Nes joms apsimoka:
</p><p>1. del pinigu
</p><p>2. del darbo vietos issaugojimo (turbut supranti, kad kuo aukstesnes pareigos, tuo didesne konkurencija)
</p><p>3. Del nepertaukiamo darbo stazo ir neprarandamu igudziu (pvz IT sferoje viskas keiciasi zveriskais tempais po 3 metu pertaukos didele ziniu dalis bus tiesiog pasenusi) </p><p></p><p>Ir dar kai kurioms moterims yra kur lengviau dirbti nei vaikus augint. Nes be jokiu pagrazinimu mamos diena susideda is maisto ruosimo, uzpakalio valymo, puodu ir aptaskytu grindu blizginimo, tarpuose dar pagugavimai, o tada vel viskas is pradziu. O sedeti prie kompo ir bendrauti su suaugusiais zmonem intelektualiais klausimais, psichologiskai gali buti ir zymiai lengviau.  </p><p> </p><p>Tik dabar neuzsipulkit, kad tada nereikia vaiku gimdyti. Man vaiko auginimas yra prasmingesnis uz visus darbus ir karjeras. Bet, taip, sunkesnis. </p>

pacios???, kai dirba po 12 val, nunu ir kaip ta 12 val jos tuos vaikus augina?? blink.gif blink.gif blink.gif
ta ir sakiau kad moterys nebemoka buti moterim, nori buti vyrais, taip del to ir grista , nes taip joms lengviau visa kita ka surasei tik atmaskes, nebent vienas - tikrai reikia ziauriai pinigu, viskas, visa kita, jei galva turesi susitvarkkysi ir po keliu metu grizusi mirksiukas.gif
Taip sutinku, kad sunkesnis ir tai sunkiausiais, ir pats maloniausias, ir atsakingiausias darbas pasaulyje, todel jis ir patiketas moteriai biggrin.gif ir jei moteris nemylima, nemylinti, jei vaikai ne is meiles, ji sunkiai su tuo susitvarko.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 08 30, 22:57)
IT sferoje svarbiausia SVEIKAS PROTAS, o jis paprastai nenusilpneja, jei nepersergama meningitu ar nesusitrenkiama makaules.
Kadangi zinios keiciasi greitai tai ir po 10 metu grizus i darba per 2-3 metus vel busi guru.
Turintys smegenu zmones del to nesijaudina labai...
As tai nesuprantu atostogavimu po viena. Tiesiog nemalonu, pasidaro viskas beprasmiska ir nesinori nieko.
Cia bobos su vidiniais kompleksais, moteriskumo arba nera arba jis gniuzdytas nuo vaikystes, moterys buvo niekintos, kaip nesugebancios uzdirbti, nieko nevertos, tai tokia asaba, negali ramiai jaustis priklausoma.
O va kitos...
Tai sukuria tokia atmosfera, kad net geras besirupinantis vyras nevertas iki galo jos grozio ar jaunystes ar sugebejimo myleti ar sugebejimo sukurti jaukuma ir t.t.
Bet po kurio laiko jos gali pacios tuo patiket ir atitrukti nuo zemes... po to skaudziai nukristi i purva.
Bet gal kai kurios jaucia saika?
Ar buna vyrai kurie pareguliuoja smurtu?

Butent, tiksliau mokejimas greitai perimti nauja informacija ir mokytis, nes ir dirbant reikai nuolat mokytis.
Taip
Arba sugeba adekvaciai reaguoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 31 rugpjūčio 2017 - 14:41

Taip vyrui reikia, jo natura kitokia, jis uzkariautojas, kurejas pasaulyje kazko, moteris kureja namuose. kazin ar noretum vyro, kuris serveteles megztu ir dulkes kasdien namuose valytu ir sakytu, kad tu ji turi islaikyti ? nu gal ir noretum gal tau tokie kriterijai vyrui tinka smile.gifMan siaip esminis kriterijus - meile mirksiukas.gif
Tai vyra pasiimti kad tik islaikytu - tai jau prostitucija, cia niekas apie tokia nesamone nesnekejo.
bet noreti dirbti per nestumus ir zindymus, tai jau vienetai gal moteru tik tikrai nori biggrin.gifMoteri kitaip prisideda prie seimos ne pinigais, juk kiekveinas turi savo role, kaip stichijos vanduo, oras ir t.t. kiekveina gi turi savo paskirti ir nei viena nera geresne uz kita. jei abu tik pinigus uzdirbines, aks vaikus augins, svetimi zmones?
Ir beabejo vaikus ugdo ir tetis ir mama seimoje. Tai ne tik galima, tai butina daryti abiem, tik kiekveinam savaim. Jei mama pirmais metais labiau globoja, zindo, tetis daugiau gali pvz zaisti judresnius zaidimus, gali maudyti, gali sportuoti su vaiku ir t.t. tetis nepazindys mirksiukas.giftodel pradzioje teciui labai mazai su tuo vaikeliu veiklos, mamai daugiau, bet augant vis daugiau atsiranda veiklos teciui, ypac su berniukais, jiems tetis kaip oras reikalingas, prasideda vyriski darbai, uzsiemimai ir t.t.
Mano tetis buvo labai labai geras tetis. ir mano vyras geras tetis mirksiukas.gif

Lietuvoj moterys iseina i dekreta 7 men. Ir dvejus metus gali zindyti sau gaudama ismokas. O jei nori dar ir dirbt gali antrus metus.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 31, 10:22)
Ir 14 val ji prie kasu ar kur ten stovejo...
Su dviem aukstaisiais ir dabar 3  besimokina. Nu nu... Pirma pastebejau, kas s... mala.

ne po 14 ne prie kasu, po 14 val esu dirbusi menesi laiko ir kelis menesius esu dirbusi parduotuvej , tiksliau degalinej mirksiukas.gif patenkinau smalsuma. Zinok kai atvaziavau i Airija mano pirmas diplomas nelabai naudingas is pradziu buvo, taigi teko ivairiu darbu padirbti mirksiukas.gif
Ne 3 aukstojoje mokinuosi, o Magistraturoj mirksiukas.gif
Atsakyti