QUOTE(Anonymous2017 @ 2017 10 13, 15:44)
Tačiau aš nenorėčiau, kad mano vaikai vaisius matytų tik per Kalėdas, kad nežinotų kas yra jogurtas, kad žiemą dingus vandeniui visam rajone jiems tektų eiti semti vandens į fontaną, kad jiems tektų stovėti dvi valandas eilėje parduotuvėje
Jus cia gal radiacijos apsvitinti, kad sapaliojat apie Stalino laikus. Gal dar apie gyvenima prie caro padiskutuosim?
As prisimenu tik, kad mobiliakus tais laikais turejo tik svarbiu imoniu direktoriai. Bet vakaruose buvo ne kitaip, ten mobiliakus turejo tik kino aktoriai ir stambus verslininkai.
Del jogurto, tai manau cia kulturine geografine problema. Sakysim Vokietijoje juodos duonos pilna, o pervaziavus i Prancuzija jau ner. Galima butu ta irgi komunistam uzpaisyt.
As nezinau, kaip komentuot nesamone apie vandenio dingimus, nes tokiu dalyku NEPRISIMENU, tai budavo sutvarkoma tikrai greitai. Juo lab juokinga mineti fontanus kuriu nebuvo, net neaisku kur tu fontanu ieskot reiketu tarybiniais laikais. Nerasinekit nesamoniu. Gal ta vandentiekio avarrija kur buvo Italijoje ar Paryziuje, kad fontanai vaidnasi? Nei tada nei dabar fontanu beveik nebuvo.
Dvi valandos eiles parduotuveje? Ko ten stoveti, jei buvo pirkti tik pagrindiniai produktai, stoveti reikdavo ne daugiau neii dabar Maximoje, tik asortimentas budavo 100 kart mazesnis minimum.
Jei jau norit kazkokio kosmaro is SSSR laiku tai pavyzdys butu "sugedo automobilio akumuliatorius"
Totaliai baisi ir beviltiska situacija