Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis kažko nesupranta, ar man reikia keistis?

kodel tau diskusija atrodo draskymasis. Parsau, ka as zinau, idomu, ka zino kiti, gal kazk anauja. bet apsirodo ne idejau nuoroda paprasciausiai is wikipedijos, kuri tik patvirtina ,a sakiau. taip kai mzone sismoko dugaiau auginti grudu ir sandeliuoti, kepti tuos paplotelius, kai buvo galima mase zmoniu laikyti mazesneje teritorijoje pamazu ir susiformavo vergu kultura, kuri visa mase pasiresike egipto civilizacijoe apie ka rase ir mOOnte ,kaip dali zmoniu issivede Moze. O iki zemdirbystes atsiradime, neesu uztikusi niekur apie masine vergove. tai pagal paveinius zmones ir pavergdavo priesai po karu, bet cia ne tas pats, kas visas tautas, masiskai paversti vergais.

As du kartus parasiau, kad nenoriu suzinoti apie tuos vergus ir ta Egipta, bet tu vistiek rasai...

Atsakyti

Vartykis vartykis, nabagėle kliedesėle. Tu sakei, kad aš kliedžiu, nesąmones rašau apie tave, apie visokias ten nesamas kameras bla bla. Tai čia tu rašei, ane?

Tai per kurią vietą aš kliedžiu, kur parašiau nesamonę? Esmė ne tame, kas screenshote, nors, jei pradėt gilintis, tai omg.. Esmė tame, kad tu išsigynei, kad to nerašei, apkaltinai mane kliedesiais, ką, vargše, ir toliau darai, lygtai nuo to mažesnė menkysta atrodytum. Apsimelavai ir toliau vartaisi, visaip bandei išsisukt, paneigt, kad buvai sani, bet šnipštas gavosi.
O kas dėl kačių? Tu esi daugintoja, leidi katei valkataut, tunkamai neprižiūri, taškas. Pasiskambinai bent į vieną globos įstaigą? Ar ir toliau kliedėsi, teigsi, kad benamių gyvūnų Airijoje nėra?
O kas su tavo šeimos mityba? Tu čia vis rėkauji, kaip mėsą valgyt mesveika, bet pati gamini vaikams ir diedui mėsą, avi odinius batus. Plius, daugini beglobes kates. Tai kur logika, kur tavo meilė gyvūnams?
Iškrypus tai čia tik tu, tetulyt, tu to oralinio net neuosčius, juk juodu ant balto pati parašei lotuliukas.gifVarge vargeli..
Tai kas čia kliedi, aaa?

ne ensakiau,adk tu nesamones rasai apie kameras, prasiau ikelti t azinute, eik ir pasiskaityk.

Juk parasiau pe rkuri aviet akliedi, eik ir vel pasiskaityk, jei nesupratai is pirmo karto.

Atsakyti

As du kartus parasiau, kad nenoriu suzinoti apie tuos vergus ir ta Egipta, bet tu vistiek rasai...

o as parasiau,  kad noriu :lol: man ta tema idomi, jei nenori tai ir nerasinek, ar kas vercia?

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 10 24, 16:02)
va sitokie tavo postai konkretus tavo klejoniu pavyzdys ir ju dauguma... unsure.gif 

Ja ja.. Taškykis taškykis, kriukse.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 10 24, 16:14)
O kokie yra vergo igudziai?


Siulau pabendrauti su korejeciais, kinieciais.
Zmoniu mastysena taip paveeikta, kad ju kalboje nera net zodzio ne. Jie nesugeba tureti savo nuosavos nuomones. Nesugeba priimti sprendimu ir atsakomybes. Gaali tik sypsotis ir bailiai ziuret i virsininka. Tokiuu ten absoliuti dauguma. Va cia tai vergo pozymiai.

SSSR liaudis pasizymi butent nesugebejimu organizuot efektyvia visuomene. Nes gavo patirti gyventi kazkokiame chaose ir jovale. Tai labai blogai bet tai nebuvo vergija
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 10 24, 16:11)
Taip gali buti, kad kai kuriems zmonem kyla alergija nuo pieno porduktu ir pasireiskia iv negalavimais. Kaip ir parsayta moksliniuose tyrimuose.

MAN nekyla. Nei vaikams. Tai?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 10 24, 16:18)
TAi yra labai elementaru, atsakingas rezimas, kuris naudojasi sukurta ideologija. O ideologija ir kuriama tamf kad paveikti zmoniu protus.</p></div></blockquote><p>rezimas, kaip kazkosk rezimas gali atsakingas buti? jis tas rezimas ateina pats ?ne zmones kuria rezima?</p>


Bolseviku rezimas buvo atejes i valdzia rperesijos budu-revoliucija. Veliau masiniu represiju palaikomas. REpresijos gimdo baime. Ir visai nesvarbu kad ta represini rezima sukure grupele zmoniu, bet ju rankose buvo ziniasklaida, kas apdejo jiems skleisti savo propaganda t.y. itakoti zmoniu protus. Zmones kurie buvo itakoti represiju baimes, ir ideologijos yra labai traumuoti.

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 10 24, 16:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="žiauriai krūta boba" data-cid="71856946" data-time="1508851032"><div><p>Vartykis vartykis, nabagėle kliedesėle. Tu sakei, kad aš kliedžiu, nesąmones rašau apie tave, apie visokias ten nesamas kameras bla bla. Tai čia tu rašei, ane?
<a href="http://www.radikal.ru"></a>
Tai per kurią vietą aš kliedžiu, kur parašiau nesamonę? Esmė ne tame, kas screenshote, nors, jei pradėt gilintis, tai omg.. Esmė tame, kad tu išsigynei, kad to nerašei, apkaltinai mane kliedesiais, ką, vargše, ir toliau darai, lygtai nuo to mažesnė menkysta atrodytum. Apsimelavai ir toliau vartaisi, visaip bandei išsisukt, paneigt, kad buvai sani, bet šnipštas gavosi.
O kas dėl kačių? Tu esi daugintoja, leidi katei valkataut, tunkamai neprižiūri, taškas. Pasiskambinai bent į vieną globos įstaigą? Ar ir toliau kliedėsi, teigsi, kad benamių gyvūnų Airijoje nėra?
O kas su tavo šeimos mityba? Tu čia vis rėkauji, kaip mėsą valgyt mesveika, bet pati gamini vaikams ir diedui mėsą, avi odinius batus. Plius, daugini beglobes kates. Tai kur logika, kur tavo meilė gyvūnams?
Iškrypus tai čia tik tu, tetulyt, tu to oralinio net neuosčius, juk juodu ant balto pati parašei vartotojo įkelta nuotraukaVarge vargeli..
Tai kas čia kliedi, aaa?</p></div></blockquote><p>ne ensakiau,adk tu nesamones rasai apie kameras, prasiau ikelti t azinute, eik ir pasiskaityk.</p><p>Juk parasiau pe rkuri aviet akliedi, eik ir vel pasiskaityk, jei nesupratai is pirmo karto.</p>

O ko zkb kliedini apie oralini? Visus gi iskrypeliais toj temoj isvadinai ( ir ne vienoj temoj apie tai draskeisi), juk tau zkb posta tavo atitempe. Tai ka dabar? O apie save rasei, kad tau is vis sexo nereikia. Tai gal pati biski iskrypusi, a?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 10 24, 16:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iš_Šviesos" data-cid="71856952" data-time="1508851112"><div><p>As du kartus parasiau, kad nenoriu suzinoti apie tuos vergus ir ta Egipta, bet tu vistiek rasai...</p></div></blockquote><p>o as parasiau,  kad noriu lotuliukas.gif man ta tema idomi, jei nenori tai ir nerasinek, ar kas vercia?</p>


Rimtai, is Sviesos, kokia jus nesusipratele. Samoningumo daugiau, S-A-M-O-N-I-N-G-U-M-O.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 10 24, 16:19)
Juk parasiau pe rkuri aviet akliedi, eik ir vel pasiskaityk, jei nesupratai is pirmo karto.

Kriukse, vakar aš tavęs dafiga kartų klausiau, kurioj vietoj aš kliedžiu, bet taip ir nesugebėjai sukonkretint. O šiandie jau tipo parašei, kai gavai postu į snukį lotuliukas.gif Rimtai, tu pati sau neapgailėtina?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 10 24, 16:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iš_Šviesos" data-cid="71856952" data-time="1508851112"><div><p>As du kartus parasiau, kad nenoriu suzinoti apie tuos vergus ir ta Egipta, bet tu vistiek rasai...</p></div></blockquote><p>o as parasiau,  kad noriu lotuliukas.gif man ta tema idomi, jei nenori tai ir nerasinek, ar kas vercia?</p>

Tu nepastebi vieno dalyko, kad SU TAVIM NIEKAS NENORI DISKUTUOT. Tema visisku blevyzgu, vietoj cirko, o tu vis bandai uzvesti "apie ka cia pasnekejus wacko.gif ".
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 10 24, 16:31)
Tu nepastebi vieno dalyko, kad SU TAVIM NIEKAS NENORI DISKUTUOT. Tema visisku blevyzgu, vietoj cirko, o tu vis bandai uzvesti "apie ka cia pasnekejus wacko.gif ".

Vat būtent lotuliukas.gif
Atsakyti