Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškas kompiuteris, lietuvių kalba

Mes irgi turim tris parsiukus jau daugiau nei metai laiko smile.gif tai mergaite tikrai juo zaidzia smile.gif tik va ziuriu jau tuoj bus 4 metai ir norisi kazko gudresnio smile.gif gal galit patart koki butu galima nupirkti smile.gif
Atsakyti
siaip kiek kainuoja toks kompiuteris naujas? 4u.gif 100? 200? o dabar pamastykime kiek kainuoja plansetinis kompiuteris? 219 akcija jau toks neblogas- jame galima yrasyti zaidimus- skaityti knygas, zaisti rimtesnius zaidimus ziureti filmukus ir t.t.t. ka apsimooka pirkti? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Prašau pagalbos. Mano dukrelė ( 3,5 metai) nori kompo. Niekaip neišrenku, kuris geriau "Trys paršeliai " ar "Mano mažieji gyvūnėliai". Pirmojo aprašyme nurodyta, kad vaikams nuo 2 iki 5 metų, bet ten daug mažiau tų programėlių, tai ar neatsibos labai greit?juk vaikai greit viską perpranta ir jiems tampa nuobodu, nes viską išmoksta, sužino.
Apie "Mano mažieji gyvūnėliai" vienur instrukcijose rašo, jog gerai nuo 3 metų, kitus tik nuo 6 metų.
Susipainiojau visai. Gal kieno mažiukas 3,5 metų turi tą "Mano mažieji gyvūnėliai"? ar ne per sudėtinga tokio amžiaus vaikui?

Atsakyti