Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras turi meilužę

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 20, 22:43)
susitaike su vyru biggrin.gif

Visažinė. Bet tu kaip visada neteisi. Jis dar net negrįžo. Nieko naujo mano fronte, kol jo nėra mums dviese gera, galėtų ir negrįžti...
Aišku išsiriejom telefonu (kai vaikas negirdėjo), jis vaidina kad nieko nebuvo, tipo prisikalbėjo, o ana prisigalvojo visko ir rašinėjo žinutes. Klausiu kas ji tokia, gal ir aš pažįstu, nieko nesako, kalbą kita linkme nusuka. Sakau duok man jos telefoną, aš paklausiu buvo kas nors ar nebuvo. Aišku, kad neduos. Net neabejoju, kad buvo, manau ir dabar vyksta. Žinau tik kad taip lengvai, kaip kad pas Ubuntu būtų, pas mane tikrai nebus.
Papildyta:
Daugiau neberašysiu nieko. Turiu kam apie savo problemas išsipasakot ir gyvai. Ačiū Moonte ir kitoms už patarimus, jūs man padėjot likti žmogum, ne kojų patiesalu...
Atsakyti
QUOTE(skausmoašara @ 2017 09 21, 00:30)
Daugiau neberašysiu nieko. Turiu kam apie savo problemas išsipasakot ir gyvai. Ačiū Moonte ir kitoms už patarimus, jūs man padėjot likti žmogum, ne kojų patiesalu...

Sėkmės, stiprybės ir išminties!
Atsakyti
QUOTE(skausmoašara @ 2017 09 21, 00:30)
Visažinė. Bet tu kaip visada neteisi. Jis dar net negrįžo. Nieko naujo mano fronte, kol jo nėra mums dviese gera, galėtų ir negrįžti...
Aišku išsiriejom telefonu (kai vaikas negirdėjo), jis vaidina kad nieko nebuvo, tipo prisikalbėjo, o ana prisigalvojo visko ir rašinėjo žinutes. Klausiu kas ji tokia, gal ir aš pažįstu, nieko nesako, kalbą kita linkme nusuka. Sakau duok man jos telefoną, aš paklausiu buvo kas nors ar nebuvo. Aišku, kad neduos. Net neabejoju, kad buvo, manau ir dabar vyksta. Žinau tik kad taip lengvai, kaip kad pas Ubuntu būtų, pas mane tikrai nebus.
Papildyta:
Daugiau neberašysiu nieko. Turiu kam apie savo problemas išsipasakot ir gyvai. Ačiū Moonte ir kitoms už patarimus, jūs man padėjot likti žmogum, ne kojų patiesalu...

skambinti kitai moteriai paklausi - ar buvo kažkas ar nebuvo? Kas per fak - kam to reikia? Svarbiausia atsakyti sau į klausimą - ar sutuoktinio buvimas tavo gyvenime daro tavo gyvenimą geresniu ar ne. Jei daro - nekreipk dėmesio į tą kitą moterį, jei nedaro - tai nepaisant to, ar yra kita moteris ar ne, su vyru reikia atsisveikinti.
Atsakyti

skambinti kitai moteriai paklausi - ar buvo kažkas ar nebuvo? Kas per fak - kam to reikia? Svarbiausia atsakyti sau į klausimą - ar sutuoktinio buvimas tavo gyvenime daro tavo gyvenimą geresniu ar ne. Jei daro - nekreipk dėmesio į tą kitą moterį, jei nedaro - tai nepaisant to, ar yra kita moteris ar ne, su vyru reikia atsisveikinti.

:D :D :D

Pasakysi sau - nekreipk demesio ir nekreipsi. Tu nesupranti kad kiti zmones nera tokie kaip tu. Jiems svarbu istikimybe ir niekaip to neisrausi bei nepakeisi.

Atsakyti

Visažinė. Bet tu kaip visada neteisi. Jis dar net negrįžo. Nieko naujo mano fronte, kol jo nėra mums dviese gera, galėtų ir negrįžti...
Aišku išsiriejom telefonu (kai vaikas negirdėjo), jis vaidina kad nieko nebuvo, tipo prisikalbėjo, o ana prisigalvojo visko ir rašinėjo žinutes. Klausiu kas ji tokia, gal ir aš pažįstu, nieko nesako, kalbą kita linkme nusuka. Sakau duok man jos telefoną, aš paklausiu buvo kas nors ar nebuvo. Aišku, kad neduos. Net neabejoju, kad buvo, manau ir dabar vyksta. Žinau tik kad taip lengvai, kaip kad pas Ubuntu būtų, pas mane tikrai nebus.
Papildyta:
Daugiau neberašysiu nieko. Turiu kam apie savo problemas išsipasakot ir gyvai. Ačiū Moonte ir kitoms už patarimus, jūs man padėjot likti žmogum, ne kojų patiesalu...

Sekmes ir stiprybes!

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 09 21, 11:00)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ciccio" data-cid="71807459" data-time="1505980235"><div><p>skambinti kitai moteriai paklausi - ar buvo kažkas ar nebuvo? Kas per fak - kam to reikia? Svarbiausia atsakyti sau į klausimą - ar sutuoktinio buvimas tavo gyvenime daro tavo gyvenimą geresniu ar ne. Jei daro - nekreipk dėmesio į tą kitą moterį, jei nedaro - tai nepaisant to, ar yra kita moteris ar ne, su vyru reikia atsisveikinti.</p></div></blockquote><p> biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
</p><p>Pasakysi sau - nekreipk demesio ir nekreipsi. Tu nesupranti kad kiti zmones nera tokie kaip tu. Jiems svarbu istikimybe ir niekaip to neisrausi bei nepakeisi.
</p>

jei ta ištikimybė tokia svarbi, tai kodėl tada reikia stradalinti - po pirmo įtarimo atsisveikini. Kam stradalinti, aiškintis, atleidinėti, o dažnai - susitaikyti ir toliau kartu gyventi? Matyt - ne tokia ir svarbi, tiesiog dar vienas pretekstas koncenturotis į nereikšmingus dalykus ir sunkinti sau gyvenimą. Nes "ak, aš vargšė, ak mane apgavo" - easy, niekas niekada neturi tikslo apgauti būtent žmonos, tikslas visuomet yra pasikirkinti su kita. Na, nebent kai koks nors durnisu ar durnė nusprendžia tokiu būdu "atkeršyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 21 rugsėjo 2017 - 10:17

jei ta ištikimybė tokia svarbi, tai kodėl tada reikia stradalinti - po pirmo įtarimo atsisveikini. Kam stradalinti, aiškintis, atleidinėti, o dažnai - susitaikyti ir toliau kartu gyventi? Matyt - ne tokia ir svarbi, tiesiog dar vienas pretekstas koncenturotis į nereikšmingus dalykus ir sunkinti sau gyvenimą. Nes "ak, aš vargšė, ak mane apgavo" - easy, niekas niekada neturi tikslo apgauti būtent žmonos, tikslas visuomet yra pasikirkinti su kita. Na, nebent kai koks nors durnisu ar durnė nusprendžia tokiu būdu "atkeršyti.

Nes zmones ne robotai Ciccio. 20 m kartu pragyvenus, visas gyvenimas susietas su sutuoktiniu: namai, draugai, vaikai. Be to, apskritai tokius sprendimus reikia priimti ne ant karstuju, vos ne isterijos busenoje, o nusiraminus, pasverus, issikalbejus.

As dar karta sakau, kad ne visi tokie kaip tu. Man tu is forumo atrodai neturinti jokiu emociju, kaip koks kompiuteris. As nekritikuoju, jei tau gerai, tai valio, bet turi suvokti, jog zmones skirtingi.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 09 21, 11:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ciccio" data-cid="71807515" data-time="1505981676"><div><p>jei ta ištikimybė tokia svarbi, tai kodėl tada reikia stradalinti - po pirmo įtarimo atsisveikini. Kam stradalinti, aiškintis, atleidinėti, o dažnai - susitaikyti ir toliau kartu gyventi? Matyt - ne tokia ir svarbi, tiesiog dar vienas pretekstas koncenturotis į nereikšmingus dalykus ir sunkinti sau gyvenimą. Nes "ak, aš vargšė, ak mane apgavo" - easy, niekas niekada neturi tikslo apgauti būtent žmonos, tikslas visuomet yra pasikirkinti su kita. Na, nebent kai koks nors durnisu ar durnė nusprendžia tokiu būdu "atkeršyti.</p></div></blockquote><p>Nes zmones ne robotai Ciccio. 20 m kartu pragyvenus, visas gyvenimas susietas su sutuoktiniu: namai, draugai, vaikai. Be to, apskritai tokius sprendimus reikia priimti ne ant karstuju, vos ne isterijos busenoje, o nusiraminus, pasverus, issikalbejus.
</p><p>As dar karta sakau, kad ne visi tokie kaip tu. Man tu is forumo atrodai neturinti jokiu emociju, kaip koks kompiuteris. As nekritikuoju, jei tau gerai, tai valio, bet turi suvokti, jog zmones skirtingi.
</p>

todėl, kad žmonės pernelyg susikoncentravę į procesą, o ne į rezultatą. Reikia eiti ne nuo proceso link rezultato, o nuo rezultato link proceso. Ir tik tada, kai suvoki, kokio rezultato tu nori - gali atitinkamai reaguoti ir elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 09 21, 11:00)
</p><p>Pasakysi sau - nekreipk demesio ir nekreipsi. Tu nesupranti kad kiti zmones nera tokie kaip tu. Jiems svarbu istikimybe ir niekaip to neisrausi bei nepakeisi.
</p>

kad butu meile taip svarbu, kaip istikymybe, nebutu porblemu del istikimybes...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 21, 11:59)
kad butu meile taip svarbu, kaip istikymybe, nebutu porblemu del istikimybes...

[QUOTE]
meilė su ištikimybe turi daug mažiau bendrumo nei žmonės įsitikinę.
Atsakyti
As autores vietoj tikrai nekaulyciau meiluzes telefono ir jai neskambinciau.
Kam sito reikia? Tik kvailai pasirodysit pries vyra.

Rekomenduoju nuotaikai prasiskaidrinti paziurei filma " Kita moteri" su Cameron Diaz. biggrin.gif . Gal kokiu ideju rasit ax.gif .
Atsakyti
[quote=Ciccio,2017 09 21, 12:01]
[QUOTE]
meilė su ištikimybe turi daug mažiau bendrumo nei žmonės įsitikinę.
[/quote]
Gal kaip kam. Manau ir nemylint galima buti istikimam, o mylint kazin ar busi neisitikimas? Aisku dar yra ir savos vertybes, kas tau gyvenime svarbu, kaip i save ziuri ir t.t.
As gal pirmiausiai del gerbimo saves nesiveliu i aferas ir nemiegu su kitais vyrais, dar ir del tam tikros savo pasaulio filosofijos, galu gale ir nesveika biggrin.gif ..ir asiku negaleciau taip savo vyro iskaudint, jei jau noreciau but su kitu, tai is kart pasaukau issiskiriam. Ir galu gale kaip vaikams i akis paziureret, jei suki tokias aferas?
Atsakyti