Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras turi meilužę

QUOTE(virga @ 2017 09 15, 00:15)
O kur pati esi dingusi?  blink.gif


Aš? Rodos niekur nedingau, gal tik kitose temose bendraujam. Kedofilija pasibaigė, draugai išsilakstė. O šiaip visai norėčiau gyvai su tavim susitikti, gal visai netoli gyvenam, gal prasilenkiam kaip nebendravusios.
Ups, tik dabar daskaičiau, kad nebe LT gyveni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 14 rugsėjo 2017 - 23:33
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 14, 23:39)
Nu tai palauk esi tikinti kriskcione, tai kodel klausi ka daryti? Juk turetum tada zinot ,ka daryti, pirmiausia nueiti pas kuniga kur lankaisi ir pasisneketi, jis tau duos patarimu, nuramins.
cia gana ismintingi kunigo zodziai apie seima...
https://www.youtube....h?v=r3paWAdolCg

O kodel reikia vaistus gerti, jei nepaslapatis? gal visgi vyrui reikejo daugiau nei isivaizdavai? Gal buvo gerai, kol buvo libido didesnis, o kai sumazejo prasidejo badas? unsure.gif



Kur aš klausiau, ką daryti? smile.gif Man neteko susidurti su neištikimybe.
Geriu vaistus, nes sergu. Vyrui "badauti" netenka.
Atsakyti

Nu tai palauk esi tikinti kriskcione, tai kodel klausi ka daryti? Juk turetum tada zinot ,ka daryti, pirmiausia nueiti pas kuniga kur lankaisi ir pasisneketi, jis tau duos patarimu, nuramins.
cia gana ismintingi kunigo zodziai apie seima...
https://www.youtube....h?v=r3paWAdolCg

O kodel reikia vaistus gerti, jei nepaslapatis? gal visgi vyrui reikejo daugiau nei isivaizdavai? Gal buvo gerai, kol buvo libido didesnis, o kai sumazejo prasidejo badas? unsure.gif

Cia ne temos autore rase. Agrefa kiek suprantu cia neiesko patarimu, o komentuoja autores situacija. 

Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 09 14, 21:42)
Jokiu budu nevaidinkite aukos ir viduje nebukite auka, tai per didele prabanga. Susiraskite sau veikla, tai kas jums tinka ir patinka. Eikite su vaiku zaisti boulinga, baseina. Si veikla jus atitrauks nuo slogiu minciu, ir suartins su sunumi. Pati uzsirasykite i kokiu lotinu sokiu kursus, pradekite mokytis kalbu. Bent jau man veikla visada padedavo isgyventi negandas. Taip save uzimdavau, kad neturejau laiko saves gailetis. AS neturiu isdavystes patirties, bet turiu skyrybu patirti.


Tikrai ne vistiems tai tinka. Toli gražu. Neturėjau nei išdavystės, nei skyrybų, bet žinau, kad man tai netiktų. Nes tai dirbtina. Nesijausčiau gerai. Neištikimybės faktą turėjo draugė, bendradarbė ir kaip nekeista visi davė panašius patarimus, eik ten, daryk tą. Ir jos darė ir pačios sakė, kad dar blogiau jautėsi. Nes nei nauja suknelė, nei baseinas, nei šokių pamokos niekaip nepanaikins to skausmo širdyje, tos įtampos namuose, to jausmo, kad nėra gerai, taip laiką užims, bet tik tiek. O sėdėjimas su drauge kavinėje plepant, niekaip neišspręs problemų šeimoje. Ta prasme visas tas ėjimas ir kažko dirbtinai darymas, tas ko realiai jei santykiai būtų geri ir šeimoje viskas tvarkoje, tu to tiesiog nedarytum, suteikdavo joms nemalonų jausmą. Juk vistiek reikia sugrįžti į namus, kur jau nėra taip kaip buvo, kur slegianti įtampa ir t.t. Aš asmeniškai nevaidinčiau ir nelaukčiau, tiesiog sėsčiau ir kalbėčiau čia ir dabar. Man reikia aiškumo gyvenime, o ne laukimo, gal kada po pusmečio mes pasikalbėsim, o iki to aš bandysiu pavaidinti pirmiausia pati prieš save, kad man patinka mokytis kalbų. Juk darau tai ne dėl to, kad norėjau ir tikslą turėjau, o dėl to, kad vyras neištikimas buvo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 09 14, 23:09)
Aš? Rodos niekur nedingau, gal tik kitose temose bendraujam. Kedofilija pasibaigė, draugai išsilakstė. O šiaip visai norėčiau gyvai su tavim susitikti, gal visai netoli gyvenam, gal prasilenkiam kaip nebendravusios.
Ups, tik dabar daskaičiau, kad nebe LT gyveni ax.gif

Nieko tokio. Atvaziuoju ir i Lietuva. mirksiukas.gif

O siaip mes bendraujame ir gyvai susitikinejame bendraminciu temoje +- 40. Prisijunk prie musu smagios kompanijos.
Atsakyti
Aciu merginos, Dziaugiuosi kad kazkam tiko, mano pasvarstymai 4u.gif

QUOTE(Aimeja @ 2017 09 15, 09:20)
Tikrai ne vistiems tai tinka. Toli gražu. Neturėjau nei išdavystės, nei skyrybų, bet žinau, kad  man tai netiktų. Nes tai dirbtina. Nesijausčiau gerai. Neištikimybės faktą turėjo draugė, bendradarbė ir kaip nekeista visi davė panašius patarimus, eik ten, daryk tą. Ir jos darė ir pačios sakė, kad dar blogiau jautėsi. Nes nei nauja suknelė, nei baseinas, nei šokių pamokos niekaip nepanaikins to skausmo širdyje, tos įtampos namuose, to jausmo, kad nėra gerai, taip laiką užims, bet tik tiek. O sėdėjimas su drauge kavinėje  plepant, niekaip neišspręs problemų šeimoje. Ta prasme visas tas ėjimas ir kažko dirbtinai darymas, tas ko realiai jei santykiai būtų geri ir šeimoje viskas tvarkoje, tu to tiesiog nedarytum, suteikdavo joms  nemalonų jausmą.  Juk vistiek reikia sugrįžti į namus, kur jau nėra taip kaip buvo, kur slegianti įtampa ir t.t. Aš asmeniškai nevaidinčiau ir nelaukčiau, tiesiog sėsčiau ir kalbėčiau čia ir dabar. Man reikia aiškumo gyvenime, o ne laukimo, gal kada po pusmečio mes pasikalbėsim, o iki to aš bandysiu pavaidinti pirmiausia pati prieš save, kad man patinka mokytis kalbų. Juk darau tai ne dėl to, kad norėjau ir tikslą turėjau, o dėl to, kad vyras neištikimas buvo.  unsure.gif


Aimeja, neketinu gincytis, mes skirtingi, as parasiau tai kas tiko man, kaip as sprendziau panasia situacija.

Nieko nereikia daryti dirbtinai, kaip rasiau reikia uzsiimti veikla kuri tau TINKA IR PATINKA. As tuo metu padariau viska ka ilgus metus norejau, bet del vienokiu ar kitokiu aplinkybiu atideliojau. Megstu sokti, todel ir uzsirasiau i kursus, kiekviena savaitgali kartu su sunumi ismaiseme visa Lietuva, mazus miestukus, kaimelius, tyrinejoje istorini pavelda. Nesedejom namuose.
Man veikla reikalinga, buvo gelbejimosi ratu, galimai kad as esu veiklos zmogus, veikla man padejo atsiriboti nuo saves gailejimosi.
SAkot grizti i namus yra problematiska... O kas sako kad bus lengva? O sedeti namuose ir saves gailetis nuo to bus lengviau?

Nezinau, kaip rasiau pradzioje, svarbu kad zmogus valdytu situcija, o ne situacija zmogu.

As ne pries isgirsti jums tinkanti metoda, kaip ivekti panasaus pobudzio situacija, kad jus joje jaustumetes NATURALIAI.

Sakot sesti ir sneketi... Sneketi galima, su salyga kad zmones KLAUSOSI VIENAS KITA, stinka kad turi problema, kuria reikia spresti abiem. O dabar, vyras meluoja neigia, kad yra problema, kaltina zmona del pavydo scenu...

Ka duos snekejimas dabar? Sorry, nieko, vyras stoves gynybos pozoje, neigs viska, moteris bus itakotas emociju, kurias bus snunku valdyti, nes jos "sviezios", nuoskaudos darys itaka, bus priskaldyta malku. Na ir ka duos sis kalbejimas? Sakot aiskuma? Koki?

Mano galva, krize reikia spresti ne ant karstuju, zinoma jei ketini skirtis, tai puiki proga issidraskyti, iskaudinus vienas kita.

Nezinau, as linkusi situacija valdyti, o tam kad valdyti as turiu atausti, bent jau man reikia laiko, i viska paziureti racionaliai.

Tai velgi viskas labai subjektyvu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 15 rugsėjo 2017 - 09:18
QUOTE(virga @ 2017 09 14, 19:29)


Teroriste neatidziai skaitei mano zinute. Rasiau: Mums jau tiek metu, kad nera ko draskytis.  mirksiukas.gif
Bet, jei buciau jaunesne, manau negyvenciau su savo vyru. Kazkas negriztamai vistiek nutruksta.
Ir kai aistros nurimsta, supranti, kad tas plysis niekur nedingo.  mirksiukas.gif


skaiciau, bet nesupratau ka norit pasakyti tuo, kad draskytis ner ko. Kad tipo, jau nesvarbu istikimas zmogus ar ne? Kad svarbu tik gera vyra salia turet, o jei tas laksto pas kitas, tai cia ne joks blogumas? Na, gal su laiku ir taip... Bet man kol kas tai tikrai ne. Man svarbu pagarba ir pasitikejimas. Labai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Bestygė @ 2017 09 15, 08:39)
Kur aš klausiau, ką daryti? smile.gif Man neteko susidurti su neištikimybe.
Geriu vaistus, nes sergu. Vyrui "badauti" netenka.

atleiskit, nepaskaiciau nico kazkaip pasirode, kad autore raso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2017 09 15, 11:00)
skaiciau, bet nesupratau ka norit pasakyti tuo, kad draskytis ner ko. Kad tipo, jau nesvarbu istikimas zmogus ar ne? Kad svarbu tik gera vyra salia turet, o jei tas laksto pas kitas, tai cia ne joks blogumas? Na, gal su laiku ir taip... Bet man kol kas tai tikrai ne. Man svarbu pagarba ir pasitikejimas. Labai svarbu.


Mergaites, nemanau kad siuo metu deretu idemiai nagrineti temos autores postus. Jie visi, ypac paskutiniai, persmelkti emociju. Tam paciam poste rasime daug priestaravimu - emociju kaitu, pradedant pykciu, nepasitikejimu, demonstruojamu abejingumu, liudesiu, baigiant baime del ateities. Visi sie jausmai autore aplanke berasant si posta. O jausmai itakoti streso, kaip mes zinome yra iracionalus.

Mes galime padeti autorei tik hipotetiskai diskutuodamos, gvildenadmos panasias situacijas, savo patirtys, ji pati atsirinks kas jai tiks. Kol kas neveliant jos i diskusija, bent jau tol kol ji nesustipres, neras savyje vidines stiprybes.

Itariu, grizo vyras... Dabar jai emociskai ir fiziskai turetu buti labai sunku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 15 rugsėjo 2017 - 15:08
QUOTE(virga @ 2017 09 15, 10:31)
Nieko tokio. Atvaziuoju ir i Lietuva.  mirksiukas.gif

O siaip mes bendraujame ir gyvai susitikinejame bendraminciu temoje +- 40. Prisijunk prie musu smagios kompanijos.

Ačiū už kvietimą, mielai prisijungsiu. Greitu laiku, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2017 09 15, 10:00)
skaiciau, bet nesupratau ka norit pasakyti tuo, kad draskytis ner ko. Kad tipo, jau nesvarbu istikimas zmogus ar ne? Kad svarbu tik gera vyra salia turet, o jei tas laksto pas kitas, tai cia ne joks blogumas? Na, gal su laiku ir taip... Bet man kol kas tai tikrai ne. Man svarbu pagarba ir pasitikejimas. Labai svarbu.

Norejau pasakyti, kad mums abiems metu daug. mirksiukas.gif Negi taip sunku suprasti? mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2017 09 15, 16:25)
Ačiū už kvietimą, mielai prisijungsiu. Greitu laiku, 4u.gif


Gerai. Lauksim. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 09 14, 13:35)
O neturi kokio artimo zmogaus, su kuriuo galetum issikalbeti?

Keista, visos artimiausios draugės begyvenant su vyru kažkur ėjo nuėjo užmarštin, dabartinės draugės vyro draugų žmonos, nenoriu su jomis atvirauti. Vakar senai draugei paskambinau, prieš 10 metų mano kailyje buvusiai, atitolusios buvom paskutiniu metu visai. Atvažiavo (jos sūnus jau pilnametis) nakvojo, prisiminėm senus gerus laikus, jaunystę. Galvoju kiek aš netekau ištekėdama...

QUOTE(Moonte @ 2017 09 15, 15:06)

Itariu, grizo vyras... Dabar jai emociskai ir fiziskai turetu buti labai sunku.

Ne, negrįžo, labai nelaukiu tos minutės. Moonte, jūsų patarimai kaip Dievui į ausį, labai ačiū.
Aš susitvarkiau pas notarę dokumentus, kitam savaigaliui kelionę su sūnum išsipirkau. Dar kitą savaitgalį su drauge į Rigą važiuosim, ji užsakė bilietus į Operos teatrą (100 metų nebuvau). Rytoj su sūnum į baseiną einam. Galvoju, kokia aš būvau nelaisva su vyru gyvendama. Dabar darysiu tai ką noriu, nesvarbu išsiskirsim ar ne, dabar gyvensiu sau. Gal ir nesiskirčiau, gal atleisčiau jei sūnus nebūtų sužinojęs. Kokį dabar šeimos modelį gaus, matys, kad galima žmoną apgaudinėti, ji vis vien atleidžia. Vakar skambino vaikui, jis negirdėjo, ruošė pamokas, paskui man skambino, nekėliau ragelio, vaikas klausia kodėl nekeliu, sakau, dabar draugė yra, paskui perskambinsiu. Siandien sūnui skambina, o jis manes klausia ar kelti.Sakau, kaip nori taip ir daryk. Pakėlė, bet šnekėjo "valdiškai". Ačiū, Moonte, dar kartą. Jaučiuosi daug stipresnė, nors korminas dar ir graužia širdį.
Atsakyti