Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2017 11 09, 15:21)
As viena is VS pirkau per galva maunama, tai vajez, kol isikinkiau... biggrin.gif

o vs braletes su paketinimais ar be? koki dydi imtumet 70a?
Atsakyti
Aha, man irgi klausimas, kaip atrodo 36 C krūtinė braletėje be pakietinimų unsure.gif Nelabai įsivaizduoju.
Atsakyti
Ačiū už nuorodą 4u.gif Išsiunčiau, tikiuosi atitiks pagal lentelę jų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2017 11 09, 14:18)
jos segasi per prieki  4u.gif

as usa liemenele imu 36C, braletes L dydis man tinka, gal kiek pades  4u.gif


ačiū,kažkaip nepastebėjau to užsegimo, gal kaip kurių modelių rolleyes.gif

QUOTE(linamog @ 2017 11 09, 14:21)
As viena is VS pirkau per galva maunama, tai vajez, kol isikinkiau... biggrin.gif


tai va va, aš save taip ir matau rangantis ir kankinantis biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(JMD @ 2017 11 09, 14:33)
hmmm, nei viena nesisega biggrin.gif bent jau mano biggrin.gif uzsimaunu kaip "maike" biggrin.gif


nu bet kaip???? patogu? hmm.gif nes aš įsivaizduoju, kad turėtų būt bais nepatogu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 11 09, 13:21)
As viena is VS pirkau per galva maunama, tai vajez, kol isikinkiau... biggrin.gif

Net nuotaiką pakėlė ir pasakymas,ir įsivaizdavimas ,juolab ,kad ir pačiai panašiai yr buvę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2017 11 09, 14:39)
Jeigu kuprines teisingos tai negali skirtis ju aukstis, plotis, petnesu vieta. Vienas kas gali skirtis tai kuprines priekis dezese kietas o kitose minkstas. Nezinau as teisingu deziu pradinukam virs kilogramo. Paprastai buna nuo 760 gramu iki 920gr. Is esmes juokingai atrodytu gali tik ispustas dezes vaizdas bet jis skirtas tam kad nesiglamzytu tarkim pratybu minksti kampai... 😊 o dugnas turi but kietas visose teisingose VAIKAMS skirtose kuprinese.


jūsų visus minimus teisingos kuprinės reikalavimus atitinka potterybarn kuprinė, kurią jūs prilyginot sporto krepšiui biggrin.gif vienintelis jos skirtumas nuo dėžės, kad ji ne dėžės formos ir svoris jos S dydžio 500 gr. O tai apie ką kalbat (kietas dugnas, petnešos ir pan.) ji viską turi.
O teisingos kuprinės dar ir dydis turi būti teisingas, nes vaikas vaikui nelygus. Kai klasėje tarp vaikų skirtumas po 10 kg ir po min. 20 cm., tai jie niekaip negali būti su vienodomis kuprinėmis.
Todėl visiems vaikams vienodų teisingų kuprinių tiesiog nėra ir būti negali. Kiekvienas renkasi pagal save mirksiukas.gif galų gale ir skoniai skiriasi mirksiukas.gif vienam dėžė gražu, o man ji baisi tongue.gif
Atsakyti
Aš su pilnu B imu M dydi, dabar kai nestuke.gif tai jauciu ir L gerai butu biggrin.gif
Atsakyti
Damos, JCREW IR JCREW FACTORY uzsakymu laukiame TIK SU NUORODOMIS
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2017 11 09, 13:54)
ačiū,kažkaip nepastebėjau to užsegimo, gal kaip kurių modelių rolleyes.gif
tai va va, aš save taip ir matau rangantis ir kankinantis biggrin.gif  biggrin.gif
nu bet kaip???? patogu? hmm.gif nes aš įsivaizduoju, kad turėtų būt bais nepatogu doh.gif

mano D pilnumas, man amžiais pjauna ir spaudžia tie dratai lifčikuose, o braletės tos alia man patinka, kad man bais patogu ir laiko nerealiai gerai.
Atsakyti
O kur perkat nesintetinius, medvilninius liemenukus? VS Cotton lingerie serijoj liko tik kelnaitės. Įvedžiau VS paieškoj cotton fabric, tai vis tiek meta tik nailonines ir poliesterines liemenėles... Kur dar ieškot natūralių, bet ne bobutiškų ir ne nėsčiom-žindančiom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipiriukas: 09 lapkričio 2017 - 14:07
QUOTE(Carlin @ 2017 11 09, 15:56)
jūsų visus minimus teisingos kuprinės reikalavimus atitinka potterybarn kuprinė, kurią jūs prilyginot sporto krepšiui biggrin.gif vienintelis jos skirtumas nuo dėžės, kad ji ne dėžės formos ir svoris jos S dydžio 500 gr. O tai apie ką kalbat (kietas dugnas, petnešos ir pan.) ji viską turi.
O teisingos kuprinės dar ir dydis turi būti teisingas, nes vaikas vaikui nelygus. Kai klasėje tarp vaikų skirtumas po 10 kg ir po min. 20 cm., tai jie niekaip negali būti su vienodomis kuprinėmis.
Todėl visiems vaikams vienodų teisingų kuprinių tiesiog nėra ir būti negali. Kiekvienas renkasi pagal save  mirksiukas.gif galų gale ir skoniai skiriasi  mirksiukas.gif  vienam dėžė gražu, o man ji baisi  tongue.gif


As nieko nelyginau. Tik parasiau jeigu svarbu tik svoris ir dydis mazas tai tada sporto krepsys. Kam kuprine maisto deuztei su gertuve... tam tada yra priespeciu krepseliaii smile.gif Taip as kaip tik ta ir akcentavau kad kuprines aukstis ir plotis turi buti pagal vaiko dydi ir tai yra pagrindas renkantis, o ne vien svoris ir mazas dydis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivullka @ 2017 11 09, 14:43)
o vs braletes su paketinimais ar be? koki dydi imtumet 70a?

Hmz.. braleciu esme lyg ir yra, kad jos be kietinimus, medzigikes tik.

QUOTE(JMD @ 2017 11 09, 15:05)
mano D pilnumas, man amžiais pjauna ir spaudžia tie dratai lifčikuose, o braletės tos alia man patinka, kad man bais patogu ir laiko nerealiai gerai.

Braletes su D? unsure.gif Kokias perkat?
As nebent ja isivaizduoju ant virsaus minimaizerio (sau) biggrin.gif
Atsakyti