Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Sveiki! Ar užsakote Tringl maudymukus? Jau savaitė kaip varvinu akis dydį rinkdamasi, tai dar be to prisigasdinau, kad niekas neaišku su muitais. Ar Per JAV nėra jokių problemų? Gal daugiau atsirastų norinčių pirkti?

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 01 15, 16:32)
36 sakyčiau. Nes mano toks gal 36,5. Iš ilgio gerio, bet spaudžia per plotį. Ir žiauriai spaudžia.
Papildyta:
Virš pėdos kailio nėra. Tik vidpadis kailinis ir visas aulas.


Bet čia jie neklasikiniai? Nes klasikinių perku 5, visų kitų reiktų 6, tik va keltis aukštoka pas mane, problema būtų autis unsure.gif
Atsakyti
37.49 https://factory.jcre...es=02567-BL8133
Atsakyti
Sveikos!Sakykite ar Vilniaus dezute 555 dar negauta?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2018 01 15, 16:40)
As laukiu parkeliaujant. Pagal atsiliepimus, tai fainas turetu but smile.gif
Papildyta:
Merginos, noriu paklausti, ar su 168 cm ugiu 14 dydzio rankoves nebus trumpos?

vartotojo įkelta nuotrauka

Bus
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas galit pakomentuot Jcrew vyrisku marskiniu dydzius? Paprastai vyras nesioja M dydi. Imt iprasta dydi ar mazesnius? moteriskus tai visus imu dydziu ar net dviem mazesnius smile.gif o kaip su vyriskais dydziais? Komentaru prie norimu marskiniu nera 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2018 01 15, 16:11)
Bet čia jie neklasikiniai? Nes klasikinių perku 5, visų kitų reiktų 6, tik va keltis aukštoka pas mane, problema  būtų autis  unsure.gif


Ne, neklasikiniai. Mano visi turimo klasikiniai ugg 6 dydžio, o šie maži. Vidpadis 23,2 cm.
Atsakyti
QUOTE(Softe24 @ 2018 01 15, 16:21)
Sveiki, 

Gal kas galit pakomentuot Jcrew vyrisku marskiniu dydzius? Paprastai vyras nesioja M dydi. Imt iprasta dydi ar mazesnius?  moteriskus tai visus imu dydziu ar net dviem mazesnius smile.gif o kaip su vyriskais dydziais? Komentaru prie norimu marskiniu nera  4u.gif

Imkit iprasta dydi.
Atsakyti
Sveiki,o 6pm viskam 25% nuolaida?
Atsakyti
Laba diena smile.gif



QUOTE(Florena @ 2018 01 15, 16:41)
Sveiki,o 6pm viskam 25% nuolaida?

galioja prekems is siu nuorodu
https://www.6pm.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 15 sausio 2018 - 16:51
Aciu pasisakusioms del TH batu 4u.gif


Shopspring pirksite su 20 proc ar jau pirkote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivonele25 @ 2018 01 15, 17:19)
Sveikos!Sakykite ar Vilniaus dezute 555 dar negauta?

Dar ne 4u.gif
Atsakyti