Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(monera @ 2017 10 03, 07:57)
<p>Sakykit, o kaip vyksta kelionės keitimo procesas?Matau, kad mano kelionė atpigo hmm.gif .</p>

Kada pirkote kelionę ir kas organizatorius (Novaturas, Teztour, Kiddy)?
Atsakyti

Pirkau rugsejo 11 d. Organizatorius teztour.

Atsakyti
QUOTE(monera @ 2017 10 03, 09:54)
<p>Pirkau rugsejo 11 d. Organizatorius teztour.</p>

Nemokamas keitimas leidžiamas tik kelionėms įsigytoms per išankstinius pirkimus, su sąlyga kad iki keliones liko ne mažiau nei 21d.
Aš labai abejoju, kad dabar jums leis keist kelionę dėl to kad kaina tapo mažesnė 4u.gif
Atsakyti

Dėkui už info, tai sėdėsiu rami ir lauksiu kelionės😊

Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2017 10 03, 11:03)
Nemokamas keitimas leidžiamas tik kelionėms įsigytoms per išankstinius pirkimus, su sąlyga kad iki keliones liko ne mažiau nei 21d.
Aš labai abejoju, kad dabar jums leis keist kelionę dėl to kad kaina tapo mažesnė  4u.gif

mums neleido deja gal butu ir padare salyga bet pries akis nupute likusias lasivas 4 vietas lektuve. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monera @ 2017 10 03, 07:57)
<p>Sakykit, o kaip vyksta kelionės keitimo procesas?Matau, kad mano kelionė atpigo hmm.gif .</p>

kreipkites i agenta gal pades. mes pirkom vasari bet keist galejome, aisku jei agentas paslaugus.


Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 10 03, 12:56)
kreipkites i agenta gal pades. mes pirkom vasari bet keist galejome, aisku jei agentas paslaugus.

taip as tau pritariu, is ryto ankstyvo pirmadieni parasiau agentei kad like keturios vietos lektuve ir norim prasiilginti kelione, tempe ilgokai guma, o po to parase, kad nebelike vietu lektuve, imu galvoti kad gal vis tik reikia imti ir pirktis kelione tik inetrnetu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 03 spalio 2017 - 12:33
QUOTE(monera @ 2017 10 03, 09:54)
<p>Pirkau rugsejo 11 d. Organizatorius teztour.</p>

dar labai priklauso, kiek liko laiko iki keliones, nes jei liko maziau nei 21d, jokio keitimo nepadarys ir geriausias agentas... 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės,jei turiu DnB Visa Credit kortelę-galiu būt rami dėl kelionės draudimo? ax.gif ax.gif Banke patikino,kad TIKRAI jos gana keliaujant 2 suaugusiems ir 2 vaikams...
Atsakyti
QUOTE(Twixx @ 2017 10 03, 16:29)
Mergaitės,jei turiu DnB Visa Credit kortelę-galiu būt rami dėl kelionės draudimo? ax.gif  ax.gif Banke patikino,kad TIKRAI  jos gana keliaujant 2 suaugusiems ir 2 vaikams...

Mes is banko papraseme garantinio rasto su parasu, antspaudu anglu kalba, kuriame surasyta korteles savininkas, kortos numeris ir garantija, kad draudimines islaidos bus padengtos. Sake, kad jis nebutinas, grynai del paciu ramybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 03 spalio 2017 - 16:39

Gal patarsit kiek ir kokios valiutos grynųjų turėti(arbatpinigiams, smulkmenoms )?

Atsakyti

Mergaitės,jei turiu DnB Visa Credit kortelę-galiu būt rami dėl kelionės draudimo? ax.gifax.gifBanke patikino,kad TIKRAI jos gana keliaujant 2 suaugusiems ir 2 vaikams...

Mes turėjome Swed banko auksinę kreditinę kortelę, ligoninėje užteko parodyti ją ir jokių daugiau problemų nebuvo 

Atsakyti