Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Pirkom i resort, emem standartini kambari, mums vietos pakako. Buvom nuo 05.10 iki 05.20, paskutiniom dienom girdejau, kad daug ka jau i Harmony apgyvendina, nes resort praktiskai pilnas. Nezinau kaip papludimys pries tai atrode, bet ir dabar neipatingai, arciau harmony geriau, o arciau atrakcionu tai su siukslem. Didzioji dauguma prie baseinu, papludimyje labai nedaug zmoniu. Buvom 2+2, tai raktu gavom 2, o ranksluoscius 4.

Atsakyti
QUOTE(Angelina11 @ 2018 05 23, 08:28)
<p>Saphir 4 einant vakarieniaut reikia ilgu kelniu ir pan ar galima eiti su sortais maikute ir tapkemis?</p>

Nu man tai nera baisiau kai su sliopkem i restorana ateina blink.gif Arba is "plezo" tiesiai i lektuva.Pachmelingi,su papludimio sortais ir sliopkem doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pina111: 23 gegužės 2018 - 20:18
QUOTE(Pina111 @ 2018 05 23, 21:16)
Nu man tai nera baisiau kai su sliopkem i restorana ateina blink.gif Arba is "plezo" tiesiai i lektuva.Pachmelingi,su papludimio sortais ir sliopkem doh.gif

Dar gal šlapiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pina111 @ 2018 05 23, 21:16)
Nu man tai nera baisiau kai su sliopkem i restorana ateina blink.gif Arba is "plezo" tiesiai i lektuva.Pachmelingi,su papludimio sortais ir sliopkem doh.gif

Pritariu...bet jau buvo gincas ta tema, tai naujo uzkurt nebesinori biggrin.gif Aisku, tos sliopkes sliopkem nelygu, jei kazkokios grazios, brandines prie ne pliaziniu sortu tai puse bedos, bet kai ateina toks visas ka tik "nuo pliazo" su papigiaiskom guminem tapkem nudriskusiom tai sorry..bet cia jau kulturos, mentaliteto, issiauklejimo reikalas. Galu gale, vyrai turi basutes, bent jau turetu turet jas vasarai rolleyes.gif Aisku nesidedant po jom kojiniu iki puses blauzdos biggrin.gif biggrin.gif Ir apskritai, man nuosirdziai keista, kad zmonems kyla klausimas kaip jie turi apsirengti vakarienei, kad neatrodytu kaip balta varna, man pvz tokiu klausimu nekyla...gal todel, kad mano sema nesugalvotu poilsiaudami 5 zv. viesbuty eit vakarienes su papludimio apranga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 24 gegužės 2018 - 08:27
Aš tai galiu pasidžiaugti, kad daugumoje lietuviai tikrai tvarkingi žmonės, ir akcentuojama apranga restorane, net prie durų pavyzdys , kad su papludimio apranga neileidzia smile.gif nes tiesiog as net blogai jausciausi su maudymke sededama prie serviruoto stalo su staltiese ir pan.
Atsakyti
Kažkada kai skridom su Small Planet, vaikams duodavo spalvotus pieštukus. Ar dabar duoda? Ar visgi savo pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2018 05 24, 15:34)
Kažkada kai skridom su Small Planet, vaikams duodavo spalvotus pieštukus. Ar dabar duoda? Ar visgi savo pasiimti?

Duoda
Atsakyti
QUOTE(*Marijaa* @ 2018 05 24, 18:33)

o jei registruojies internetu i small palnet, ar galima pasirinkt vietas sedet is tu kur nemokamai, ar tiesiog ka kompas parinks tas ir bus?

arba gal zinot ar gali isskirt mama su vaiku, paskirt skirtingas vietas o ne kartu sedet, aciu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2018 05 24, 18:09)
o jei registruojies internetu i small palnet, ar galima pasirinkt vietas sedet is tu  kur nemokamai, ar tiesiog ka kompas parinks tas ir bus?

arba gal zinot ar gali isskirt mama su vaiku, paskirt skirtingas vietas o ne kartu sedet, aciu

Registracija prasideda 72 val prieš skrydį, siūlyčiau iškart ir registruotis. Nes paskui gali likti tik išmėtytos atskirai ar mokamos vietos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2018 05 24, 18:09)
o jei registruojies internetu i small palnet, ar galima pasirinkt vietas sedet is tu  kur nemokamai, ar tiesiog ka kompas parinks tas ir bus?

arba gal zinot ar gali isskirt mama su vaiku, paskirt skirtingas vietas o ne kartu sedet, aciu

Ką tik užsiregistravau, tik į Kretą. Siūlo vietas, bet jūs galit rinktis kitas nei siūlo.
Atsakyti
QUOTE(Pina111 @ 2018 05 23, 20:16)
Nu man tai nera baisiau kai su sliopkem i restorana ateina blink.gif Arba is "plezo" tiesiai i lektuva.Pachmelingi,su papludimio sortais ir sliopkem doh.gif

Dress kodas gryzimui namo ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 05 24, 19:43)
Ką tik užsiregistravau, tik į Kretą. Siūlo vietas, bet jūs galit rinktis kitas nei siūlo.

O jei pasirinksiu kitas nei pasiule reiks sumoket uz pasirinkima ar ne?
Atsakyti