Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(pukepuke @ 2018 05 29, 22:16)
O kokiu atveju negalioja kreditinės draudimas? Galioja visais atvejais, tik prieš kurį laiką įsivedė taisyklė kad esminę išlaidų dalį turi apmokėti su ta kortele, pvz, užtektų sumokėti už viešbutį arba nupirkti lėktuvo bilietus. Anksčiau net to nereikėjo.

Tarkim, kortelė vyro vardu, o keliauju aš viena, man jau reikia pirkt draudimą.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2018 05 29, 22:16)
O kokiu atveju negalioja kreditinės draudimas? Galioja visais atvejais, tik prieš kurį laiką įsivedė taisyklė kad esminę išlaidų dalį turi apmokėti su ta kortele, pvz, užtektų sumokėti už viešbutį arba nupirkti lėktuvo bilietus. Anksčiau net to nereikėjo.
Papildyta:

Swede galioja keturiems šeimos nariams. T.y. penktą jau reiktų drausti papildomai. Mes keturi, tai mums užtenka swed draudimo.


Tai kad ne smile.gif Suklaidinot smile.gif Pradėjau domėtis, ar tikrai, perskaičiau draudimo sąlygas, skambinau į banką ir patikino, kad tikrai ne, niekur nėra nurodytas vaikų skaičius. Yra tik sąlyga iki 18 metų arba vyresniem, jei dar mokosi dieniniam skyriuje ir kad nebūtų vedęs vaikas. O vaikų, kiek turi, tiek ir draudžia. smile.gif

O su daliniu apmokėjimu, tai visur akcentuoja, kad apmokėti bent dalį iš sąskaitos, o vakar skaitydama radau, kad ta dalis turėtų būti ne mažesnė nei 50%.
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2018 05 25, 10:17)
O kuo tos vietos priekyje už 3 eur. geresnės? Ten daugiau vietos kojoms? Šiaip šalia wc, tai nieko džiugaus  biggrin.gif


Pačios pirmos vietos, kur vietos daugiau kojom, tai tikrai ne po 3 eur., o po 10 (apytiksliai). Po 3 eur. yra vietos iki 11 eilės ar kažkas pan. Mes visada prašom savo agentės, kad rezervuotų mums vietas ir mokam po 3 eur. Tuomet jau vietos būna nurodytos biliete ir nereikia sukti galvos. Jei nesiregistruojate, gali jus išsodinti su Jūsų šeima. Ta prasme, kad vaikas vienoje vietoje, o mama gali būti kitoje vietoje. Taip pat yra galimybė ir nemokamai prisiregistruoti, likus dienai iki skrydžio.


QUOTE(Indare @ 2018 05 30, 13:24)
Tai kad ne smile.gif Suklaidinot smile.gif Pradėjau domėtis, ar tikrai, perskaičiau draudimo sąlygas, skambinau į banką ir patikino, kad tikrai ne, niekur nėra nurodytas vaikų skaičius. Yra tik sąlyga iki 18 metų arba vyresniem, jei dar mokosi dieniniam skyriuje ir kad nebūtų vedęs vaikas. O vaikų, kiek turi, tiek ir draudžia. smile.gif

O su daliniu apmokėjimu, tai visur akcentuoja, kad apmokėti bent dalį iš sąskaitos, o vakar skaitydama radau, kad ta dalis turėtų būti ne mažesnė nei 50%.


Jus viską parašėte teisingai, keliausime su auksine swed bank auksine kreditine kortele ir visa informacija Jūsų teisinga. Tik būtina sąlyga apmokėti iš swed bank sąskaitos.

Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2018 05 30, 09:47)
Tarkim, kortelė vyro vardu, o keliauju aš viena, man jau reikia pirkt draudimą.



Jeigu Jūsų vyras nekeliauja kartu, tuomet jums reikės pirktis draudimą.
Atsakyti
QUOTE(Indare @ 2018 05 30, 13:24)
O su daliniu apmokėjimu, tai visur akcentuoja, kad apmokėti bent dalį iš sąskaitos, o vakar skaitydama radau, kad ta dalis turėtų būti ne mažesnė nei 50%.

Kiekvienas atvejis skirtingas. Vyro turimos Swed auksines atveju pakanka, kad bent dalis keliones butu moketa is jam priklausancios Swed saskaitos, nebutinai is kreditines, ir suma nebutinai 50%.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 05 30, 16:52)
Kiekvienas atvejis skirtingas. Vyro turimos Swed auksines atveju pakanka, kad bent dalis keliones butu moketa is jam priklausancios Swed saskaitos, nebutinai is kreditines, ir suma nebutinai 50%.


Na, kaip man sakė, kad visų vienodų draudimo kortelių draudimo sąlygos vienodos. Mano taip pat auksinė, taigi tokios pačios sąlygos, kaip ir jūsų vyrui ir visiem kitiem, turintiem auksinę kortelę. Gal ir ne visada reikalingas toks apmokėjimas, bet sąlygose toks punktas yra, o jeigu... Tai, kaip draudikai dažnai mėgsta, kabinėtis prie smulkmenų, tai geriau žinoti ir tuos jeigu. Įkeliu čia, kad būtų aiškiau:)

Draudimo apsauga įsigalioja tada, kai Jūs savo „Swedbank“ AB kortele arba iš bet kurios savo „Swedbank“ AB sąskaitos sumokėsite bet kurias iš toliau nurodytų išlaidų:
kelionės į paskirties vietą bilietų kainą;
organizuotos turistinės kelionės išlaidas (anglų k. package travel expenses);
apgyvendinimo išlaidas, patirtas iki draudžiamojo įvykio;
kuro išlaidas, patirtas iki draudžiamojo įvykio.
Jei patirtų išlaidų nustatyti nėra galimybės, Jūs turėtumėte pateikti įrodymus, kad ne mažiau kaip 50% visų Kelionės išlaidų Jūs apmokėjote bet kuria turima „Swedbank“ AB kortele arba iš bet kurios savo banko sąskaitos „Swedbank“ AB.
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2018 05 30, 16:00)
kad rezervuotų mums vietas ir mokam po 3 eur. Tuomet jau vietos būna nurodytos biliete ir nereikia sukti galvos. Jei nesiregistruojate, gali jus išsodinti su Jūsų šeima. Ta prasme, kad vaikas vienoje vietoje, o mama gali būti kitoje vietoje. Taip pat yra galimybė ir nemokamai prisiregistruoti, likus dienai iki skrydžio.


tai jei mama su kokiu 4 metu vaiku ir juos atskirai susodina, tai nafik, gal tas vaikas bijo, ar dar kazkas
Atsakyti
QUOTE(Indare @ 2018 05 30, 14:24)
Tai kad ne smile.gif Suklaidinot smile.gif Pradėjau domėtis, ar tikrai, perskaičiau draudimo sąlygas, skambinau į banką ir patikino, kad tikrai ne, niekur nėra nurodytas vaikų skaičius. Yra tik sąlyga iki 18 metų arba vyresniem, jei dar mokosi dieniniam skyriuje ir kad nebūtų vedęs vaikas. O vaikų, kiek turi, tiek ir draudžia. smile.gif

O su daliniu apmokėjimu, tai visur akcentuoja, kad apmokėti bent dalį iš sąskaitos, o vakar skaitydama radau, kad ta dalis turėtų būti ne mažesnė nei 50%.


Nžn kas nurodyta pas jus, mano sutartis galioja keturiems šeimos nariams. O bet tačiau, čia ne draudimų tema ir reikimas detales kiekvienas galime paskaityti savo sutartyje.
Dabar kas tas 50 proc? Na kelionė per agentūra tai aišku. Kitu atveju niekas nenustatys kas tie 50 proc. Pvz. aš važiuoju pas draugę į užsienį, nusiperku su kortele lėktuvo bilietus, daugiau gyvenu pas ją ir išlaidų neturiu. O gal ir turiu, bet kas čia įvertins. Manau tuomet turėtų užtekti sumokėti tik už bilietus kad galiotų draudimas.
Papildyta:
QUOTE(GITALE @ 2018 05 30, 20:19)
tai jei mama su kokiu 4 metu vaiku ir juos atskirai susodina, tai nafik, gal tas vaikas bijo, ar dar kazkas

Oj na tikrai gyvenime nesu mačiusi kad taip išsodintų. Šiaip visad yra lėktuve tų vietų palikta ir jas grupuoja logiškai ir mažų vaikų nuo mamų tikrai neišsodina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 30 gegužės 2018 - 20:55
QUOTE(pukepuke @ 2018 05 30, 21:58)
Nžn kas nurodyta pas jus, mano sutartis galioja keturiems šeimos nariams. O bet tačiau, čia ne draudimų tema ir reikimas detales kiekvienas galime paskaityti savo sutartyje.
Dabar kas tas 50 proc? Na kelionė per agentūra tai aišku. Kitu atveju niekas nenustatys kas tie 50 proc. Pvz. aš važiuoju pas draugę į užsienį, nusiperku su kortele lėktuvo bilietus, daugiau gyvenu pas ją ir išlaidų neturiu. O gal ir turiu, bet kas čia įvertins. Manau tuomet turėtų užtekti sumokėti tik už bilietus kad galiotų draudimas.
Papildyta:

Oj na tikrai gyvenime nesu mačiusi kad taip išsodintų. Šiaip visad yra lėktuve tų vietų palikta ir jas grupuoja logiškai ir mažų vaikų nuo mamų tikrai neišsodina.


Tikrai taip. Jie gi mato keleiviu sarasa
Atsakyti

Vis dar nera keliaujanciu i Royal Alhambra Palace? :)

Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2018 05 29, 16:14)
Jus man pasakykit del vandenio is krano gert nerekomenduoja. O kaip veida  praustis?  Dantis valyt?  Galima?  Skaiciau kad kiti net nesiprausia juo ir nevalo dantu nes pas juos ten nesvarus vanduo... galit kas nors pakomentuot kaip geriau daryt


Kiek buvau Turkijoj, visada dantis valydamasi naudojau vandenį iš krano. Ir vaikas taip pat.

QUOTE(MuseZuze @ 2018 05 29, 18:35)
Dalinuosi info, jei kas skrendate su TezTour (Small Planet) ir ketinate imti vaikui 2 metų vežimą - taip pat pasiimkit 80 eur. Vežimai nuo 2 metų vaikams - mokami. Siurprizas iš Small Planet... Enjoy.


Kiek vežimų turėjot, kad net 80 eurų? hmm.gif Prieš mano akis Antalijos oro uoste šeimyna mokėjo lygiai 20 eurų. Dar bandė ginčytis, kad iš Vilniaus skrisdami nemokėjo (gal pražioplino Vilniuje registratorė), bet nesileido į jokias kalbas - labai taisyklinga anglų kalba nukirto: jei vaikui virš 2 metų - vežimas mokamas, 20 eurų.
Atsakyti
Ne vilniečiai, kokiose aikštelėse paliekate mašinas kai išvykstate? 4u.gif Gal yra įmanoma pigiau gaut stovėjimą per kokį psl? Žiūriu lb brangios aikštelės šalia oro uostų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2018 05 31, 15:15)
Kiek buvau Turkijoj, visada dantis valydamasi naudojau vandenį iš krano. Ir vaikas taip pat.
Kiek vežimų turėjot, kad net 80 eurų?  hmm.gif Prieš mano akis Antalijos oro uoste šeimyna mokėjo lygiai 20 eurų. Dar bandė ginčytis, kad iš Vilniaus skrisdami nemokėjo (gal pražioplino Vilniuje registratorė), bet nesileido į jokias kalbas - labai taisyklinga anglų kalba nukirto: jei vaikui virš 2 metų - vežimas mokamas, 20 eurų.


Small planet puslapyje prie papaildomo bagažo "special eqipment": Beach umbrellas
1 properly packed umbrella- 40 eur
THE FEE APPLIES ONE WAY.
Interpretacijų gali būti visokių, bet oficiali tvarka aiški.
Atsakyti