Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Alu jie megejaı praskiesti

Pletku prisiklausė ar kaip,gal galima faktais pagrįsti jų skiedimą??? kaip tai atlieka? įpila puse bokalo alaus o kita puse iš vandens krano,ar kaip?

Manau nereikia maišyti dviejų dalyku,kur skiestas o kur "silpnas" :yahoo: .... ( manau jei skiestu,puse poilsiautoju iš tolėtu neišeitu ) :daktaras

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 10 21, 00:40)
Bet tame antrame variante buvo labai gerai pateikta - minusai (faktai) ir žmonių nusiteikimas.
Tiesa ta, kad abiejuose buvo paminėti trūkumai, bet antrame jie buvo dzin, nes jiems tai netrukdė.
Man, kaip nebuvusiai Utopia, ir žinant jo kainas, tikrai noro nebeliktų, jei būčiau norėjus.
Už tokią kainą ieškočiau kitos alternatyvos.

Mums gavosi 445€. Tai nėra brangu birželio men.
Atsakyti
QUOTE(Briunete*** @ 2018 10 20, 21:00)
O su kokiais viesbuciais Jus Lara lyginat? smile.gif


Kahya aqua and spa ir Long beach ax.gif
Atsakyti
Merginos koks tas FB puslapis, kur rašo atsiliepimus apie Turkijos viešbučius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2018 10 23, 22:48)
Merginos koks tas FB puslapis, kur rašo atsiliepimus apie Turkijos viešbučius? 4u.gif

TURKIJA
Atsakyti
6:30 kylam. Iš vienos pusės gerai tokie ankstyvi skrydžiai, nes visą dieną turi, bet toks kaip sudaužytas visą dieną jauties po bemiegės nakties.
Gismeteo bijau žiūrėt, gal kas dabar esat, kaip ten orai bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 10 25, 18:22)
6:30 kylam. Iš vienos pusės gerai tokie ankstyvi skrydžiai, nes visą dieną turi, bet toks kaip sudaužytas visą dieną jauties po bemiegės nakties.
Gismeteo bijau žiūrėt, gal kas dabar esat, kaip ten orai bigsmile.gif ?

Fb grupej rase kad lyja siandien. Buvo idetas linkas tiesiogiai nuo kleopatros papludymio
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2018 10 25, 18:16)
Fb grupej rase kad lyja siandien. Buvo idetas linkas tiesiogiai nuo kleopatros papludymio

Taip, mama dabar toj pusej, tai kelinta diena lyja unsure.gif saltoka unsure.gif
Atsakyti
Grįžom ir mes vakar iš sauletos Turkijos wub.gif šįkart buvom Kemero regione,norejosi kalnų wub.gif tikrai nenusivylem,tie kalnai.....mhmmmm....pasaka,uzburia...visi cia raso apie lietų...lietaus gavom tik paskutinę diena -palijo popiet gaaal su pertraukomis apie 2 val...daugiau-saulė,komfortiska šiluma,vieną dieną kepino net per daug blink.gif ,per pietus 42 rode ant saules biggrin.gif
Tarp kitko-į Turkiją visad skrendam spalio mėnesį ir niekada del to nepasigailejom mirksiukas.gif buvau siemet ir rugpjūtį,bet daugiau tokios klaidos nekartosiu biggrin.gif ,buvo neįmanoma-man,asmeniškai,per karšta 4u.gif
Atsakyti

Mes nuo spalio 18 Turkijoje iki 28 d. Daugiau taip vėlai nebevažiuosiu, geriau visada spalio pradžioje. Nes jau orai nekažką šia savaitę, šiandien galima buvo pasideginti, bet jau nebe ta šiluma, vėjas. Prie juros šalta būti, vakarais jau ir striukių reikia. Uzvakar ir vakar lijo su baisiausias vėjais, tai gerai, kad netoli prekybos centras, turejom galimybe labai puikiom kainom apsipirkti nuo galvos iki koju. Net lagamina pirkomes 😁😁 Viešbutis jau irgi ištuštejo, paslaugų jau net nebėra kai kurių, barai irgi ne visi dirba, tokia nykuma. Personalas sakė galejom pora savaičių anksciau atvykti ir butume gave tobula orą ir visas paslaugas.  Saphir viesbutis tikrai giriamas ne veltui, kaip 4*, tikrai turi ka pasiūlyti, isivaizduoju kaip smagu, kai dar sezonas, o ne jo uzdarymas, nes viesbutis uzsididaro jau ta pacia dieną, kai isvykstam. Personalas labai malonus, šiltas, maisto pasirinkimas platus, jei nenoresit visko per viena diena susideti i lekste, tai tikrai kas diena galima pasirinkti ir paragauti vis kito patiekalo. Kambarius tvarko kas diena. Šiandien net geliu pamerke. Lietuviu cia poilsiautojai didžioji dalis, personalas irgi jau net lietuviškai moka.  Taip pat pačios geriausios rekomendacijoms labas alanija kelionių organizatoriams, vykome i pamukale ir prie zydrosios arkos, abi keliones ispudingos, Mustafa ir jo komanda nepakartojami 😊 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 26 spalio 2018 - 16:53
Mes antra diena Limak Laroj. Lietuvio nė vieno, mus vienus vežė ta kryptimi iš oro uosto. Rusų irgi galima sakyti nėra. Oras man tinka, vakare tik anksti temsta ir megztuko reikia, bet į priekį praneša tik šiltesnis orus. Sakė prieš mums atvykstant kelias dienas lijo, bet dabar giedra. Nors prie jūros ir vakar rašė 30, bet man rodos tiek nebuvo. Už valandos susitinkam su agente, aišku iš jos nieko neirksim, bet kas Antalijoj buvot, kur patartumėt apsilankyti ax.gif. Ar tas akvariumas vertas dėmesio?
Papildyta:
Pas mus tai žmonių pilnas viešbutis.
Atsakyti
Vakar visa diena buvo superinė. Į salsa pasirodymą pasiimsiu megztuką, (vyras ėjo trumpomis rankovėmis), būčiau ir aš nesušalus, naktį kondicionierių jungėmės, o dabar jau galima pliažintis. Oras kaip tik man. Viešbutis irgi pranoko lūkesčius. Tiesa vakar prie jūros apie 13 val jau sunkiai radom gultų laisvų. Bet paskui mačiau kaip šeima paprašė ir jiems atnešė iš kažkur tų gultų.
Atsakyti