Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(ravesa @ 2019 04 11, 20:05)
http://labasalanija.lt/ pernai buvo gidas jusufas per šią agentūrą, dabar jis gal atsiskyrė/
Buvom Rubi Platinum. Pernai dominavo vokiečiai, šiemet- lietuviai verysad.gif. Ir tokie, kur jau išjungus vandens kalnelius prisigėrę veržiasi, leidžiasi be vandens, galvas į baseino dugną skaldosi..

jūs kažką maišote, Labas priklauso Mustafa ir nuo pat pradžių tik jis, esu 3metus iš eilės su juo keliavusi ir pirkus per jį kitas paslaugas, aplankėme sepadarės kanjoną, žydrąją arką ir pamukalę, pirkom per Mustafa laivą, jeep safari. Mūsų Mustafa niekad nenuvylė ir esame lb patenkinti jo bendravimu ir teikiamomis paslaugomis.
yusufo yra ekskursijosalanijoje, pernai su šita agentūra plaukėm į žaliąjį kanjoną.
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2019 04 12, 13:27)
jūs kažką maišote, Labas priklauso Mustafa ir nuo pat pradžių tik jis, esu 3metus iš eilės su juo keliavusi ir pirkus per jį kitas paslaugas, aplankėme sepadarės kanjoną, žydrąją arką ir pamukalę, pirkom per Mustafa laivą, jeep safari. Mūsų Mustafa niekad nenuvylė ir esame lb patenkinti jo bendravimu ir teikiamomis paslaugomis.
yusufo yra ekskursijosalanijoje, pernai su šita agentūra plaukėm į žaliąjį kanjoną.


Atsiprašau, jei gido vardą sumaišiau, bet agentūra tai tikrai ta,
Atsakyti
Fb grupeje vis paskaitineju. Oras nelabai siomis dienomis...Ir kazkaip prognozes nelabai daug ka zadancios, aisku svarbiausia, kad nebutu lietaus.
Merginos o kokius kremus imate deginimuisi smile.gif aisku kad tos saules tik butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2019 04 13, 08:10)
Atsiprašau, jei gido vardą sumaišiau, bet agentūra tai tikrai ta,

Jusufas su Mustafa kartu nedirbo niekada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2019 04 13, 10:02)
Fb grupeje vis paskaitineju. Oras nelabai siomis dienomis...Ir kazkaip prognozes nelabai daug ka zadancios, aisku svarbiausia, kad nebutu lietaus.
Merginos o kokius kremus imate deginimuisi smile.gif aisku kad tos saules tik butu  biggrin.gif


Na ryt skrendam ... kad tik nesušalt taaaaaaip norisi šilumos.. jūros , maudynių ne vien tik eskursijų
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2019 04 16, 13:58)
Na ryt skrendam ... kad tik nesušalt taaaaaaip norisi šilumos.. jūros , maudynių ne vien tik eskursijų

Na man tai keista, kad zmones skrisdami balandzio viduryje pyksta, kad ten dar ne 30 silumos rolleyes.gif cia ne Afrika, viso labo Turkija, ten kiaurus metus nebuna vasaros rolleyes.gif
Man pvz reikia tos siltos juros, ojos deja bent iki geguzes vidurio tikrai nebuna...ne karta ir ne du buvau geguzes pradzioj, taip, oras buna jau lux, karsta, bet juroj vanduo kaip musu Baltija, baseinai jei nesildomi irgi lediniai unsure.gif manapskritai tobuliausiais laikas Turkijai yra ruduo, spalis, ne anksciau, ir tai pernai nuo spalio 10 buvo labai karsta, galejo but vesiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 16 balandžio 2019 - 13:04
QUOTE(-Braskeele @ 2019 04 16, 14:00)
Na man tai keista, kad zmones skrisdami balandzio viduryje pyksta, kad ten dar ne 30 silumos rolleyes.gif cia ne Afrika, viso labo Turkija, ten kiaurus metus nebuna vasaros rolleyes.gif
Man pvz reikia tos siltos juros, ojos deja bent iki geguzes vidurio tikrai nebuna...ne karta ir ne du buvau geguzes pradzioj, taip, oras buna jau lux, karsta, bet juroj vanduo kaip musu Baltija, baseinai jei nesildomi irgi lediniai unsure.gif  manapskritai tobuliausiais laikas Turkijai yra ruduo, spalis, ne anksciau, ir tai pernai nuo spalio 10 buvo labai karsta, galejo but vesiau wub.gif



Man nedaug reikia tik kokių 25laipsniukų lietuviškoos vasaros pavasarį

Papildyta:
QUOTE(audradv @ 2019 04 16, 20:50)
Man nedaug reikia tik kokių 25laipsniukų lietuviškoos vasaros pavasarį


Nepykit kad tokie norai dideli , kai žmogaus tik antra kelionė per gyvenimėlį , tai gal būt daug ir norisi visko:) biggrin.gif
Atsakyti
Mes visuomet skrendame geguzes pacioje pabaigoje, birzelio pradzioje tai orai dar ne karto nepavede. Vanduo jau buna pakankamai siltas, viesbucius darbas jau isibegejes: viskas veikia, vakarines programos jau buna geresnes, personalas susiderines ir labiau igudes:)
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2019 04 16, 22:02)
Man nedaug reikia tik kokių 25laipsniukų lietuviškoos vasaros pavasarį

Papildyta:
Nepykit  kad tokie norai dideli , kai žmogaus tik antra kelionė per gyvenimėlį , tai gal būt daug ir norisi visko:) biggrin.gif

Nepykstam biggrin.gif Gero jums poilsio bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, skaiciau apie Delfinariuma Turkijoj, kuriame norintys gali pasiplaukioti su delfinais. Atsimenu net kaina, vaikams 50, suaugusiems 100, bet neatsimenu, kurioje jis vietoje yra biggrin.gif Turetu buti netoli Antalijos. Gal yra zinanciu? 4u.gif
Atsakyti
mes tik grizom is turkijos, 04.11 kilom - oras rode 19 bet jutimine 24/25 sideje buvom, ne lijo, jokio vejo , kartais debesiukas uzeidavo bet tai degintis netrugde.
Su vaikais vykstant rinkciausi viesbuti su sildomu baseinu tikrai, nes kitu atveju jura kaip baltija viduri vasaros o baseinai nzn.. man saltoki.
Tik suauge kai vykom tai oras buvo pats tas.

dabar per jonines krendame tai tikrai zinau kad net man silumos megejai jau per karsta bus alanijoje bet ka daryt... smile.gif
Atsakyti
Na va grįžom iš Turkijos. Oras buvo puikus pasideginom (su saiku) pasimaudėm jūroje baseine kelis kartus nešildomi buvo.Bet pradžioj kaip išvargino jų dėmesys viešbutyje ir paslaugumas. biggrin.gif . Paskui pripratau. Padariau išvada kad Turkija maža o viešbučių dar mažiau. Viešbutyje pradžioj buvom tik 25 žmonės iš kuriu 8 lietuviai ir dar toks sutapimas iš to paties miestelio kuriame gyvenu biggrin.gif . Kelionę rinkomes pas gidą Jusufą nerealus gidas turinti puikų jumoro jausmą ir kalbatis puikiai lietuviškai. Beje keliavom du suaugę ir vienas vaikas į Žaliąjį kanjoną tai sutaupėm apie 60 eurų lyginant su Itaka siulomomis kainomis.
Atsakyti