Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(elizieja @ 2019 06 14, 13:10)
<p>Visos atostogauja, kokia rami tema... Gal kas primins geriausia kaina kur auto palikti prie Vilniaus oro uosto?  4u.gif​ </p>

Man geriausia 1414parking.lt
Atsakyti
QUOTE(Krisstinaa @ 2019 06 10, 08:36)
Ekskursijas rekomenduoju imti iš Lietuviškos Kelionės Alanijoje, gidas Mustafa. Parašykite jam per fb ir suderinsite kokių norite ekskursijų ir paderinsite kainą. Man patiko Žydroji arka,Sapaderės kanjonas,Pamukalė.


Ačiū mirksiukas.gif Mes galvojame taip pat į Žydrąją arką, Žaliąjį kanjoną ir Pamukalę. Tik svarstome ar rugpjūčio mėnesį nebus per karšta į Pamukalę važiuoti. Gal geriau kitu metu kai ne taip karšta. Taip pat įdomu būtų ir Sapaderės kanjonas tik gal kitam kartui paliksime. Dar imsime raftingą atrodo įdomi, gaivinanti ekskursija rugpjūčio mėnesiui. Reiks susisiekti su Mustafa smile.gif
Atsakyti

Sveiki, spalio 18 skrendam i Turkija, gal kas esat buve side crown serenity viešbuti? Ar patiko?

Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2019 06 17, 22:04)
Ačiū  mirksiukas.gif Mes galvojame taip pat į Žydrąją arką, Žaliąjį kanjoną ir Pamukalę. Tik svarstome ar rugpjūčio mėnesį nebus per karšta į Pamukalę važiuoti. Gal geriau kitu metu kai ne taip karšta. Taip pat įdomu būtų ir Sapaderės kanjonas tik gal kitam kartui paliksime. Dar imsime raftingą atrodo įdomi, gaivinanti ekskursija rugpjūčio mėnesiui. Reiks susisiekti su Mustafa  smile.gif

Patikėkit,tikrai bus labai karšta ir labai varginanti ,ilga kelionė smile.gif.Mes važiavom liepos vidurį,tai karštis didelis buvo. O kelionėj užtrukom 23 valandas,nes labai daug valandų užtruko turistų surinkinėjimas iš viešbučio.Vyras mano sakė,daugiau gyvenime į tokias ilgas ekskursijas nevažiuosiu biggrin.gif
Atsakyti
23 valandas??? Tai jei išvažiavot 5 ryto pvz, grįžot 4 ryto?? Tikrai labai sunki kelionė atrodo...


QUOTE(Krisstinaa @ 2019 06 21, 10:09)
Patikėkit,tikrai bus labai karšta ir labai varginanti ,ilga kelionė smile.gif.Mes važiavom liepos vidurį,tai karštis didelis buvo. O kelionėj užtrukom 23 valandas,nes labai daug valandų užtruko turistų surinkinėjimas iš viešbučio.Vyras mano sakė,daugiau gyvenime į tokias ilgas ekskursijas nevažiuosiu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 06 21, 12:47)
23 valandas??? Tai jei išvažiavot 5 ryto pvz, grįžot 4 ryto?? Tikrai labai sunki kelionė atrodo...

Mes is Bodrumo vaziavom, tai is viesbucio isvykom 3val ryto, grizom 23val nakties.
Atsakyti
Trumpiausias kelias kiek pamenu (pataisykite jei pamenu blogai), yra iš Marmario į pamukalę. Mes buvome labai seniai ten, bet važiavome būtent iš marmario.
O tos ilgos kelionės tikrai užgožia visus įsudžiūs, aš irgi nevažiučiau tiek rolleyes.gif
Atsakyti

Trumpiausias kelias kiek pamenu (pataisykite jei pamenu blogai), yra iš Marmario į pamukalę. Mes buvome labai seniai ten, bet važiavome būtent iš marmario.
O tos ilgos kelionės tikrai užgožia visus įsudžiūs, aš irgi nevažiučiau tiek rolleyes.gif

Esu važiavusi iš Marmario į Pamukalę gal prieš 14 metų. Tada gal kokią 5 val. ryto išvažiavom ir grįžom gal 21 val. Buvo rugpjūtis, žiauriai karšta. Tikrai nevažiuočiau daugiau tokiu metu. :huh2:  nekenčiu karščio  :unsure:

Tai neįsivaizduoju kaip iš tolimesnio krašto nukeliaut :unsure:​ 

Atsakyti
Gal galite rekomenduoti viešbutį Marmaryje. Alanijoje, Antalijoje esame jau buvę, norėtųsi kitą rajoną aplankyti. Rugpjūčio mėnesį manau ten oras vėsesnis bei Kemere ,smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2019 07 01, 17:27)
Gal galite rekomenduoti viešbutį Marmaryje. Alanijoje, Antalijoje esame jau buvę, norėtųsi kitą rajoną aplankyti. Rugpjūčio mėnesį manau ten oras vėsesnis bei Kemere ,smile.gif

Arba kokį kitą regioną, išskyrus Alaniją, Antalija
Atsakyti

Kodėl ši tema nebeaktyvi?  :unsure:

Gal kokia kita yra? Ar kur kitur diskutuojama?  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2019 07 07, 20:27)
<p>Kodėl ši tema nebeaktyvi?  unsure.gif</p><p>Gal kokia kita yra? Ar kur kitur diskutuojama?  unsure.gif </p>

Na taip, FB grupej Atostogos Turkijoje smile.gif
Atsakyti