Įkraunama...
Įkraunama...

Artimas zmogus paveiktas magijos, ka daryt

Sveikos merginos ir moterys. Niekada nemaniau kad gyvenime susidursiu su tokiais dalykais kaip magija. nes pati esu tikinti ir niekada niekam blogo nelinkejau. situacija tokia kad vienas mano geras draugas yra paveiktas magija. ta padare jo paties mergina. lauziu ne is pirsto. ta patvirtino bureja. ir aplamai pati is jo elgesio supratau kad gali buti toks dalykas padarytas, kol dar nebuvau pas bureja nuejus. veliau ta pati patvirtino ir viena aiskeriage. todel nesu linkusi netiketi. bet cia ne viskas ne seniai ji man pasake kad ta mergina ir pries mane ta magija naudoja. tuo irgi tikiu nes neseniai sveikata labai paslijus buvo. daktarai nieko nerado. visi tyrimai normos ribose. zinau kad ir draugas santykiu su ta mergina pradzioje sveikatos bedu turejo bet daktarai irgi nieko nerado. todel nesu linkusi nei bureja nei aiskiarege netiketi. zinau kad to draugo mergina liguistai pavydi. ir manau pavydi ir man. as esu tam draugui neabejinga, bet niekada jo neviliojau. gerbiau jo pasirinkima. bet ji myledama negaliu ziuret kaip ta mergina juo manipuliuoja ir kaip is jo perkeltine prasme daro lele. taip pat man ir del savo pacios saugumo ir sveikatos neramu. nezinau kaip sau ir draugui padeti. gal kas galetu ka nors patart. ar koki maga rekomenduot. siaip esu tikinti, meldziuosi prasau dievo pagalbos, bet nelabai padeda. Busiu dekinga uz betkokius patarimus
Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2017 10 30, 13:51)
situacija tokia kad vienas mano geras draugas yra paveiktas magija. ta padare jo paties mergina. lauziu ne is pirsto. ta patvirtino bureja. ir aplamai pati is jo elgesio supratau kad gali buti toks dalykas padarytas, kol dar nebuvau pas bureja nuejus. veliau ta pati patvirtino ir viena aiskeriage.. siaip esu tikinti, meldziuosi prasau dievo pagalbos, bet nelabai padeda. Busiu dekinga uz betkokius patarimus


Kuo labiau tikite, Dievu ar burejomis, aiskiaregemis ax.gif Tai atsakymas i pabraukta eilute. Turite drauga -kuniga, kreipkites i ji dazniau, jo atsakymai tikrai nebus tokie apie kokius jus galvojate, busite gerai nustebinta 4u.gif

Dievas yra Dievas, o magija tera magija 4u.gif
Stipriau tikekite Dievu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 10 30, 14:56)
Kuo labiau tikite, Dievu ar burejomis, aiskiaregemis  ax.gif  Tai atsakymas i pabraukta eilute. Turite drauga -kuniga, kreipkites i ji dazniau, jo atsakymai tikrai nebus tokie apie kokius jus galvojate, busite gerai nustebinta  4u.gif

Dievas yra Dievas, o magija tera magija  4u.gif
Stipriau tikekite Dievu  wub.gif


Yra burejos kurios dirba su Dievo pagalba, yra kurios su velnio, o yra siaip norincios isivaizduoti, kad moka, bet galiausiai moka savo sveikata ir gerove.

O kunigu irgi yra visokiu, is kur galite zinoti, kad butent tas, ne koks eilinis iskrypelis, o gal jis NLP technikas ivaldes, kas irgi yra magija.

Visokiu zmoniu buna, visokiu reikia.

Nepamirskime vieno, viskas kas sukurta, yra su Dievo sutikimu ir leidimu.




Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2017 10 30, 16:06)
Nepamirskime vieno, viskas kas sukurta, yra su Dievo sutikimu ir leidimu.

Nesupras ji, kad tiek Dievas, tiek Velnias yra Magija. Ji mano, kad viskas atskirai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2017 10 30, 17:06)
Yra burejos kurios dirba su Dievo pagalba, yra kurios su velnio, o yra siaip norincios isivaizduoti, kad moka, bet galiausiai moka savo sveikata ir gerove.

O kunigu irgi yra visokiu, is kur galite zinoti, kad butent tas, ne koks eilinis iskrypelis, o gal jis NLP technikas ivaldes, kas irgi yra magija.

Visokiu zmoniu buna, visokiu reikia.

Nepamirskime vieno, viskas kas sukurta, yra su Dievo sutikimu ir leidimu.

Ji asmeniskai ta kuniga labai gerai pazista 4u.gif Tik jo kazkodel nenori paklausti, o butent is jo ir gaus pati geriausia patarima 4u.gif

Monteverte,

Dievas nera magija lotuliukas.gif Tavo dievukai gal ir tera tik magai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 30 spalio 2017 - 19:03
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 10 30, 20:02)
Ji asmeniskai ta kuniga labai gerai pazista  4u.gif Tik jo kazkodel nenori paklausti, o butent is jo ir gaus pati geriausia patarima  4u.gif

Monteverte,

Dievas nera magija  lotuliukas.gif  Tavo dievukai gal ir tera tik magai  mirksiukas.gif



Is kur galite zinoti, kad esate teisi ir kad yra butent taip?
Kodel, butent kunigo patarimas bus geriausias?

Zinoma nebutina atsakyti.

Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 10 30, 19:02)
Monteverte,

Dievas nera magija  lotuliukas.gif  Tavo dievukai gal ir tera tik magai  mirksiukas.gif

Tai kas dar to nežino, kad netinkamu tiki smile.gif Ar ne per daug bėdų kaip nuo gerojo? 4u.gif Čia tau retorinis klausimas pamąstymui, gali neatsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2017 10 30, 21:39)
Is kur galite zinoti, kad esate teisi ir kad yra butent taip?
Kodel, butent kunigo patarimas bus geriausias?

Zinoma nebutina atsakyti.


Kunigas lygiai taip pat kaip ir burejos gali buti koks tik nori 4u.gif

Galvojate kunigai uzsiima prakeikimais ?
Kuo tiki Jolantele ax.gif Kuo tiki, tas ir veikia, kuo abejoja, tas ir nepadeda 4u.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 10 30, 21:50)
Tai kas dar to nežino, kad netinkamu tiki smile.gif Ar ne per daug bėdų kaip nuo gerojo? 4u.gif Čia tau retorinis klausimas pamąstymui, gali neatsakyti 4u.gif


Labai gerai pamastyk pati apie tai 4u.gif Tu daug kuo tiki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2017 10 30, 13:51)
Sveikos merginos ir moterys.
Niekada nemaniau kad gyvenime susidursiu su tokiais dalykais kaip magija. nes pati esu tikinti ir niekada niekam blogo nelinkejau.
situacija tokia kad vienas mano geras draugas yra paveiktas magija.
ta padare jo paties mergina. lauziu ne is pirsto. ta patvirtino bureja. ir aplamai pati is jo elgesio supratau kad gali buti toks dalykas padarytas, kol dar nebuvau pas bureja nuejus.
veliau ta pati patvirtino ir viena aiskeriage. todel nesu linkusi netiketi.
bet cia ne viskas ne seniai ji man pasake kad ta mergina ir pries mane ta magija naudoja.
tuo irgi tikiu nes neseniai sveikata labai paslijus buvo. daktarai nieko nerado. visi tyrimai normos ribose.
zinau kad ir draugas santykiu su ta mergina pradzioje sveikatos bedu turejo bet daktarai irgi nieko nerado. todel nesu linkusi nei bureja nei aiskiarege netiketi.
zinau kad to draugo mergina liguistai pavydi.
ir manau pavydi ir man. as esu tam draugui neabejinga, bet niekada jo neviliojau. gerbiau jo pasirinkima. bet ji myledama negaliu ziuret kaip ta mergina juo manipuliuoja ir kaip is jo perkeltine prasme daro lele.
taip pat man ir del savo pacios saugumo ir sveikatos neramu. nezinau kaip sau ir draugui padeti.  gal kas galetu ka nors patart. ar koki maga rekomenduot. siaip esu tikinti, meldziuosi prasau dievo pagalbos, bet nelabai padeda. Busiu dekinga uz betkokius patarimus

Patikejo, suveike 4u.gif

Bureja gerai uz gerus pinigus burs, gal patikes, kad nueme ir gal paveiks taipogi 4u.gif
Bet juk draugas vis tebeliks su ta nesveikai pavydzia drauge, nes jam tokios patinka labiau negu nepavydi rupestinga drauge, mylinti be atsako.

Kunigas tai gali paaiskinti be jokiu pinigu, dar maldele sukalbes uz savo pacios ramybe. Kunigas tikrai nesakys kad tau Dievas nepades kad draugas pamils ja ir pamirs drauge, kurios jis ne nesiruosia pamirsti, tokios dazniau pacios palieka savo "leles vyrus" ir jie vel tokiu paciu iesko ne del magijos poveikio. Jiems to reikia doh.gif

Jolantele, jusu situacija nera kazkuo kitokiu negu kitos nelaimingu meiliu istorijos. Sveikata paparstejo del nelaimingos meiles, to jokie medicininiai tyrimai ir neatras, nes tai jusu sielos busena- esate labai nelaiminga . Labai stipriai jus uzjauciu. Bet ar verta jums taip nelaimingai myleti ? Jei net Dievas jusu nepalaiko, tai ka jums tai sako?

Gyvenkite del saves, del tu kurie jus myli, sutiksite kas jus myles tokia rupestinga, sveikata niekada nebepaslis.

Nereikia jam jusu meiles, jam reikia jos nesveiko pavydo, nes jis ja tokia myli.Jolantele, as galvoju, kad jis gal netgi ir jus tam tebelaiko drauge, kad jo drauge -pavydetu ir jo nepaliktu ax.gif Todel ir jo sveikata is pradziu paslijo, del meiles, o ne del magijos mirksiukas.gif Panasu kad jam kaip ir jums tos meiles labai reikejo . Pabandykite tai priimti , kaip patarima, kurio pati prasete 4u.gif

Supraskite kad jis nevertas jusu sveikatos ir meiles 4u.gif Pasikalbekite su kunigu( draugu), jis jums tikrai graziai viska paaiskins netgi uz dyka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 10 31, 01:50)
Patikejo, suveike  4u.gif

Bureja gerai uz gerus pinigus burs, gal patikes, kad nueme ir gal paveiks taipogi  4u.gif
Bet juk draugas vis tebeliks su ta nesveikai pavydzia  drauge, nes jam tokios patinka labiau negu nepavydi rupestinga drauge, mylinti be atsako.

Juokinga tu smile.gif
Tave taip tas The Secret paveikė, kad manai jog visur vien tik minties užtenka? smile.gif Ir tai kalbi tu, kuri gyvenime tiek daug šalto mačiusi? Tai ko netikėjai? mirksiukas.gif
Matai, kitam paporinti labai lengva kaip matai, o ko sau nesusitvarkai visko tikėjimu ir minties galia? mirksiukas.gif
Atsakyti
Rivieramaya, ezoterika man, nera pragyvenimo saltinis. O ten kur zmogui reikia gyvenimisko patarimo, patariu ir be pinigu.

Jus ar kunigas, pataret zmogui kenteti nuo nelaimingos meiles, priimti stuacija kokia yra ir tyliai kamputyje pasedejus, nusluoscius asara, laukti geresniu laiku. Trumpai tariant, nusprendet, kitu zmoniu likimus. Speju, kad ne karta esate taip pasielgusi, noreciau perspeti, kad kuo gyvenime daugiau tokiu sprendimu, tuo gali prasciau atsispindeti jusu pacios gyvenime.

Kunigas lygiai taip pat kaip ir burejos gali buti koks tik nori. Cia net nezinau kaip suprasti jusu pasakyma. Kaip kunigas gali buti koks tik nori.

Galvojate kunigai uzsiima prakeikimais? Sakyciau, kad taip, nes jie, yra tokie patys zmones, kaip visi, jeigu nores tai ir prakeiks. Kunigai, moka manipuliuoti zmonemis, nes... paklusnu zmogu, lengva valdyti.

Patikejo, suveike Be komentaru...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonlightmagic: 31 spalio 2017 - 09:19
QUOTE(jolantele1030 @ 2017 10 30, 13:51)

jei zmogus yra katalikas ir tiki dievu, tai jis neturetu lankytis pas burejas, aiskiareges ir tiket visokiom magijom. Pirma, apsispresti reikia, kuo tiket.
Atsakyti