Įkraunama...
Įkraunama...

Simpatija kitam vyrui

QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 11 02, 13:48)
Turiu ir asmenine patirti. Vaikai sumokejo uz kales malonumus.



Jei vyrai eina į kairę, tai visuomenė taip smarkiai nesmerkia, o jei šiuo atveju moteris, tai iškart tampa "kale". unsure.gif
Atsakyti

Neištikimybę labai sudėtinga išgyventi neištikimybę... Skaudu visiems... Bet, mano nuomone, geriau mele negyventi.

Neblogas straipsnis šia tema: https://zurnalas.dar...po-to-1729.html

Atsakyti

Esu laimingai ištekėjusi, su vyru sutariame gerai, bet atsitiko taip kad susuko galva man svetimas vyras. Jaučiu didele simpatija, ištisai apie jį galvoju, nzn ar tai abipusė trauka, nes mus sieja tik dalykiniai reikalai. Kaip mes bendraujam jis šypsosi man žiūri neatrikaukiant akių, bet nzn ar tai gali but dėl traukos man. Jeigu manęs paklausit ar norėčiau romano su juo, prieš 8m.sakyciau gink dieve ne, bet artėjant 30m. nuomone pasikeitė ir sugriesinciau😁  jis žino, kad aš ištekėjusi, bet kaip man žinot ar aš jam patinku, atskleiskit savo viliojimo kerus. 

esu buvus tokioj situacijoj ir tas ziurejimas i akis ir sypsojimasis tai, galvoju, gali ir simpatija reiksti, gali ir nereiksti - gal jam tiesiog malonu, kad juo zavites ir jam simpatizuojat, bet liuda tiesa - net jei tas vyras jums ir jaucia simpatija, nebutinai nori su jumis griesinti. siaip kai jie kazko tikrai nori, tai ir imasi veiksmu kad tai gautu  :unsure:

Atsakyti
QUOTE(Female @ 2017 12 27, 16:10)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vaivapamaiva30" data-cid="71866145" data-time="1509450190">
<div>
<p>Esu laimingai ištekėjusi, su vyru sutariame gerai, bet atsitiko taip kad susuko galva man svetimas vyras. Jaučiu didele simpatija, ištisai apie jį galvoju, nzn ar tai abipusė trauka, nes mus sieja tik dalykiniai reikalai. Kaip mes bendraujam jis šypsosi man žiūri neatrikaukiant akių, bet nzn ar tai gali but dėl traukos man. Jeigu manęs paklausit ar norėčiau romano su juo, prieš 8m.sakyciau gink dieve ne, bet artėjant 30m. nuomone pasikeitė ir sugriesinciau😁  jis žino, kad aš ištekėjusi, bet kaip man žinot ar aš jam patinku, atskleiskit savo viliojimo kerus. </p>
</div>
</blockquote>
<p>esu buvus tokioj situacijoj ir tas ziurejimas i akis ir sypsojimasis tai, galvoju, gali ir simpatija reiksti, gali ir nereiksti - gal jam tiesiog malonu, kad juo zavites ir jam simpatizuojat, bet liuda tiesa - net jei tas vyras jums ir jaucia simpatija, nebutinai nori su jumis griesinti. siaip kai jie kazko tikrai nori, tai ir imasi veiksmu kad tai gautu  unsure.gif</p>

retas vyras atsisakytu uzverst moteriske, kuri jam patinka. ypac jeigu mato,kad ji del jo alpsta biggrin.gif
Atsakyti

na visokiu tu vyru yra, ir ar nores uzsiverst moteriske ar ne, juk nuo daug aplinkybiu priklauso. bet cia jau atskira tema :)  

Atsakyti

retas vyras atsisakytu uzverst moteriske, kuri jam patinka. ypac jeigu mato,kad ji del jo alpsta biggrin.gif

tikrai? idomius vyrus jus sutinkat gyvenime, o moterys irgi palei jus tokiso pasileidusios, be morales, stabdziu, savikontroles, nesugebancios buti istikimos ar tik vyrai?

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 12 29, 01:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="71939230" data-time="1514403604"><div><p>retas vyras atsisakytu uzverst moteriske, kuri jam patinka. ypac jeigu mato,kad ji del jo alpsta vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>tikrai? idomius vyrus jus sutinkat gyvenime, o moterys irgi palei jus tokiso pasileidusios, be morales, stabdziu, savikontroles, nesugebancios buti istikimos ar tik vyrai?</p>

nezinau,as su tokiais neturejau reikalu , negaliu pakomentuoti biggrin.gif
Atsakyti

retas vyras atsisakytu uzverst moteriske, kuri jam patinka. ypac jeigu mato,kad ji del jo alpsta biggrin.gif

  

Yes😉

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 12 29, 00:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="71939230" data-time="1514403604"><div><p>retas vyras atsisakytu uzverst moteriske, kuri jam patinka. ypac jeigu mato,kad ji del jo alpsta vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>tikrai? idomius vyrus jus sutinkat gyvenime, o moterys irgi palei jus tokiso pasileidusios, be morales, stabdziu, savikontroles, nesugebancios buti istikimos ar tik vyrai?</p>

O tai vyrai su kuo į kairę eina🤗
Atsakyti