Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(Bajm @ 2006 06 02, 10:32)
Lala

tai, kad to kirpimo nelabai matosi unsure.gif o kaip priekis unsure.gif

tau reikia nusifotkinti lauke, gal prie lango

nes dabar matau tik tamsius gražius sveikus plaukus thumbup.gif



Is priekio, prie veido iskarpyta, ideciau nuotrauka, tik as be makiazo ten blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 06 02, 10:42)
Is priekio, prie veido iskarpyta, ideciau nuotrauka, tik as be makiazo ten  blush2.gif



tai neįdėsi? ohmy.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 06 02, 11:04)
tai neįdėsi? ohmy.gif  sad.gif



Na gerai, tik cia foto nelabai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
priekyje nelabai matosi kirpimas unsure.gif bet nugaroj tai gražiai plaukai guli thumbup.gif

be makiažo labai gražiai atrodai, dar gražiau negu su (mačiau, kitoj temoj buvai įdėjus) bigsmile.gif

ir plaukų spalva labai graži


man po kirpimo turi praeiti 2 sav., kol plaukai susiguli pagal naują kirpimą

pirmos dvi sav. aš būnu nepatenkinta savo nauja šukuosena, bet po to būna viskas ok

tai dar palauk, gal viskas bus ok mirksiukas.gif

PS. dar kartą įdėmiai pasižiūrėjau foto, visumoje viskas gražu, trūksta tik gražios šypsenos mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 02 birželio 2006 - 10:23
Aciu, Bajm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 06 02, 10:21)
Aciu, Bajm  smile.gif



Nu, kirpimas tikrai ne toks, kad pasakytum, wow. Nieko ipatingo, Cia ne tau, Lala, o kirpejai mirksiukas.gif . Gal ir geras, jei sakei, tik galiukus patrumpint, bet sukuosena tai nelabai pavadinciau. O plaukai isties grazus, jie padeti ir gelbeja. smile.gif
Atsakyti
Buvau siandien pas taip giriama Natalija is Femina Bona. Viskas butu grazu, jei kirpimas ir dazymas neatsieitu 50 litu brangiau del sugadintos palaidinukes. Administratore sake, kad pinigu negrazins, nes dejo 2 peniuarus. Dejo... O kad balta deme ant palaidinukes... gaila, kad pamaciau tik namie. Tai dabar jau nebeisiu pas ja... O iskart pamaniau, kad susiradau kirpeja... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2006 06 02, 20:22)
Buvau siandien pas taip giriama Natalija is Femina Bona. Viskas butu grazu, jei kirpimas ir dazymas neatsieitu 50 litu brangiau delcpalaidinukes. Administratore sake, kad pinigu negrazins, nes dejo 2 peniuarus. Dejo... O kad balta deme ant palaidinukes... gaila, kad pamaciau tik namie. Tai dabar jau nebeisiu pas ja... O iskart pamaniau, kad susiradau kirpeja... sad.gif

o kuo sugadino?
labai gaila - varda branginantis salonas turejo grazint pinigus g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif norejau paklausti del SIMONOS kirpeju,lb jau anksciau isgirtas VYtas dar kerpa ten?ir beje kaip jis atrodo?
ir dal del tu drastisku pasikeitimu..mano plaukai lb ilgi,iki liemens,ir visiskai tiesus tai lb bijau kad man ju nenudroztu blush2.gif ar jis ne is tu ,kurie neklauso ko prasai? blink.gif es tokiu tai as bijau..
dar tenai man atrodo dirba RUslanas,tai kaip sis?gal geresnis?
Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2006 06 04, 18:14)
sveikos 4u.gif norejau paklausti del SIMONOS kirpeju,lb jau anksciau isgirtas VYtas dar kerpa ten?ir beje kaip jis atrodo?
ir dal del tu drastisku pasikeitimu..mano plaukai lb ilgi,iki liemens,ir visiskai tiesus tai lb bijau kad man ju nenudroztu blush2.gif ar jis ne is tu ,kurie neklauso ko prasai? blink.gif es tokiu tai as bijau..
dar tenai man atrodo dirba RUslanas,tai kaip sis?gal geresnis?



As buvau pas Vyta, tai man nepatiko, patrumpino plaukus kaip reikia, nors sakiau, kad auginu, uz kirpyma sumokejau 70lt, plaukai buvo iki peciu. Pas Ruslana nebuvau ax.gif

Vytas yra aukstas, stambokas, tamsus plaukai, mazdaug iki peciu, truputi garbanuojasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 06 04, 17:47)
As buvau pas Vyta, tai man nepatiko, patrumpino plaukus kaip reikia, nors sakiau, kad auginu, uz kirpyma sumokejau 70lt, plaukai buvo iki peciu. Pas Ruslana nebuvau  ax.gif

Vytas yra aukstas, stambokas, tamsus plaukai, mazdaug iki peciu, truputi garbanuojasi  ax.gif




O as buvau pas Ruslana, irgi nelabai man. Irgi nepadare nieko ipatingo, nudegino skruosta dar kai tiesino znyplem. Ir palikau 70. Daugiau pas juos neisiu. Tipo krutas salonas, bet net ju darbo vietos taip jau arti viena kitos, ir kazkaip nepatogiai, visi vaiksto pro tave schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 06 04, 18:59)
O as buvau pas Ruslana, irgi nelabai man. Irgi nepadare nieko ipatingo, nudegino skruosta dar kai tiesino znyplem. Ir palikau 70. Daugiau pas juos neisiu. Tipo krutas salonas, bet net ju darbo vietos taip jau arti viena kitos, ir kazkaip nepatogiai, visi vaiksto pro tave  schmoll.gif



As irgi daugiau i Simona neeisiu.


Kazkaip jau apsipratau su savo nauju kirpymu, kaip ir patinka, plaukai jau gula geraiu, kita savaite jei noresit ir bus pas mane laiko idesiu nuotrauku ax.gif
Atsakyti