Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(Kuerla @ 2006 06 14, 12:12)
uzsirasiau pas Andriu(BEna) is Rutos studijos rolleyes.gif gal kas nors esat buve,ar zinot ka nors?nes trupuciuka nerimauju unsure.gif


Beną tai žinau: sesers draugas eidavo kirptis, sakė neblogai, o ką jis vardu Andrius?????????????????????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 14 birželio 2006 - 11:27
QUOTE
Beną tai žinau: sesers draugas eidavo kirptis, sakė neblogai, o ką jis vardu Andrius?????????????????????????


joa smile.gif kazkodel ji pradejo visi vadinti Benu,niors jo vardas Andrius biggrin.gif visokiu kuriozu pasitaiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2006 06 14, 13:28)
joa smile.gif kazkodel ji pradejo visi vadinti Benu,niors jo vardas Andrius biggrin.gif visokiu kuriozu pasitaiko biggrin.gif



tai kiek man žinom jis Benu ir prisistato biggrin.gif arba bent prieš porą metų taip ir prisistatydavo, o šiaip manau tikrai turėtų neblogai kirpti, nes stažuojasi, pats stiliovas ax.gif
Atsakyti
QUOTE
tai kiek man žinom jis Benu ir prisistato biggrin.gif arba bent prieš porą metų taip ir prisistatydavo, o šiaip manau tikrai turėtų neblogai kirpti, nes stažuojasi, pats stiliovas ax.gif

joa joa....man irgi drauge sake,kad neblogas toks visai ax.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2006 06 04, 17:14)
sveikos 4u.gif norejau paklausti del SIMONOS kirpeju,lb jau anksciau isgirtas VYtas dar kerpa ten?ir beje kaip jis atrodo?
ir dal del tu drastisku pasikeitimu..mano plaukai lb ilgi,iki liemens,ir visiskai tiesus tai lb bijau kad man ju nenudroztu blush2.gif ar jis ne is tu ,kurie neklauso ko prasai? blink.gif es tokiu tai as bijau..
dar tenai man atrodo dirba RUslanas,tai kaip sis?gal geresnis?


Aš buvau pas Dianą iš Simonos, čia gerų komentarų prisiskaičius. Bendrauja šiltai, idėja irgi patiko, kaip pasiūlė nukirpti, bet pats idėjos įgyvenduinimas tai g.gif , nelrenta man taip kaip turi, nors tu ką doh.gif Esu kirpusis tris kaert pigiau, bet plaukas krisdavo kaip turi būt. Na už kirpimą sumokėjau 100 lt, tai tikrai neisiu pas ją daugiau. Geras kirpimas tai ir yra, kad jokio vargo, o aš statau statau, guldau guldau, o plaukau šast ir vėl ne ten žiūri doh.gif

QUOTE(lelkaaa @ 2006 06 11, 20:30)
Skaiciau skaiciau , ir ziuriu kad tik tas P.. karalius daugiausiai minimas Romanas, ir Vytas, kuris beje , viena karta man padare gerai, o kita deja nusigrybavo tiesiai pries man isvykstant i US. Tuo metu man ypac nereikejo jokiu extreemu ant galvos ,nes nezinojau kada sekanti karta teks lankytis pas stilista. Taigi , kita diena mane isgelbejo vienas  nerealus bicas, apie kuri kaip bebutu keista cia negirdejau . Tai GVIDAS , dirbes Franko salone, ir jau metus dirbantis REVAL viesbutyje VISUNITOJE. Nu visiskas auksas, jau pusantru metu kerpuos pas ji, tai niekada gyvenime neturejau tokiu ilgu ir sveiku plauku. Tikslios kainos jau ir nebezinau, nes visuomet padaro nuolaidele kaip niekada jo neisduosianciai klientei. Dirba taip shirai kad dar niekur taip neteko matyt, o ir pats bicas tooks gerulis kad norisi ji griebt cia ir dabar  wub.gif  tongue.gif 
Panos , pamirskit visus romanus , nuvarykit pas Gvida , pamatysit kad nenusivilsit. Reklamos jam nedarau nes ir taip uzmusta pas ji , dauguma pastovus klientai, is gatves beveik neateina. Tik noriu pasidalint su jumis siuo geriu, ypac su tomis kurios siuo metu yra aktyviose stilisto paieskose  biggrin.gif


Na kodėl anksčiau neparašei, tokiose paieškose buvau blink.gif
Atsakyti
geras kirpimas kai kirpejas gali gerai susukuot.. ir kaip vienas italu kirpejas atsake klientei i klausima - isejus is kirpyklos super bet pati kai isdziovinu tai nekaip, atsakymas- o kam reikalingas kirpejas?..............
Papildyta:
geras kirpimas kai kirpejas gali gerai susukuot.. ir kaip vienas italu kirpejas atsake klientei i klausima - isejus is kirpyklos super bet pati kai isdziovinu tai nekaip, atsakymas- o kam reikalingas kirpejas?..............
Papildyta:
geras kirpimas kai kirpejas gali gerai susukuot.. ir kaip vienas italu kirpejas atsake klientei i klausima - isejus is kirpyklos super bet pati kai isdziovinu tai nekaip, atsakymas- o kam reikalingas kirpejas?..............
Atsakyti
Ir as eidavau i Simona.Bet dabar ,kai jie uzlenke kainas -tai schmoll.gif
Uztat atradau Vladislava is Mazosios Simonos.Mano plaukai pusilgiai,tai uz superini kirpima ( kai issiplauni ir gali eit )sumoku 45 lt.Ir sedziu 4-5 men. rami.
Atsakyti
QUOTE
geras kirpimas kai kirpejas gali gerai susukuot.. ir kaip vienas italu kirpejas atsake klientei i klausima - isejus is kirpyklos super bet pati kai isdziovinu tai nekaip, atsakymas- o kam reikalingas kirpejas?..............


jau atsiprasau,bet koks nusisnekejimas...fool.gif tai pagal ta itala kirpeja gaunasi taip,kad kasdien turi eiti i kirpykla(na nes sukuojies tai juk kasdien),na ten minimum pakloji kokius 40lt!hmz ...paskaiciuokime kiek per menesi pinigu reiketu skirti vien plaukams mega_shok.gif
Atsakyti
nu ir kas cia tokio as turejau pora klienciu kurios 2 kart per sav atyeidavo. aiusku as ir gera nuolaida padfarydavau. tai nkad nieko tokio.
Atsakyti
sory as priprates spaudint vienu pirstu del to tiek klaidu
Papildyta:
sory as priprates spaudint vienu pirstu del to tiek klaidu
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 06 02, 10:27)
Antradieni buvau pas Natalija is Femina Bona, uz kipyma sumokejau 45lt
Kirpymu nelikau suzaveta, nors visiems patinka, gal cia as jau per daug kabinejusi  g.gif  Kai plove man plaukus tai su savo naguciais man taip draske galvos oda, kad vos iskenciau, kai mane kirpo tai buvo su paprastais dzinsais ir su trumpa maikute, visa laika man demonstravo savo nuoga ir apaugusi lasinukais pilvuka, kai kitos kirpejos buvo su darbo apranga, nezinau, kita karta pas ja neeisiu. Cia foto po kirpymo  ax.gif
user posted image


Nu nezinau. Antra karta buvau pas Natalija ir vel likau labai patenkinta, si karta net labiau thumbup.gif . O tai buna tikrai retai, dazniausiai isejusi is kirpyklos panikuoju, kad negrazu blush2.gif O lasinukais apauges pilvukas kirpti netrukdo ax.gif
Atsakyti
buvau bigsmile.gif kirpaus ir daziausi pas Juriju ax.gif siaip nieko visai, tik nepatiko, kad nudaze panasia spalva i mano naturalia sad.gif tik dar sruogu pridejo ir kirpcius nukirpo ant sono storus blink.gif tai panesiojau taip dvi dienas ir viskas irnesakyk.gif biggrin.gif daziausi visa laika sodria juoda spalva, gal todel nemaciau dideliu pokyciu g.gif
Atsakyti