Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 13, 16:04)
Ubuntijoje.

nu nebent, ten kur jus su cambala nukeliavusios esat, kaip matau , ir Montekrista is paskos keliauja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mementoo @ 2019 08 13, 13:02)
Pabėgėlius reikia uždrausti. Judėjimą po ES uždrausti. Visi yra ubagai, reketininkai, atvažiuojantys ant galvos valstybei, kuri gerovės pamatus statė ilgą laiką. Tik ubunte yra išimtis.  Ji sukuria vertę, ne taip kaip kiti imigrantai. Nes jie imigrantai, o ji Imigrantė, su papildomu kokybės genu.
Tokios teorijos nėra naujiena. Ir dėsninga, kad tiems su papildomu genu kliūva vaikai, neįgalūs, mažumos, imigrantai..

dieve, kokia isterine trydaline, be logikos, minties, ir kazkokios strukturos... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 13, 15:52)
bet pastebi, ji paskutiniu metu iš viso pakrikusi, rašo bele ką, net nesusimąsto. Klausia to, kas jau atsakyta, teigia, kad "taip sakei", nors buvo parašyta priešingai ir pan.
Sugedo žmogus akyse smile.gif

Gal todel, kad man skirtingai nei tau ir tavo draugutei SM nera visas gyvenimas, kur as atidziai skaitau kiekviena posta, skaiciuoju ir konsppektuoju kitu zinutes, ilgai ir masliai apgalvoju ilgas paklodes ir patikrinu triskart klaidas.
Viskas prabegom laisva minute.cia judvi turit "prabanga" cia mirkti isskirtinai daug demesio skirdamos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 13, 16:07)
nu nebent, ten kur jus su cambala nukeliavusios esat, kaip matau , ir Montekrista is paskos keliauja  biggrin.gif
Papildyta:

dieve, kokia isterine trydaline, be logikos, minties, ir kazkokios strukturos... unsure.gif

Tai kokia verte sukurei Airijai? Ka gero davei? Nes issiurbei tai daug. Neatsakysi juk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 13, 16:12)
Gal todel, kad man skirtingai nei tau ir tavo draugutei SM nera visas gyvenimas, kur as atidziai skaitau kiekviena posta, skaiciuoju ir konsppektuoju kitu zinutes, ilgai ir masliai apgalvoju ilgas paklodes ir patikrinu triskart klaidas.
Viskas prabegom laisva minute.cia judvi turit "prabanga" cia mirkti isskirtinai daug demesio skirdamos biggrin.gif

tai ir nesikišk tada į rimtas diskusijas
yra Bendraminčiuos visokių žaidimukų, ten ir žaisk, o čia tik paskaityk naujienas ir vsio. Nes pastoviai lygioje vietoje bangas keli, kvailai žinok atrodai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 13, 16:15)
tai ir nesikišk tada į rimtas diskusijas
yra Bendraminčiuos visokių žaidimukų, ten ir žaisk, o čia tik paskaityk naujienas ir vsio. Nes pastoviai lygioje vietoje bangas keli, kvailai žinok atrodai.

Tu man kas, autoritetas koks, kad tavo apeliacijos i mano prota mane kazkiek bent jaudintu? biggrin.gif

O diskusiju rimtu is taves nemaciau, tik verkslenima ant lietuvos, bandyma kazka isburti ir dar durninima kitu. Nu viskas. 🤷‍♀️
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 13 rugpjūčio 2019 - 15:37
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 13, 17:07)

dieve, kokia isterine trydaline, be logikos, minties, ir kazkokios strukturos... unsure.gif


pačios trydalienę tik ir atkartojo.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 13, 16:12)
Gal todel, kad man skirtingai nei tau ir tavo draugutei SM nera visas gyvenimas, kur as atidziai skaitau kiekviena posta, skaiciuoju ir konsppektuoju kitu zinutes, ilgai ir masliai apgalvoju ilgas paklodes ir patikrinu triskart klaidas.
Viskas prabegom laisva minute.cia judvi turit "prabanga" cia mirkti isskirtinai daug demesio skirdamos biggrin.gif
Papildyta:

Tai kokia verte sukurei Airijai? Ka gero davei? Nes issiurbei tai daug.  Neatsakysi juk  biggrin.gif

kazkaip matau tave visada cia,kai as skaitau, kazin kodel ? biggrin.gif tu, ne as cia pletkus skleidi apie kitus zmones, domiesi mano gyevnimu, mano vyru, mano draugais, tai kas cia ka konspektuoja? lotuliukas.gif apie ka tu is vsi diskutuoji apart kabinejimos iprie manes arba Monetvertes paskutiniu metu? cambala nurimo , tu pradejai, nemegsta gamt atusciu vietu biggrin.gif

ka tu vel nussineki, ka as issiurbiau? nesu gavusi nieko uz dyka is Airijos, nu nebent skaiciuoti Child benefit, bet tai ja gauna visi dirbantys siaip ar taip, dieve dieve degraduoji akyse. Ka daviau sakiau , moku mokescius pirmiausia, prisidedu prie saliai ir ne tik gana svarbaus projekto savo darbe, o ka tu duodi Lietuvai? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 13 rugpjūčio 2019 - 15:52
Dainininkės jubiliejus prasidėjo nuo mišių Jūžintų bažnyčioje. Barokinio stiliaus bažnyčioje, garsėjančioje ten celėse gyvenančiais vienuoliais, skambėjo ir pamokslas, skirtas jubiliatei. „Suvažiavo mano draugai, mokiniai. Mes visi kartu giedojome, klausėmės mišių ir grožėjomės bažnyčia. Ten man padovanojo Naująjį Testamentą, skaitė man pamokslą ir mane privertė nubraukti ašarą“, – pasakojo moteris.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...utm_medium=Copy

nu o toks maskaradas neniekina tikinčiųjų vietos ?


vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 08 13, 16:42)
pačios trydalienę tik ir atkartojo.

atkartojo ? nu keli zodziai panasus, o visa kita trydalyne is sugriuvusios fantazijos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 08 13, 16:49)
nu o toks maskaradas neniekina tikinčiųjų vietos ?

tikintiesiems kaip ir visiems mirtingiesiems pirmiausia ėsti noris biggrin.gif o tai reiškia, kad pinigai valdo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 08 13, 16:49)
Dainininkės jubiliejus prasidėjo nuo mišių Jūžintų bažnyčioje. Barokinio stiliaus bažnyčioje, garsėjančioje ten celėse gyvenančiais vienuoliais, skambėjo ir pamokslas, skirtas jubiliatei. „Suvažiavo mano draugai, mokiniai. Mes visi kartu giedojome, klausėmės mišių ir grožėjomės bažnyčia. Ten man padovanojo Naująjį Testamentą, skaitė man pamokslą ir mane privertė nubraukti ašarą“, – pasakojo moteris.

nu o toks maskaradas neniekina tikinčiųjų vietos ?



zmones dalyvavo misiuose, pasipuose, kas cia niekinti turetu, rubai kitokie, tau visai kuku? blink.gif


ka ik pati tyciojaisi is kito zmogaus tikejimo, o matai kataliku baznyciose nei pasipuosti kitaip negalima, kaip tamstai nepatinka? mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2019 08 13, 16:03)
Tikrai jums pritariu,neisivaizduoju kiek reikia laiko turet,kad skraidyti i LT kazkokius dantis pvz tvarkytis....nesneku jau apie kainas,kad isauga tada vos ne dvigubai.Per 13m.gal tik pora kart buvus LT pas gyd.ir tai visur privaciai...

Žinau, kad pas mano odontologę vasarą sunku pakliuti, nes grįžtantys pasisvečiuoti pas artimuosius į Tėvynę jau žiemą laikus "užsimuša". Aišku, specialiai neskrenda, bet tuo pačiu parvažiavimu ir dantis tvarkosi ir plaukus kerpasi ir kitas grožio procedūras darosi.

QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 13, 16:58)
kaip man buka tie vis ura patriociu skiedalai, apie isvaziavima gersnio gyvenimo, nu zinoma ne blogesnio vaziuoja, bet taip pasako, ale zmones gyevna gerai, bet uzsimano laimes pasiieskoti, dar geriau, pauksciu pieno krintancio is dangau susirasti doh.gif  elementariai zmones vaikam batu zmieminui negali ipirkti savoj sali, skurdo pakalej...tai reiktu sakyti isvaziuoja ne kur geriau, o kur imanoma gyventi.

Tai ko tada verki, kad tave kažkas ištrėmė? Neturiu savo aplinkoj žmonių, kurie batų vaikui neįgali nupirkti. Gal tokių ir yra, bet tai tik visiški tinginiai ar pašalpiniai. Ir tai tokiems valstybė padeda, nebent prageria tuos batus.
Ir dar, ten apie paskolas rašei, kad pasiėmė kažkas ir antstoliai atėjo, todėl žmonės "išsitrėmė", t. y. pabėgo, kad buto neatimtų. O kaip tu norėtum, kad pasiskolinus nereiktų grąžinti? Skolintojams tie pinigai iš dangaus nukrito?

Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2019 08 13, 17:49)
nu o toks maskaradas neniekina tikinčiųjų vietos ?
vartotojo įkelta nuotrauka

Aha, kuo tas maskaradas geriau nei Cololo ir co apsilankymą bažnyčioj? Kad kunigas leido?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 08 13, 18:05)
Ir dar, ten apie paskolas rašei, kad pasiėmė kažkas ir antstoliai atėjo, todėl žmonės "išsitrėmė", t. y. pabėgo, kad buto neatimtų. O kaip tu norėtum, kad pasiskolinus nereiktų grąžinti? Skolintojams tie pinigai iš dangaus nukrito?

ji yra rašiusi, kad Airijoje daug lanksčiau viskas
Atsakyti